بسیاری از افرادی که با بیماری هموروئید دست و پنجه نرم می کنند، با ترس زیادی از درد ناشی از جراحی هموروئید مواجه هستند. در حالی که در عصر حاضر با روی کار آمدن روش های نوین پزشکی و استفاده از لیزر درمانی برای جراحی هموروئید دیگر بیماران از مداوای این بیماری به واسطه لیزر واهمه ای نخواهند داشت.
تمامی بیمارانی که با استفاده از لیزر تحت درمان قرار می ‌گیرند مزایایی را به دست خواهد آورد که در روش درمانی با استفاده از تیغ کسب نمی شود! اگر قصد دارید که نکات بیشتری در خصوص روش درمان و جراحی هموروئید با لیزر در سید خندان را بدانید با ما همراه شوید.

عوامل ایجاد کننده بواسیر

برخی از عوامل ایجاد کننده بیماری هموروئید عبارت اند از:

  •  یبوست: یبوست می تواند موجب بیماری هموروئید شود؛ زیرا این بیماران برای اجابت مزاج فشار زیادی را به این ناحیه وارد می کنند.
  •  بارداری: با توجه به فشاری که جنین به وریدهای لگن می آورد رگ های مقعدی مادر پراکنده شده و وی را مستعد این بیماری می نمایند.
  •  افزایش سن: با افزایش سن رباط ها و بافت های لایه مقعدی بیمار شل می‌ شوند و بیماری هموروئید بروز پیدا می ‌کند.
  •  داشتن رابطه جنسی از طریق مقعد
  •  بلند کردن ناگهانی اجسام سنگین
  •  نشستن و ایستادن های طولانی مدت
  •  رژیم غذایی نادرست: مصرف مواد غذایی که منجر به یبوست می شوند می تواند نقش بسیاری در شکل گیری بیماری هموروئید داشته باشند.
جراحی هموروئید با لیزر در سید خندان
علل بروز هموروئید چیست؟

چگونگی عمل بواسیر با لیزر

درمان هموروئید با لیزر به بزرگی و شدت ناحیه متورم شده و توده هموروئیدی بستگی دارد. اگر بواسیر شدید باشد پزشک متخصص سعی می کند که با استفاده از روش های سرپایی بیماران را تحت درمان قرار دهد؛ اما در بسیاری از موارد نیاز است که از عمل جراحی یا لیزر برای برداشتن کامل بواسیر یا کوچک کردن آن استفاده کرد. یکی از بهترین و جدیدترین روش های درمانی برای این بیماری روش لیزر است.

مزیتی که لیزر درمانی هموروئید دارد این است که بیمار طی یک جلسه کوتاه و بدون درد و خونریزی از شر این بیماری خلاص می شود. به علاوه در این روش از درمان بیمار بیهوش نمی ‌شود و تنها با استفاده از بی‌ حسی موضعی در عرض کم تر از یک ساعت تحت عمل جراحی قرار می ‌گیرند و پس از آن به راحتی می ‌توانند به امور روزانه خود رسیدگی کنند.

درمان و جراحی هموروئید در بهترین کلینیک لیزر هموروئید در سید خندان.

درمان بواسیر با لیزر در سید خندان

هموروئید شبکه ای از سیاهرگ های بدن است که در مجاورت کانال مقعدی قرار گرفته اند. اگر به این ناحیه از بدن یعنی مقعد فشار بیش از حد وارد شود سیاهرگ های این ناحیه در اثر فشار وارد شده به آن ها ملتهب شده و برجسته می شوند. در نهایت در این ناحیه از مقعد یک زائده گوشتی بیرون می‌ زند. به این زائده گوشتی بواسیر گفته می شود. بیماری بواسیر یا هموروئید در اثر دلایل مختلفی اتفاق می ‌افتد و یک بیماری شایع در جهان به شمار می رود. درمان و جراحی هموروئید با لیزر در سید خندان از بهترین روش های درمان بواسیر می باشد که به صورت سرپایی و بدون خون ریزی انجام می شود.

جراحی بواسیر با لیزر در سید خندان
جراحی بواسیر با لیزر در سید خندان

هزینه درمان و جراحی هموروئید با لیزر در سید خندان

هزینه جراحی هموروئید با لیزر در سید خندان بیشتر از هزینه درمان هموروئید با استفاده از روش جراحی سنتی نیست. این مسئله را به راحتی می توان در صورت حساب های موجود در بیمارستان مشاهده کرد. این صورت حساب ها آیتم های مختلفی دارند و هزینه آن ها ترکیبی از هزینه های آزاد و بیمه خواهد بود.
در نهایت با توجه به مبالغ عمده ای که بیمه به بیمارستان پرداخت می ‌کند خود بیمار نیز ناچار است مبالغ زیادی را به عنوان مابه اتفاوت آزاد و بیمه بیمارستان پرداخت کند. در حالی که با لیزر هموروئید نیاز به پرداخت هزینه های اقتصادی می توان از این بیماری خلاص شد.

به طور کلی نمی توان یک مبلغ ثابت را به عنوان هزینه درمان و جراحی هموروئید عنوان نمود. برای تعیین هزینه جراحی هموروئید با لیزر باید به پزشک متخصص مراجعه کرد تا پس از معاینه و بررسی وضعیت بیمار هزینه این عمل مشخص شود. از جمله عواملی که در تعیین هزینه جراحی هموروئید با استفاده از لیزر تاثیر گذارند می توان به شدت و نوع بیماری هموروئید اشاره کرد.
بدیهی است که هرچقدر حدت این بیماری بیشتر باشد به صرف زمان بیشتری برای جراحی نیاز خواهد داشت و به تبع هزینه آن نیز بیشتر از درمان بیماری هموروئید با لیزر در مراحل اولیه است.

جهت دریافت نوبت کلیک نمایید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *