عروقی که در کانال مقعد قرارمی گیرند، وظیفه خونرسانی را برعهده دارند. حال در صورتی که به علت افزایش خون دچار تورم و یا پارگی شوند، بیماری هموروئید بروز پیدا می کند. بیشتر افرادی که سن بالای 50 سال دارند به این بیماری مبتلا می شوند به همین دلیل نیز باید اطلاعات کافی درباره آن داشته باشند. امروزه روش های بسیاری برای درمان بیماری هموروئید وجودارد که یکی از بهترین آنها استفاده از لیزر است. در این مطلب بیشتر درباره درمان و جراحی هموروئید با لیزر در قنات کوثر صحبت می کنیم. همراه ما باشید.

علائم بروز بیماری هموروئید چیست؟

بیماری هموروئید علائم آشکاری دارد که بهتراست همه ما از آن اطلاع داشته باشید. بدین ترتیب در صورت بروز کوچکترین علائم می توانید برای درمان اقدام کنید.

خونریزی مقعدی

خونریزی مقعدی که معمولا هم بدون درد است یکی از مهم ترین علائم این بیماری محسوب می شود. این خون معمولا رنگ شفافی دارد و البته قبل از پیشرفته شدن بیماری شدت آن نیز خیلی نخواهد بود.

ایجاد توده های دردناک در مقعد

زمانی که رگ های مقعد دچار تورم و پارگی می شوند، گوشت اضافی نیز در اطراف مقعد پدید می آید که می تواند به سبب شدت بیماری برای شما احساس ناراحتی کند.

جراحی هموروئید با لیزر در قنات کوثر
هموروئید و علائم بروز آن

خارش و یا سوزش مقعد

از مهم ترین نشانه های هموروئید که می تواند بیمار را اذیت کند، همین خارش و یا سوزش در مقعد است که پس از عمل دفع نیز بیشتر می شود.

احساس عدم دفع کامل مدفوع

بسیاری از بیمارانی که به بیماری هموروئید مبتلا هستند دچار اختلال در عملکرد دریچه مقعد می شود. همین موضوع نیز سبب می شود تا تخلیه مدفوع به خوبی انجام نشود و فرد احساس عدم دفع کامل مدفوع را خواهدداشت.

در این بخش سعی کردیم تمامی علائم بیماری هموروئید را بررسی کنیم. اگر شما نیز متوجه بروز هریک از علائم بالا شدید، سریعا به پزشک هموروئید مراجعه کنید.

جهت اطلاع از هزینه جراحی هموروئید با لیزر در قنات کوثر با مشاوران ما در ارتباط باشید.

معرفی انواع لیزر هموروئید

لیزر هموروئید براساس نوع شدت بیماری به دو نوع تقسیم می شود که درادامه به بررسی ویژگی های آنان می پردازیم:

  • لیزر هموروئید با اشعه RC: اگر بیمار به هموروئید درجه یک و دو مبتلا شود، از این لیزر برای درمان وی استفاده خواهدشد. با کمک این لیزر می توانید زائده های متورم را به خوبی از بین ببرید.
  • لیزر هموروئید CO2: برای درمان هموروئید پیشرفته تر از این لیزر استفاده می شود. البته که برای درمان انواع هموروئید نیز کاربرد دارد.
    انتخاب نوع این لیزر برعهده جراح است و با توجه به میزان پیشرفت بیماری شما صورت می گیرد.
جراحی بواسیر با لیزر در قنات کوثر
انواع لیزر هموروئید

درمان و جراحی هموروئید با لیزر در قنات کوثر

روش های جراحی متفاوتی برای درمان هموروئید وجود دارد که از بهترین و قطعی ترین آنها می توان به استفاده از لیزر اشاره کرد. در روش های قبلی برای درمان هموروئید، زائده بریده می شود که خونریزی و درد قابل توجهی را برای بیمار به همراه خواهدداشت. در مقابل درمان و جراحی هموروئید با لیزر در قنات کوثر زائده با اشعه پرقدرت لیزر برش پیدا کرده و به صورت همزمان نیز ترمیم پیدا می کند.

به همین دلیل نیز خونریزی و درد زیادی متوجه بیمار نخواهدداد به علاوه اینکه دوران نقاهت نیز در کمترین زمان پایان می یابد.البته باید بدانید که روش های جراحی قدیمی برای بیمار از نظر هزینه به صرفه تر خواهد بود با این وجود شاید ماه ها درگیر عوارض آن باشید و نتوانید به کارهایتان برسید. نکته مهم دیگر در روش های جراحی قدیمی این است که امکان برگشت بیماری بسیار بالاست و نمی توان از آن به عنوان یک روش درمانی قطعی یادکرد.

اما درمان و جراحی بواسیر با لیزر در قنات کوثر یکی از روش هایی است که به صورت صد در صد برای درمان هموروئید جواب می دهد و البته با انجام آن نگران برگشت بیماری هم نخواهید بود. البته که درمان با لیزر با بی حسی صورت می گیرد و پس از انجام آن نیز می توانید به سرعت به خانه برگردید.

برای به کارگیری روش های سنتی جراحی هموروئید باید بدانید که هر روشی برای درمان نوع خاصی از هموروئید به کار می رود و نمی توان از نوع خاصی این جراحی سنتی برای درمان همه انواع هموروئید استفاده کرد. این درحالی است که درمان و جراحی هموروئید با لیزر در قنات کوثر را می توان برای همه انواع هموروئید داخلی و خارجی به کارگرفت.

جهت دریافت نوبت کلیک کنید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *