جراحی هموروئید با لیزر در شهرک اکباتان

جراحی هموروئید با لیزر در شهرک اکباتان
هزینه های درمان و جراحی هموروئید با لیزر در شهرک اکباتان

به جرئت می توان بیماری های مربوط به ناحیه مقعد را از جمله بیماری های دردناک و منفور دانست. در این بیماری ها هم فرد درد می کشد و هم در عین حال از گفتن درد خود شرم دارد. بیماری های این ناحیخ بسیار متفاوتند. از بیماری کیست مویی گرفته تا بیماری بواسیر همه و همه از آزار دهنده ترین بیماری هایی هستند که افراد ممکن است مبتلا شوند. در این مطلب قرار است درباره درمان و جراحی هموروئید با لیزر در شهرک اکباتان برای شما صحبت کنیم. اگر شما هم نیاز به دریافت این خدمات دارید این مطلب برای شماست. با ما همراه باشید.

شهرک اکباتان کجاست؟

شهرک اکباتان یکی از مناطق مسکونی غرب تهران می باشد که از نظر دسترسی به سرویس های حمل و نقل در سطح خوبی قرار دارد. این شهرک به میدان آزادی و نیز پارک ارم و البته ایستگاه های مترو بیمه و آزادی و البته ارم سبز نزدیک است. ساختمان های این منطقه از معماری خوبی برخوردار بوده و به طور کلی می توان این منطقه را گزینه ای مناسب برای زندگی دانست. ساکنان این ناحیه چنانچه نیاز به دریافت خدمات درمان و جراحی هموروئید با لیزر در شهرک اکباتان داشته باشند درخدمت این افراد هستیم. در ادامه درباره بیماری بواسیر بیشتر توضیح خواهیم داد.

هزینه درمان فیشر

درمان بواسیر با لیزر در شهرک اکباتان

بواسیر بیماری است که در آن شاهد تورم رگ های خونی ناحیه مقعد هستیم. خونریزی مقعدی یکی از اصلی ترین نشانه های این بیماری در افراد مبتلا می باشد. به علاوه اینکه درد در ناحیه مقعد نیز به درد تورم رگ های خونی و نیز عصب گیری های زیاد در این ناحیه حسابی فرد را ازار می دهد. اما جای نگرانی در این باره دیگر نیست. شاید بسیاری از افراد نسبت به جراحی بواسیر خوشبین نباشند.

اما نکته دارای اهمیت این است که جراحی با لیزر داستانش با دیگر انواع جراحی متفاوت می باشد. جراحی با لیزر دیگر درد های قبلی را ندارد. به علاوه اینکه خونریزی در این فرایند بسیار کم می باشد. از طرف دیگر دورانی که فرد نیاز به استراحت دارد نسبت به جراحی های سنتی بسیار کمتر می باشد. محدودیتهایی که این نوع عمل جراحی داراست نسبت به دیگر مدل های جراحی بسیار کمتر است.

جراحی هموروئید با لیزر در شهرک اکباتان
هزینه های جراحی هموروئید با لیزر در شهرک اکباتان

علل بروز بیماری بواسیر

برای بروز بیماری بواسیر علل مختلفی را می توان ذکر کرد. در ادامه به این موارد اشاره خواهیم کرد.

چاقی و اضافه وزن

بین بیماری های ناحیه مقعد و نیز چاقی رابطه بسیار مهمی وجود دارد. برای نمونه غیر از بواسیر می توان بیماری کیست مویی دنبالچه را مثال زد. در این باره بیماری سایش بیش از اندازه پوست ناحیه احتمال بازگشت مو به داخل پوست را افزایش می دهد. بنابراین اگر به دنبال جلوگیری از بیماری های این ناحیه هستید بهتر است که به فکر وزن خود باشید.

درمان زگیل تناسلی با لیزر

نخوردن آب کافی

نخوردن آب کافی سبب ایجاد مدفوع بیش از اندازه سفت و خشک می شود. به همین دلیل به شما توصیه می کنیم که حتما به منظور دفع بهتر و عدم نیاز به زور زدن بیش از اندازه هنگام دفع مدفوع آب کافی را بنوشید.

رژیم غذایی اشتباه

بسیاری از افراد از اهمیت مصرف سبزیجات بی خبر هستند. این درحالی است که سبزیجات از اصلی ترین عوامل کارکرد درست دستگاه گوارش هستند. به همین دلیل به شما هم توصیه می کنیم به منظور داشتن دستگاه گوارشی با کارکرد درست از این دسته از مواد غذایی حتما استفاده کنید.

زور زدن زیاد و فشار اوردن به ناحیه

بسیاری از افراد هنگام استفاده از سرویس بهداشتی و یا هنگام بلند کردن بارهای سنگین فشار زیادی به ناحیه مقعد وارد می کنند. به همین دلیل توصیه می کنیم به منظور جلوگیری از بیماری بواسیر و یا همان هموروئید از برداشتن بارهای بیش از اندازه سنگین خودداری کنید.

داروی خونریزی مقعدی

سخن آخر
در این مطلب درباره درمان و جراحی هموروئید با لیزر در شهرک اکباتان برای شما صحبت کردیم. دانستید که بیماری های مربوط به ناحیه مقعد سختی های خود را دارند. از درد و محدودیت هایی که دارند گرفته تا شرمی که افراد از گفتن این بیماری ها دارند. به همین دلیل به شما توصیه می کنیم به منظور ممانعت از پیشرفت این بیماری ها به محض مشاهده علائم بیماری برای مراجعه به جراح متخصص  در مرکز تخصصی لیزر هموروئید دست به کار شوید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *