بواسیر، براثر گشاد شدن بالشتک‌های عروقی در کانال مقعد و التهاب رگ‌های درون آن به وجود کی آید. هیچ اتفاق نظری در مورد چگونگی به وجود آمدن بواسیر وجود ندارد اما با این حال، چندین تئوری در مورد علت به وجود آمدن آن وجود دارد که یکی از آنها افزایش فشار در قسمت بواسیر است که به دلیل سبک زندگی نا مناسب شکل می‌گیرد.

از جمله مواردی که باعث ایجاد بواسیر می‌شود می‌توان به: یبوست مزمن بارداری تحت فشار گرفتم رگ‌های لگن در دراز مدت و زور زدن هنگام اجابت مزاج است. برای درمان این نوع بواسیر ابتدا از داروهای درمانی استفاده می‌شود و در صورت پیشرفت باید از درمان و جراحی هموروئید با لیزر در محله قبا کمک بگیرید که در ادامه به طور دقیق با این مورد آشنا خواهیم شد پس با ما همراه باشید.

 

درمان بواسیر با لیزر محله قبا

جراحی هموروئید با لیزر در محله قبا
درمان هموروئید با لیزر در قبا

درمان و جراحی هموروئید با لیزر در قبا نشان دهنده بهترین پیشرفت درمانی در طول دهه گذشته برای بیماری بواسیر است. این یکی از روشهای درمانی آسان بدون درد بدون خونریزی و با کمترین دوران نقاهت برای فرد است. پس از درمان به کمک این روش جراحی می‌توانید به راحتی به زندگی معمولی خود برگردید و تا پایان عمر از نتیجه عمل رضایت داشته باشید.

روش‌های مختلفی برای جراحی هموروئید وجود دارد که هر کدام دارای نشانه‌های خاص خود و همچنین مزایا و معایب خاصی هستند. گاهی اوقات برای یک مورد خاص از هموروئید باید از روش‌های ترکیبی زیادی استفاده کرد، برای مثال در هموروئید مختلط ممکن است درمان به روش لونگو یا لیزر همراه با برداشت هموروئید خارجی به روش‌های کلاسیک انجام شود. به طور خلاصه، جراحی لیزری یک روش کم تهاجمی در نظر گرفته می‌شود که به دلیل اثربخشی عالی، به طور گسترده‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد.

جراحی لیزری برای درمان هموروئید بیش از 10 سال است که در سطح جهان انجام می‌شود و هر روزه کشورهای بیشتری از آن استفاده می‌کنند و درمان و جراحی هموروئید (بواسیر) با لیزر در قبا نیز از این قاعده مستثنی نیست و با دارا بودن بهترین کادر پزشکی و درمان آماده خدمت‌رسانی به تمامی عزیزان سرزمین ایران زمین است.

قبل از درمان بواسیر با لیزر توسط پزشک متخصص از داروهای بی حسی برای بی حس کردن ناحیه استفاده می‌کند که حدود 20 دقیقه زمان می‌برد تا تأثیر خود را نشان دهد. سپس پزشک متخصص به کمک اشعه لیزر ناحیه مورد نظر را هدف قرار می‌دهد تا رگ‌های بواسیر را مسدود کند و خون رسانی به آن را قطع کند. همین امر باعث می‌شود تا پس از مدتی بواسیر کوچک شود و در صورت نیاز بواسیر به کمک همین اشعه برش داده می‌شود.

کدام نوع هموروئید نیاز به جراحی با لیزر دارد؟

درمان لیزر برای چند نوع هموروئید انجام می‌شود که هموروئید داخلی هموروئید خارجی و شقاق مقعدی جزو همین درمان‌ها هستند که باید جراحی شوند. در ادامه این مطلب به طور کامل در مورد این موارد توضیح خواهیم داد.

جراحی هموروئید با لیزر در محله قبا
درمان هموروئید با لیزر در محله قبا

شقاق مقعدی یکی از عارضه‌هایی است که به کمک لیزر قابل درمان است. این عارضه به صورت زخم و چاک خوردگی در دهانه مقعد شکل می‌گیرد و هنگام اجابت مزاج دفه مدفوع به همراه سوزش و خارش و همچنین خونریزی است که برای بیمار درد بسیاری را به همراه دارد و باید در اسرع وقت درمان شود.

هموروئید داخلی

هموروئید داخلی به نوعی به یک زائده گوشتی اطلاق می‌شود که در ناحیه مقعد شکل می‌گیرد. این نوع عارضه هر بار پس از دفع دچار تورم می‌شود که در بعضی موارد نیز بیرون زدگی را به همراه دارد. بهتر است برای جلوگیری از پیشرفت این نوع عارضه هرچه سریع‌تر جراحی شود و بیمار از این نوع ناراحتی خلاصی پیدا کند.

هموروئید خارجی

این نوع هموروئید نیز به مانند دیگر نوع هموروئید است و در ناحیه مقعد شکل می‌گیرد اما در صورت عدم درمان به شقاق دردناک تبدیل می‌شود پس برای درمان آن باید از درمان و جراحی هموروئید (بواسیر) با لیزر در قبا کمک گرفته شود.

هزینه جراحی بواسیر و شقاق با لیزر

برای تعیین هزینه درمان و جراحی هموروئید با لیزر در محله قبا تعرفه خاصی وجود ندارد زیرا ابتدا بیمار باید توسط پزشک متخصص معاینه شود و نوع و درجه بواسیر فرد مشخص شود. برای تعیین هزینه جراحی مواردی همچون کلینیک یا بیمارستان نوع و درجه بواسیر و میزان تخصص پزشک دخیل هستند

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *