جراحی هموروئید با لیزر در قاسم آباد و ده نارمک | هر بیماری‌ که باعث ناراحتی و درد در انسان شود و از فعالیت‌های بدنی فرد جلوگیری کند بسیار آزاردهنده است. بواسیر یکی از بیماری‌های شایع بین جوامع امروزی است که در صورت بروز آن در فرد می‌تواند زندگی فرد را مختل کند و از انجام بسیاری از فعالیت‌های روزمره او جلوگیری کند. بواسیر یکی از بیماری‌های شایع این روزهای مردم جهان است که فرد را در هنگام اجابت مزاج آزار می‌دهد و در صورت درمان نکردن آن می‌تواند پیشرفت کند و خونریزی و عفونت را برای فرد بیمار به همراه داشته باشد.

برای درمان بواسیر با لیزر، بیمار به یک پزشک متخصص نیاز دارد تا این بیماری را کنترل کند و درمان کند. در صورت نادیده گرفت درمان این بیماری بدون شک وارد مرحله پیشرفته خواهد شد که درمان آن را می‌تواند سخت‌تر کند که یکی از درمان‌های این بیماری درمان و جراحی هموروئید با لیزر در قاسم آباد و ده نارمک می‌باشد.

جراحی هموروئید با لیزر در قاسم آباد بدون درد
جراحی هموروئید با لیزر در قاسم آباد بدون درد

هموروئید (بواسیر) چیست؟

بواسیر که به عنوان هموروئید نیز شناخته می‌شود، اساساً نتیجه تورم و التهاب رگ‌های خونی موجود در ناحیه تحتانی رکتوم یا مقعد است. این تورم در مرحله اول باعث درد می‌شود و در مراحل بعد خونریزی و بیرون زدگی را به همراه دارد که می‌تواند به شدت برای بیمار دردناک باشد.

درمان های بواسیر

تغییر در سبک زندگی

پزشکان و جراحان پیشنهاد می‌کنند که در سبک زندگی خود تغییراتی انجام دهید و از مصرف غذاهای فراوری شده جدا خودداری کنید و به جای آن غذاهای خانگی و مواد غذایی سرشار از فیبر استفاده کنید زیرا این مواد از ایجاد یبوست که یکی از مهم‌ترین عوامل بواسیر است جلوگیری می‌کند.

کمک های درمانی و داروها

بسیاری از جراحان و پزشکان مسکن‌هایی مانند: پاراستامول و ایبوگرافین را برای تسکین درد ناشی از بواسیر تجویز می‌کنند. برخی ملین‌ها و نرم کننده‌های مدفوع نیز وجود دارند که به آزادسازی آسان مدفوع کمک می‌کنند و باعث می‌شود تا فرد درد کمتری داشته باشد و به مرور زمان بیماری او بهبود یابد.

هموروئیدوپکسی

هموروئیدوپکسی روشی است که برای درمان هموروئیدهایی که در نزدیکی کانال مقعد قرار دارند یا آنهایی که پرولاپس شده‌اند استفاده می‌شود. این درمان با استفاده از بخیه و مش برای تغییر موقعیت یا چسباندن مجدد هموروئید داخلی پرولاپس استفاده می‌شود. جراح یک برش در اطراف مقعد ایجاد می‌کند تا ناحیه آسیب دیده را رویت کند، سپس تا آنجا که ممکن است زائده را برمی دارد.

جهت رزرو نوبت کلیک کنید

درمان و جراحی هموروئید با لیزر در قاسم آباد و ده نارمک

یکی از جدیدترین متد درمان بواسیر جراحی بواسیر با لیزر است که توانسته روش‌های قدیمی را کنار بزند و جزو یکی از درمان‌های مورد علاقه بیماران و پزشکان قرار بگیرد. این روش درمانی به دلیل غیر تهاجمی بودن بسیار ایمن بوده و با کمترین درد و خونریزی انجام می‌شود. درمان و جراحی هموروئید با لیزر در قاسم آباد و ده نارمک برای انواع هموروئید داخلی و خارجی مناسب است که درصد درمان بسیار بالایی دارد و در کنار آن امکان عود مجدد بواسیر بسیار پایین است که همین امر باعث متمایز شدن آن نسبت به دیگر درمان‌های بواسیر می‌شود.

در جراحی هموروئید با لیزر در قاسم آباد، پزشک متخصص با استفاده از اشعه لیزر co2 زائده های هموروییدی را هدف قرار می‌دهد. این امر برای مسدود سازی رگهای درون بواسیر انجام می‌شود و باعث می‌شود تا خون‌رسانی به بواسیر قطع شود و در نهایت به کوچک شدن بواسیر منجر می‌شود. به دلیل استفاده از لیزر باریک امکان آسیب رساندن به بافت‌های اطراف در حد غیر ممکن است و به همین دلیل این درمان را جزو درمان‌های ایمن و بی خطر قرار گرفته است. در نهایت پس از عمل بیمار با کمترین درد و خونریزی به خانه و زندگی معمولی خود برمی‌گردد.

پزشک متخصص درمان و جراحی هموروئید با لیزر در قاسم آباد و ده نارمک
پزشک متخصص درمان و جراحی هموروئید با لیزر در قاسم آباد و ده نارمک

هزینه درمان بواسیر یا هموروئید داخلی با لیزر

از قدیم تا به امروز میزان هزینه درمانی بسیار اهمیت داشته و امروزه هم این موضوع ادامه دارد. تعیین هزینه درمان و جراحی هموروئید با لیزر در قاسم آباد و ده نارمک به عوامل مختلفی همچون کلینیک درجه بواسیر و دستمزد دکتر هموروئید بستگی دارد و به همین دلیل نمی‌توان هزینه دقیقی را اعلام کرد اما به دلیل اینکه در جراحی بواسیر با لیزر کادر کمتری در اتاق عمل حضور دارند بدون شک نسبت به جراحی بواسیر به روش سنتی بسیار پایین‌تر خواهد بود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *