بیماری هموروئید یا بواسیر نام یک بیماری نشیمنگاهی ناخوشایند و دردناک است که به راحتی قابل درمان است و با اصلاح سبک زندگی و رژیم غذایی مناسب قابل پیشگیری است. از آن جایی که بواسیر با گذشت زمان بدتر می شود پزشکان پیشنهاد می ‌کنند که به محض مشاهده نخستین علائم برای درمان به پزشک متخصص هموروئید مراجعه نمود. اگر با سوالاتی در خصوص چگونگی درمان و جراحی هموروئید با لیزر در شهدا مواجه شده اید با ما همراه باشید تا اطلاعات کامل در خصوص چگونگی این عمل و هزینه های آن به شما ارائه نماییم.

مدت زمان درمان بیماری هموروئید با لیزر چقدر است؟

از آن جایی که جراحی هموروئید با لیزر در شهدا یک عمل سرپایی به شمار می رود و نیاز به بیهوشی ندارد مدت زمان آن نیز کوتاه است و کم تر از ۳۰ دقیقه خواهد بود. به طور کلی مدت زمان درمان بیماری هموروئید با لیزر با توجه به شدت و نوع بیماری متفاوت خواهد بود. اما زمان آن معمولا کم تر از یک ساعت بوده و بین ۲۰ الی ۳۰ دقیقه متغیر است.

جراحی بواسیر با لیزر در شهدا
مدت زمان جراحی هموروئید با لیزر

دوره نقاهت عمل جراحی هموروئید با لیزر

در روش درمان هموروئید با لیزر در شهدا نیاز به برش ناحیه آسیب دیده نیست و بیمار خونریزی ندارد در نتیجه به تعویض پانسمان پس از عمل احتیاجی نخواهد داشت. بنابراین بیمار می تواند با شرایط بدنی عالی پس از گذشت مدت زمان ۲۴ ساعت به روند عادی زندگی روزانه خود برگردد؛ اما در صورتی که فرد دارای جثه ضعیف و نحیف است و یا قوه بدنی او پایین باشد می تواند دو الی سه روز را استراحت کند تا تمام توان بدنی خود را پیدا کند.

درمان قطعی هموروئید یا بواسیر با لیزر

جدیدترین روش درمان بواسیر یا هموروئید که در سریع ترین زمان ممکن اتفاق افتاد و ریسک‌های ناشی از عمل را به میزان چشمگیری کاهش دهد، جراحی هموروئید با استفاده از لیزر است. پس از درمان هموروئید با لیزر در شهدا به ‌هیچ عنوان این بیماری بازگشت پیدا نمی‌ کند. بنابراین اگر به دنبال روشی قطعی و مطمئن برای درمان هموروئید خود هستید استفاده از لیزر درمانی برای هموروئید را به شما پیشنهاد می کنیم.

روش های جلوگیری از عود کردن بواسیر

پس از انجام جراحی بواسیر با لیزر در شهدا لازم است که مواردی را مورد توجه قرار دهید تا امکان بازگشت یا عود کردن این بیماری را از بین ببرید. برای این منظور نوشیدن روزانه ۸ الی ۱۰ لیوان آب توصیه می شود. به علاوه مصرف مواد غذایی که غنی از فیبر هستند مانند سبزیجات و میوه ها توصیه می شود.

دقت کنید که نشستن های طولانی مدت موجب وارد آمدن فشار بر روی ناحیه مورد نظر می شود. در نتیجه می تواند امکان عود کردن بواسیر را افزایش دهد. به همین علت از نشستن های طولانی مدت خودداری کنید و به انجام دادن فعالیت های ورزشی مانند پیاده روی بپردازید تا روده شما را فعال نموده و دفع مدفوع راحت تر انجام شود. هر چقدر مدفوع نرم تر باشد احتمال عود کردن بیماری بواسیر نیز کم تر خواهد بود.

درمان هموروئید با لیزر در شهدا
روش های جلوگیری از هموروئید

هزینه عمل هموروئید یا بواسیر با لیزر در شهدا

همه ما می دانیم که در حال حاضر محاسبه کردن هزینه عمل بواسیر امکان پذیر نیست زیرا هزینه این عمل به موارد بی شماری مانند هزینه بستری، هزینه تجهیزات مورد استفاده، شدت بیماری، نوع بیماری و… بستگی دارد. به همین علت برای محاسبه دقیق هزینه عمل هموروئید با لیزر نیاز به معاینات لازم است. هزینه تمام شده برای عمل لیزر بواسیر با توجه به شدت و نوع آن متفاوت خواهد بود. اما به طور کلی می توان هزینه عمل هموروئید با لیزر را با هزینه این عمل از روش جراحی سنتی مقایسه کرد.

به طور کلی در جراحی هموروئید با لیزر نیازی به بستری شدن و از کار افتادگی فرد درمان شده به وسیله این روش نیست. بنابراین نرخ عمل جراحی هموروئید با لیزر بسیار کم تر از هزینه جراحی سنتی است؛ زیرا در روش جراحی سنتی بیمار ناچار است در بیمارستان بستری شود و هزینه های ناشی از بستری شدن بیمار و تعویض پانسمان را متقبل شود. حال آن که در روش جراحی هموروئید با لیزر هزینه های ثانویه ناشی از عمل وجود ندارد. بنابراین به طور دقیق تر هزینه تمام شده برای جراحی هموروئید با استفاده از لیزر کم تر از هزینه تمام شده برای جراحی آن با استفاده از روش سنتی است.

جهت دریافت نوبت کلیک نمایید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *