هرچه روزگار می گذرد برای درمان بیماری های مختلف راه های درمانی راحت تر و کم دردسرتری مطرح می شوند. به طوری که برای برداشتن توده های زائد دیگر خبری از روش های سنتی جراحی نیست. روش هایی که در آن ها فرد بدترین درد ها را می کشید و هر لحظه احتمال وقوع خونریزی و سربازکردن زخم بود. به علاوه اینکه دوران نقاهت درپی این روش ها بیشتر بود. اما نکته دارای اهمیت این است فناوری لیزر سبب جراحی های راحت شده است. در این مطلب قرار است درباره درمان و  جراحی هموروئید با لیزر در میدان امامت با شما صحبت کنیم.

محله امامت کجای تهران است؟

محله امامت یا بهتر است بگوییم میدان امامت یکی از میدان های واقع در شرق تهران می باشد. این میدان دارای فاصله کمی با خیابان های ابوریحان و نیز تیموری فرد و البته خیابان شناخته شده دماوند می باشد. این میدان به دلیل دسترسی به ایستگاه بی ار تی گزینه بدی برای زندگی کردن به نظر نمی رسد. سوای بحث جغرافیای این محله نمی توان از این حقیت چشم پوشی کرد که در این محله نیز ممکن است افرادی به بیماری های مختلفی از جمله بیماری های ناحیه مقعد مبتلا شوند. یکی از این بیماری ها بواسیر می باشد که درباره خدمات درمانی این بیماری در امامت برای شما در ادامه بیشتر صحبت خواهیم کرد.

مزایای درمان بواسیر با لیزر

لیزر یا همان تقویت نور به کمک گسیل القایی فناوری محبوبی است که در تقریبا تمامی حوزه های علمی مورد استفاده قرار گرفته است. در حوزه پزشکی لیزر با ورود خود سبب راحت تر شدن جراحی شده است. طوری که بیماران دیگر درد و خونریزی و البته محدودیت های طولانی گذشته را متحمل نمی شوند. در درمان بواسیر به کمک لیزر دیگر خبری از محدودیت هایی که روش های سنتی جراحی داشتند خبری نیست. مهم ترین مزایای درمان بواسیر با لیزر به شرح زیرند:

  • عدم خونریزی های شدید و بازشدن زخم که در جراحی های سنتی رخ میداد.
  • عدم درد شدید در ناحیه مقعد. طوری که دیگر خبری از سختی سرویس بهداشتی رفتن و… نیست.
  • نیاز به استراحت در درمان به کمک لیزر بسیار کم است.
  • احتمال عود مجدد بیماری پس از عمل جراحی با لیزر نزدیک به صفر می باشد.
جراحی هموروئید با لیزر در میدان امامت تهران
جراحی هموروئید با لیزر در میدان امامت تهران

روش های پیشگیری از ابتلا به بواسیر

حتما شنیده اید که می گویند “پیشگیری بهتر از درمان”. برای همین بهتر است بجای اتخاذ راه حل های درمانی به دنبال پیشگیری از بروز بیماری باشیم تا درد ناشی از بیماری را متحمل نشویم. اگر به دنبال این هستید که از بواسیر جلوگیری کنید حتما موارد زیر را عملی کنید:

  1. به هیچ عنوان اجازه افزایش بی رویه وزن را به خود ندهید. چاقی بستر تقریبا تمامی بیماری هاست. درباره بیماری های ناحیه مقعد هم به هیچ عنوان نمی توان از نقش چاقی چشم پوشید.
  2. بارهای سنگین را نباید با بی احتیاطی بلند کنید. این امر سبب فشار به ناحیه مقعد و درنهایت بروز این بیماری می شود.
  3. هنگام دفع مدفوع نباید به ناحیه مقعد فشار زیادی بیاورید. هرگونه فشار به ناحیه مقعد احتمال بروز این بیماری را افزایش می دهد.
  4. مصرف سبزیجات را در دستور کار قرار دهید. سبزیجات سبب فعالیت بهتر دستگاه گوارش و در نتیجه عدم نیاز به زور زدن هنگام دفع مدفوع می شود.
  5. آب کافی را حتما در طول روز بنوشید. نوشیدن آب مانع از ایجاد مدفوع خشک می شود و به همین دلیل فشار زیادی برای دفع مدفوع به ناحیه مقعد وارد نمی شود.

چند نوع هموروئید داریم؟

بواسیر از نظر میزان عصب گیری و نیز میزان خونریزی دارای انواعی مختلف می باشد. در یکی از این انواع شدن خونریزی زیاد نیست. ولی به دلیل عصب گیری شدید هنگام تحریک ناحیه درد شدیدی به فرد تحمیل می شود. اما در نوع دیگر عصب گیری زیاد نیست و بیشتر شاهد خونریزی هستیم. به همین دلیل فرد درد زیادی را حس نمی کند. اما خونریزی حس بدی را به فرد تحمیل می کند.

سخن آخر
در این مطلب درباره درمان و  جراحی هموروئید با لیزر در میدان امامت برای شما توضیحات کاملی را ارائه کردیم. بیماری های ناحیه مقعد به دلیل درد و نیز شرم آور بودنشان در دسته بدترین بیماری ها از سوی افراد قرار می گیرند. امیدواریم با خواندن این مطلب به خوبی درباره درمان و  جراحی هموروئید با لیزر در میدان امامت مطلع شده باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *