اگر با سوالاتی در خصوص درمان و جراحی هموروئید با لیزر در شکوفه شمالی و جنوبی مواجه شده اید، با ما همراه شوید تا بدون مقدمه و فوت وقت به بررسی این موضوع بپردازیم.

بیماری هموروئید چیست؟

در اطراف مقعد به طور طبیعی بالشتک های وریدی وجود دارند که در کنترل عمل دفع موثر هستند. اگر این بالشتک ها متورم شده و با التهاب مواجه شوند اندازه آن ها از حالت طبیعی بزرگ تر می شود و بیماری هموروئید یا بواسیر شکل می‌ گیرد. به عبارتی واضح تر بیماری هموروئید یا بواسیر به متورم و ملتهب شدن رگ‌ های اطراف ناحیه مقعدی گفته می شود. در ادامه به بررسی علائم این بیماری و جراحی هموروئید با لیزر در شکوفه می پردازیم.

جراحی هموروئید با لیزر در شکوفه جنوبی
بررسی بیماری هموروئید و علائم آن

بواسیر یا هموروئید چند نوع است؟

بیماری بواسیر یا هموروئید به انواع داخلی و خارجی یا ترومبوزه تقسیم بندی می شود. بواسیر داخلی در داخل کانال مقعد ایجاد می شود و نمی توان از بیرون آن را مشاهده کرد. بواسیر داخلی معمولاً به طور خود به خود برطرف می شود. در این نوع بیماری ممکن است خون قرمز روشن بر روی دستمال توالت مشاهده شود. در بواسیر داخلی هنگامی که بواسیر برجسته شود مقدار کمی از مخاط و ذرات ریز مدفوع را جمع ‌آوری می ‌کند و این موضوع موجب تحریک و خارش نواحی داخلی مقعد می شود. به علاوه پاک کردن مداوم برای رفع خارش می تواند این مشکل را بدتر کند.

بواسیر خارجی یا هموروئید خارجی به نوعی از این بیماری گفته می ‌شود که روی رگ های خارج رکتوم تاثیر می گذارد. بواسیر خارجی شایع ترین نوع این بیماری است. این بیماری در زیر پوست جمع می‌ شود و با اسم ترومبوزه نیز شناخته می‌ شود. بواسیر خارجی معمولاً دارای درد بیشتری نسبت به بواسیر داخلی است؛ زیرا قسمت بیرونی مقعد نسبت به قسمت داخلی حساس تر می باشد. برخی از افراد نیز ممکن است به چندین و بواسیر مبتلا شده باشند.

درمان و جراحی بواسیر با لیزر در شکوفه جنوبی در معتبر ترین کلینیک لیزر بواسیر.

علائم بیماری هموروئید چیست؟

از جمله مهم ترین علائم ایجاد شده توسط بیماری هموروئید یا بواسیر می توان به آبی رنگ شدن زائده خارج شده از مقعد اشاره کرد. به علاوه احساس دفع ناکامل مدفوع از علائم شایع هموروئید است. با مشاهده زائده ‌ای در خارج مقعد می توان مطمئن شد که بیماری هموروئید اتفاق افتاده است. درد شدید و خارش و تورم و خونریزی از مقعد از علائم این بیماری هستند.

روش های درمان و جراحی هموروئید

روش‌ های مختلفی برای درمان و جراحی هموروئید وجود دارد. به طور کلی روش درمانی انتخاب شده توسط پزشک متخصص به درجه هموروئید یا بواسیر بستگی دارد. با توجه به آن که بیماری در کدام مرحله باشد روش های مختلفی برای درمان در نظر گرفته می شود.
هنگامی که این بیماری در مراحل ابتدایی و خفیف قرار داشته باشد می توان با درمان خانگی و درمان دارویی آن را برطرف نمود؛ اما در صورتی که بیماری هموروئید در درجه های بالاتر قرار داشته باشد، استفاده از لیزر درمانی و جراحی سنتی بواسیر توسط پزشک متخصص توصیه می گردد.

راهنمای انتخاب یک دکتر بواسیر جهت جراحی بواسیر با لیزر در شکوفه شمالی.

جراحی بواسیر با لیزر در شکوفه شمالی و جنوبی
درمان هموروئید با لیزر در شکوفه شمالی و جنوبی

کدام روش درمان و جراحی هموروئید مناسب تر است؟

روش های متعددی برای درمان و جراحی هموروئید وجود دارد که یکی از آن ها درمان این بیماری توسط روش سنتی و استفاده از تیغ و چاقوی جراحی است. در روش درمان و جراحی هموروئید با لیزر از تیغ و چاقوی جراحی استفاده نمی شود.

با توجه به آن که روش های سنتی جراحی بواسیر نسبت به لیزر درمانی دارای معایب گسترده تری هستند، امروزه کم تر از روش جراحی سنتی برای درمان این بیماری استفاده می شود. درمان بواسیر با لیزر در شکوفه با توجه به مزایای بی شماری که دارد برای درمان این بیماری مناسب تر است.

جهت اطلاع از هزینه جراحی هموروئید با لیزر در شکوفه شمالی و رزرو نوبت با مشاوران ما در مرکز تخصصی لیزر هموروئید در ارتباط باشید.

مزایای جراحی هموروئید با لیزر نسبت به جراحی سنتی

  •  احتمال بی اختیاری مدفوع در این روش پایین تر است
  •  احساس درد کمتر نسبت به جراحی سنتی
  •  درمان بیماری هموروئید به صورت سرپایی است و در مدت زمان ۲۰ دقیقه انجام می شود
  •  امکان انتقال بیماری های عفونی از جمله هپاتیت و ایدز وجود ندارد
  •  امکان درمان همزمان چندین بیماری مقعدی یا نشیمنگاهی در یک جلسه وجود دارد•
  • جراحی و درمان هموروئید با استفاده از لیزر نیاز به بیهوشی ندارد و با بی حسی موضعی انجام می شود
  •  سوزاندن و بستن رگ های خونی کوچک هنگام عمل موجب کاهش خونریزی پس از جراحی خواهد شد
  •  دوره نقاهت لیزر درمانی هموروئید پس از درمان کوتاه است و تنها نیاز به رعایت نکات کوچکی است
  •  لیزر با برش ضایعه انتهای عصب و پوستی را ترمیم می‌کند در نتیجه بیمار درد کمتری را تجربه خواهد کرد و یا آن که اصلاً احساس درد نخواهد داشت

جهت دریافت نوبت کلیک نمایید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *