هموروئید بخشی از ساختار پیچیده روده است، اما زمانی که ملتهب و علامت دار شود به عنوان یک بیماری در نظر گرفته می شود. علت اصلی بواسیر فشار به مقعد به دلایلی مانند یبوست و نشستن زیاد است، بنابراین باید به پزشک مراجعه کرده و درمان و جراحی هموروئید با لیزر در محله درختی انجام دهید.

هموروئید چیست؟

هموروئید غدد متورم مقعد هستند که می توانند خارج از عضله مخطط باشند یا در داخل مقعد ظاهر شوند؛ گاهی اوقات آنها حتی شبیه گوشت اضافی شل یا سفت هستند، بواسیر می تواند بدون درد، با درد، بدون خونریزی یا با خونریزی ظاهر شود.درمان در همه انواع هموروئید علامت دار باید انجام شود. البته همه بواسیرها نیاز به جراحی ندارند و گاهی اوقات می توان با دارو و اصلاح رژیم غذایی آنها را بهبود بخشید، اما اگر هموروئید دردناک یا بزرگ و خونریزی دارد، باید سریعاً با لیزر درمان شود.

آبسه مقعدی

آبسه مقعدی یک بیماری عفونی در ناحیه مقعد است که باعث ترشح یا درد و سوزش و خارش برای بیمار می شود. به عبارت ساده، آبسه مقعدی یک جوش بزرگ در مقعد است، اگر آبسه ها در مراحل اولیه درمان شوند، خطر جدی برای بیمار ایجاد نمی کنند. به طور کلی آبسه مقعدی توسط افراد نادیده گرفته می شود و ممکن است سوراخی در پشت آبسه ایجاد شود و وارد روده بزرگ شده و به فیستول تبدیل شود.

بیماری فیستول

فیستول یکی از مزمن ترین بیماری های مقعد است. بنابراین درمان به موقع آبسه مقعدی بسیار مهم است. به یاد داشته باشید که تخلیه آبسه مقعدی می تواند به طور موقت درد بیمار را کاهش دهد، نتیجه این روش درمانی نیست و تنها برای چند هفته درد کاهش می یابد و محل تخلیه مجدداً با عفونت پر می شود. بنابراین درمان اساسی باید توسط لیزر فشار قوی انجام شود. لیزر دایود برای درمان فیستول های بلند استفاده می شود.

برای بهترین نتیجه، درمانگر بیمار را به مدت نیم ساعت بیهوش می کند، اما نیازی به بستری شدن بیمار نیست و فرد پس از درمان مرخص می شود. اگر در ناحیه مقعدی که ترشح دارد ورم کردید سریعاً به پزشک متخصص بیماری های مقعدی مراجعه کنید تا درمان در مراحل اولیه برای شما راحت تر باشد و پیشنهاد درمان و جراحی هموروئید با لیزر در محله درختی است.

جراحی هموروئید با لیزر در محله درختی
جراحی هموروئید با لیزر در محله درختی

مراحل جراحی هموروئید با لیزر در محله درختی

  • معالجه: پس از ویزیت اولیه در صورت نیاز به جراحی، بیمار به اتاق درمان منتقل می شود.
  • ناحیه تحت درمان بی حس می شود.
  • سپس جراح قطعات معیوب را با لیزر فشار قوی درمان می کند.
  • عمل فوق به صورت سرپایی، بدون درد، بدون بخیه، در مطب اما در اتاق عمل مجهز انجام می شود.
  • پس نگران نباشید زیرا لیزر درمانی و درمان و جراحی هموروئید با لیزر در محله درختی به راحتی و بدون درد امکان پذیر است.
  • پس از جراحی، یک پانسمان موقت روی زخم بیمار قرار می گیرد. این پانسمان چند ساعت پس از عمل توسط بیمار برداشته می شود. پس از درمان، فرد از مرکز خارج می شود و نیازی به بستری شدن ندارد .

حرف آخر

در این مقاله سعی کردیم شما را با روش های نوین درمان بواسیر و انواع بیماری های ناحیه مقعد آشنا کنیم که ساده ترین و کم دردترین روش آن درمان و جراحی هموروئید (بواسیر) با لیزر است که مورد استفاده قرار می گیرد. در مناطق مختلف از جمله حافظ. استفاده می شودشاید برای شما این سوال پیش بیاید که درمان و جراحی هموروئید با لیزر در محله درختی چقدر هزینه دارد؟ نگران نباشید،

به طور کلی این درمان سرپایی برای شما هزینه کمی دارد، بسته به اینکه به پزشک متخصص مراجعه کنید یا پزشک عمومی یا کلینیک تخصصی، دولتی یا خصوصی باشد ، هزینه جراحی متفاوت است، بنابراین نگران نباشید، برای درمان به نزدیکترین کلینیک مراجعه کنید. جراحی بواسیر با لیزر درمانی را انجام دهید و آن را به تاخیر نیندازید.

پس نتیجه کلی که می توان از این مقاله گرفت این است که برای تشخیص بیماری خود حتما به پزشک مراجعه کنید زیرا ممکن است که این بیماری هموروئید نباشد و آبسه یا . . . باشد پس درمان خود را پس از تشخیص و تجویز با خیالی راحت انجاک دهید .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *