بواسیر یا هموروئید از رایج ترین بیماری های ناحیه نشیمنگاهی است که هر فردی در هر سنی ممکن است به آن مبتلا شود. این تصور در میان بسیاری از افراد وجود دارد که تنها افراد میانسال و مسن به این بیماری دچار می ‌شوند؛ اما این تصور اشتباه بوده و بنا به دلایلی مانند رژیم غذایی غلط و یبوست، بسیاری از جوانان نیز با این بیماری دست و پنجه نرم می کنند. با ما همراه شوید تا در خصوص درمان و جراحی هموروئید با لیزر در شاد آباد به سوالاتی که بیشتر کاربران با آن ها مواجه هستند پاسخ گوییم!

آیا لیزر هموروئید درد دارد؟

همان گونه که می ‌دانید هر روش جراحی درد و نقاهت منحصر به فرد خود را دارد؛ اما در درمان و جراحی هموروئید با لیزر میزان این درد و ناراحتی ۷۰ درصد کم تر از میزان دردی است که بیماران در اثر جراحی با روش سنتی تجربه می کنند. مزیت این روش از درمان، ترمیم کنندگی پس از جراحی است که موجب کاهش درد و خونریزی پس از عمل هموروئید با لیزر می شود. میزان درد پس از لیزر بواسیر با مصرف یک مسکن ساده قابل کنترل است و نگرانی های فراوان ناشی از جراحی سنتی را به دنبال ندارد. در ادامه به بررسی نکاتی درمورد درمان و جراحی هموروئید با لیزر در شاد آباد می پردازیم.

جراحی بواسیر با لیزر در شاد آباد
درمان و جراحی همورئید با لیزر

آیا درمان و جراحی هموروئید با لیزر قطعی است؟

سوالات و نگرانی‌ های بسیاری در خصوص بازگشت و عود کردن بیماری هموروئید پس از درمان با لیزر وجود دارد. لازم به ذکر است که لیزر پرتوان برای آن دسته از بیمارانی که دچار هموروئید وسیع و وخیم هستند توصیه می ‌شود و مورد استفاده قرار می ‌گیرد. در این گونه بیماران میزان عود و بازگشت هموروئید پس از جراحی با لیزر بسیار اندک و نزدیک به صفر است.

به علاوه پزشک متخصص جراحی می تواند انواع بیماری های نشیمنگاهی از جمله هموروئید و شقاق را به طور همزمان در یک جلسه و به ‌طور کاملاً قطعی با لیزر درمان نماید. بنابراین می‌ توان گفت که این روش یک درمان قطعی است و میزان احتمال عود کردن آن صفر است.

درمان و جراحی هموروئید با لیزر در شاد آباد در بهترین کلینیک لیزر هموروئید. جهت دریافت نوبت با مشاوران ما در مرکز تخصصی لیزر هموروئید در ارتباط باشید.

دوره نقاهت پس از درمان و جراحی هموروئید با لیزر چقدر است؟

در صورتی که اقدام به درمان و جراحی هموروئید با لیزر در شاد آباد نمایید تنها به یک شب استراحت نیاز دارید. عموم مردم می‌ توانند از فردای روز پس از لیزر بواسیر به محل کار و زندگی روزانه خود بازگردند. آن دسته از افرادی که از لحاظ فیزیولوژیک ضعیف تر هستند و یا جراحی وسیع تری را انجام داده ‌اند نهایتاً طی مدت زمان ۴ روز می توانند زندگی عادی خود را از سر بگیرند. به طور کلی لیزر درمانی بواسیر نیاز به استراحت طولانی مدت ندارد و بیمار تنها با یک شب استراحت کردن سلامتی خود را به طور کامل کسب می کند.

درمان و جراحی هموروئید یا بواسیر با لیزر چقدر طول می کشد؟

روش جراحی هموروئید با لیزر در شاد آباد نهایتاً ۳۰ دقیقه زمان می برد. البته لازم به ذکر است که این زمان برای روند لیزر درمانی ذکر شده است و آمادگی های قبل از لیزر و مرخص شدن بیمار از کلینیک لیزر ممکن است حدود دو الی سه ساعت زمان ببرد. پس از انجام عمل لیزر هموروئید بیمار مرخص می شود و نیاز به بستری شدن در کلینیک نخواهد داشت.

درمان هموروئید با لیزر در شاد آباد
مزایای جراحی هموروئید با لیزر

آیا لیزر هموروئید تحت بیهوشی انجام می شود؟

انجام جراحی بواسیر با لیزر در شاد آباد نیازی به بیهوشی عمومی ندارد. به علاوه این بیمار بر اساس تشخیص پزشک تحت بی حسی نخاعی یا بی ‌حسی موضعی قرار می گیرد.به این ترتیب است که طی جراحی هموروئید با لیزر بیمار هیچ گونه درد و ناراحتی را احساس نخواهد کرد. برای درمان آن دسته از بیمارانی که از محیط کلینیک و یا انجام دادن لیزر بدون بیهوشی ترس دارند، می توان از بیهوشی استفاده کرد؛ اما به طور کلی درمان هموروئید با لیزر تحت بیهوشی انجام نمی شود.

قیمت درمان و جراحی هموروئید با لیرر در شادآباد چقدر است؟

هزینه لیزر هموروئید معمولاً بالاتر از جراحی معمول با تیغ و کوتر است و در کلینیک های خصوصی انجام می شود. بنابراین هزینه لیزر هموروئید تحت تاثیر عوامل مختلفی مانند نوع لیزر، محل و امکانات کلینیک لیزر متفاوت خواهد بود. به علاوه میزان تجربه و مهارت پزشک متخصص که عمل جراحی هموروئید را انجام می دهد می تواند در قیمت درمان این بیماری تاثیر گذار باشد.

به طور کلی صرف هزینه برای جراحی هموروئید با لیزر در شاد آباد بسیار به صرفه تر از صرف هزینه برای انجام عمل بواسیر در بیمارستان است؛ زیرا نیاز به صرف هزینه اضافی برای بستری شدن در بیمارستان و یا خرید پانسمان و داروهای خاص برای مراقبت های پس از جراحی احساس نمی شود.

جهت دریافت نوبت کلیک نمایید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *