بیماری هموروئید یا بواسیر یکی از بیماری های دردناک ناحیه نشیمنگاهی است که پیش از نیمی از مردم جهان حداقل یک بار در طول زندگی خود به آن دچار می ‌شوند. اگر قصد درمان و جراحی هموروئید با لیزر در شمیران نو را دارید با ما همراه شوید تا مهم ترین مزایای این روش از درمان هموروئید را به شما معرفی کنیم.

روش های درمانی بواسیر

روش های درمانی بواسیر در سه دسته قرار می گیرند. دسته اول شامل رعایت رژیم غذایی و دارو درمانی است که برای آن دسته از بیمارانی تجویز می شود که بیماری هموروئید آن ها در مراحل اولیه قرار دارد.

در دو روش دیگر جراحی هموروئید انجام می شود. برای جراحی کردن هموروئید دو روش جراحی با لیزر و جراحی سنتی توسط تیغ جراحی انجام می شود وجود دارد. با توجه به آن که امروزه استفاده از لیزر درمانی برای درمان نمودن بیماری بواسیر مورد توجه ویژه قرار گرفته است و بسیاری از افراد در این خصوص با سوالات بسیاری مواجه می شوند در ادامه مهم ترین مزایای این روش را ذکر می ‌کنیم تا به تردید شما پایان دهیم!

جراحی هموروئید با لیزر در شمیران نو
درمان و جراحی هموروئید با لیزر در شمیران نو

عدم انتقال بیماری های عفونی

در این روش از جراحی هموروئید به دلیل آن که هیچ گونه تماسی با محل بواسیر وجود ندارد به هیچ عنوان امکان انتقال بیماری عفونی وجود نخواهد داشت و به جرأت می توان عنوان نمود که خطراتی مانند انتقال بیماری های ایدز و هپاتیت در این روش از عمل جراحی صفر است. در حالی که در روش جراحی هموروئید به روش سنتی امکان انتقال بیماری های عفونی بالا می باشد.

میزان موفقیت بالا در عمل لیزر هموروئید

درصد بالای موفقیت درمان هموروئید با لیزر یکی از بزرگ ترین مزایای این روش از جراحی است. این روش از عمل بواسیر نسبت به سایر شیوه های سنتی دارای میزان موفقیت بالایی است و از مشکلاتی مانند عود کردن بیماری خبری نیست. البته توجه نمایید که این موضوع ارتباط مستقیمی با مهارت و تخصص پزشک جراح دارد.

فرایند عمل جراحی هموروئید توسط لیزر دردناک و آزاردهنده نیست

عمل هموروئید با لیزر توسط بی حسی موضعی و به صورت سرپایی انجام می شود. در نتیجه میزان درد بسیار اندک بوده و آزاردهندگی در مقابل روش‌ های دیگر جراحی بواسیر وجود ندارد.

پس از عمل جراحی هموروئید با لیزر نیازی به بستری شدن بیمار نیست

جراحی هموروئید با لیزر برای بیمار این مزیت را به دنبال دارد که بیمار پس از عمل کردن نیازی به بستری شدن در بیمارستان ندارد و به راحتی می تواند پس از ظرف ۲۴ ساعت زمان از عمل جراحی به فعالیت روزانه خود ادامه دهد.

تغذیه مناسب یکی از مهم ترین عواملی است که به درمان سریع بیماری بواسیر کمک می کند. در صورتی که تغذیه مناسب را رعایت کنید می توانید سریع به زندگی عادی خود برگردید.

درمان و جراحی بواسیر با لیزر در شمیران نو در بهترین کلینیک لیزر بواسیر

عدم نیاز به پانسمان پس از جراحی هموروئید با لیزر

اگر شخص مبتلا به هموروئید با استفاده از لیزر اقدام به درمان بیماری نماید نیازی به پانسمان نخواهد داشت. به علاوه مواردی مانند عود کردن بیماری و ایجاد مشکل برای شخص بیمار پس از عمل وجود ندارد.
به نوعی می ‌توان گفت که احتمال عفونت و یا عود کردن بیماری هموروئید برای آن دسته از بیمارانی که با استفاده از لیزر تحت جراحی قرار می‌ گیرند نزدیک به صفر است.

درمان هموروئید با لیزر در شمیران نو
مزایای درمان هموروئید با لیزر در شمیران نو

عمل بواسیر با لیزر بی خطر و ایمن است

استفاده از دستگاه لیزر برای عمل کردن هموروئید کاملاً بی خطر و ایمن است. با توجه به آن که لیزر برش های ظریف و نازک را روی محل مورد نظر وارد می ‌کند امکان آسیب رسیدن به نواحی اطراف مقعد وجود ندارد. بنابراین کم ترین میزان آسیب به توده های اطراف بواسیر وارد می‌ شود. البته در این مورد باید دقت و تخصص پزشک جراح را نیز تحت نظر قرار گرفت.

عدم خونریزی در روش جراحی هموروئید با لیزر

به دلیل آن که در روش جراحی بواسیر با لیزر عروق خونی مسدود می شوند احتمال خونریزی در این روش بسیار پایین است و حتی می توان گفت که میزان خونریزی در این روش عملاً ناچیز است.

جهت اطلاع از هزینه جراحی هموروئید با لیزر در شمیران نو با مشاوران ما در مرکز تخصصی لیزر هموروئید در ارتباط باشید.

روند بهبود سریع در روش جراحی هموروئید با لیزر

در روش جراحی هموروئید با لیزر پانسمانی در کار نیست و عروق خونی به وسیله روش های مختلف و با استفاده از دستگاه لیزر مسدود می شوند. در نتیجه روند بهبودی بیمار در سریع ترین زمان ممکن اتفاق می ‌افتد.

به علاوه این گونه روش درمانی هیچ عارضه ای برای بیماران پس از عمل ایجاد نمی کند. با اطمینان خاطر می توان گفت که لیزر درمانی هموروئید به هیچ عنوان عیبی ندارد و مناسب ترین روش برای درمان بیماری هموروئید می باشد.

جهت دریافت نوبت کلیک نمایید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *