لیزر هموروئید یا لیزر بواسیر به نوعی عمل جراحی برای درمان این بیماری گفته می ‌شود که به صورت سرپایی و در کم تر از ۳۰ دقیقه و تنها در یک جلسه انجام می شود. از مهم ترین مزایای عمل جراحی بواسیر با لیزر می توان به عدم بستری شدن در بیمارستان به عدم نیاز به پانسمان داخلی اشاره کرد. اگر شما نیز به دنبال درمان و جراحی هموروئید با لیزر در شادمهر هستید با ما همراه شوید تا در این خصوص اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم.

بهترین روش درمان بیماری بواسیر چیست؟

لیزر از روش های درمانی نوین و نسبتاً ناشناخته به شمار می رود که برای درمان هموروئید مورد استفاده قرار می ‌گیرد و مزایای بیشتری نسبت به جراحی سنتی این بیماری دارد. از مهم ترین مزایای لیزر بواسیر می توان به سرپایی بودن و حداقل میزان درد و خونریزی اشاره نمود. به علاوه بیماران می توانند بلافاصله پس از جراحی بواسیر با لیزر زندگی خود را ادامه دهند.

بنابراین پیشنهاد می کنیم که ترس و خجالت از عنوان کردن بیماری هموروئید را کنار بگذارید و هم اکنون برای درمان هموروئید با لیزر در شادمهر اقدامات لازم را انجام دهید. جالب است بدانید که تقریباً نیمی از جمعیت جهان حداقل برای یک بار در زندگی خود دچار این بیماری می شوند. به همین علت است که به شما توصیه می کنیم درمان این بیماری را جدی بگیرید.

جراحی هموروئید با لیزر در شادمهر
درمان و جراحی هموروئید با لیزر

درجه بندی بیماری هموروئید

  •  بواسیر درجه یک: در این مرحله سیاهرگ ها دچار تورم شده و گشاد شده اند ولی از دهانه مقعد خارج نمی‌ شوند. تنها نشانه بواسیر درجه یک خونریزی است. معمولاً این درجه از بیماری هموروئید نیازی به لیزر ندارد و تنها با درمان دارویی و رعایت رژیم غذایی توسط پزشک متخصص درمان می شود.
  •  بواسیر درجه دو: در بواسیر درجه ۲ سیاهرگ ها دچار تورم شده و گشاد شده اند و هنگام دفع مدفوع از دهانه مقعد خارج می شوند. این عروق پس از دفع مدفوع خود به خود به سمت داخل مقعد باز می گردند. این درجه از بواسیر معمولاً توسط جراحی سنتی یا لیزر بواسیر درمان می ‌شود اما چون اوایل بیماری است جراحی بواسیر با لیزر یا روش سنتی بسیار سریع و راحت انجام می شود.
  •  بواسیر درجه سه: سیاهرگ ها دچار تورم شده و گشاد شده اند و هنگام دفع مدفوع از دهانه مقعد خارج می شوند. به عبارتی دیگر فرد دچار بیرون زدگی مقعد می شود. در بواسیر نوع سه سیاهرگ های خارج شده از مقعد پس از دفع خود به خود به داخل باز نمی گردد و با کمک دست می توان آن ها را به سمت داخل مقعد هدایت نمود. در این نوع بواسیر حتماً باید جراحی توسط لیزر یا به روش سنتی انجام شود. با توجه به مزایای بی شمار درمان بواسیر با لیزر توصیه می ‌شود که این بیماری را با لیزر درمان کنید.
  •  بواسیر درجه چهار: سیاهرگ های ملتهب حتی به کمک دست نیز به داخل نمی روند و همیشه در خارج از مقعد وجود دارند. از آن جایی که احتمال موفقیت درمان دارویی بیماری هموروئید یا بواسیر بیماران از درجه ۲ به بعد ضعیف می شود بهتر است پیش از رسیدن بیماری بواسیر به این درجه از سختی از روش های لیزر یا جراحی سنتی برای درمان آن استفاده کرد.

جهت اطلاع از هزینه جراحی بواسیر با لیزر در شادمهر و رزرو نوبت با مشاوران ما در مرکز تخصصی لیزر هموروئید در ارتباط باشید.

جراحی بواسیر با لیزر در شادمهر
درجه بندی بیماری هموروئید

جراحی بواسیر با لیزر چگونه انجام می شود؟

لیزر هموروئید به آن دسته از افرادی که به هموروئید درجه ۳ و یا ۴ دچار هستند توصیه می ‌شود لازم است این نکته را یادآور شویم که بهترین و تاثیرگذارترین روش برای درمان هموروئید در شادمهر استفاده از روش جراحی با لیزر است. این روش بسیار راحت بوده و عارضه و خونریزی کم تری دارد؛ زیرا خود لیزر موجب ترمیم شریان های خونی می شود و بدون آسیب زدن به بافت اطراف ناحیه مقعد قادر است ظاهر و فرم مقعد را تا ۹۵ درصد موارد به حالت اولیه خود باز گرداند.

در ابتدای جراحی بواسیر با لیزر در شادمهر از یک بی حسی موضعی برای بی حس کردن مقعد استفاده می شود. سپس پزشک متخصص با تاباندن اشعه های لیزر بافت های ناحیه بواسیر را می ‌سوزاند و سایر بافت های آسیب دیده در طی این عمل ترمیم می شود. به علت کم تر تهاجمی بودن این روش و ظرافت و دقت بالایی که لیزر هموروئید دارد این روش از درمان بواسیر مورد استقبال بسیاری از پزشکان متخصص و بیماران قرار گرفته است و با توجه به آن که قیمت جراحی هموروئید با لیزر بسیار به صرفه است، روز به روز به طرفداران این روش افزوده می شود.

جهت دریافت نوبت کلیک نمایید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *