جراحی هموروئید با لیزر در سعادت آباد | بواسیر یا هموروئید نام یکی از شایع ترین بیماری های نشیمنگاهی است. حداقل نیمی از افراد در طی زندگی خود یک بار به این بیماری مبتلا می شوند. یکی از باورها و تصورات اشتباه در خصوص این عارضه آن است که بیشتر افراد تصور می کنند بیماری بواسیر یا هموروئید تنها در میانسالان اتفاق می افتد! حال آن که این تصور اشتباه بوده و افراد در هر سنی مستعد ابتلا به بیماری بواسیر هستند. با این حال با در دسترس بودن درمان و جراحی هموروئید با لیزر در سعادت آباد و سایر مناطق به راحتی می توانید به نگرانی خود پایان دهید.

بیماری بواسیر چیست؟

بیماری بواسیر به نوعی از بیماری نشیمنگاهی گفته می ‌شود که در آن سیاهرگ های مقعدی متورم می‌ شوند و عمل دفع را برای بیمار بسیار سخت می‌ کنند و موجب سوزش و خارش در ناحیه نام برده می شوند. اگر این سیاهرگ ها درون مقعد ملتهب شوند به آن بواسیر یا هموروئید داخلی می گویند و اگر سیاهرگ های متورم خارج از مقعد باشند بیماری با نام هموروئید خارجی خوانده می شود.

درمان و جراحی هموروئید با لیزر در سعادت آباد
جراحی هموروئید با لیزر در سعادت آباد 100% تضمینی

علائم بیماری بواسیر

شناخت علائم و نشانه های بیماری بواسیر به درمان سریع این بیماری کمک می کند. اگر نشانه های بواسیر به گونه ای باشند که بیمار به خوبی متوجه آن ها شود می ‌تواند سریعاً برای درمان و پیشگیری از این بیماری اقدام کند. در افرادی که به هموروئید مبتلا می ‌شوند علائم زیر مشاهده می شود:

  • احساس درد هنگام اجابت مزاج
  • احساس سوزش و خارش در ناحیه مقعد
  • داشتن خونریزی در مواردی که توده اندکی یا کاملاً بزرگ شده باشد
  • حسگر دن برجستگی های خارج از مقعد با لمس کردن
  • احساس درد و تیر کشیدگی زیاد هنگام نشستن بر روی سطوح نسبتاً سفت

جهت رزرو نوبت کلیک کنید

درمان و جراحی هموروئید با لیزر در سعادت آباد

اگر به دنبال درمان و جراحی هموروئید با لیزر در سعادت آباد هستید، باید بگویم که بهترین روش را برای درمان این بیماری انتخاب کرده اید. به نقل از منابع معتبر علمی، هیچ کدام از داروها، پمادها و روش های خانگی یا گیاهی نقشی در درمان بواسیر ندارند و نمی ‌توانند رگ های ملتهب شده را به حالت اولیه برگردانند؛ بنابراین در این موارد تنها راه چاره آن است که زائده ها مسدود شده و از مقعد خارج شوند که این امر با کمک پزشک متخصص و با استفاده از لیزر در کم تر از یک ساعت انجام می شود.

چگونگی درمان و جراحی هموروئید با لیزر در سعادت آباد

طی عمل جراحی هموروئید با لیزر محل توده که ورم نموده است با استفاده از بی حسی موضعی کاملاً سر می شود و بیمار هیچ گونه احساس درد سوزش و خونریزی نخواهد داشت. پیش از انجام عمل جراحی با لیزر، بدن فرد بیمار به طور کامل پوشانده می شود و تنها قسمتی که قرار است عمل با لیزر روی آن انجام شود در بیرون باقی می‌ ماند.

طی تمام این مراحل بیمار باید رو به شکم دراز بکشد. توجه کنید که طی درمان بواسیر با لیزر شخص بیمار بیهوش نمی شود؛ در نتیجه می ‌تواند پس از عمل به راحتی به امور زندگی خود برسد. به علاوه لیزر مانع از ایجاد خونریزی در ناحیه جراحی شده می ‌شود. به همین علت پس از انجام این عمل نیازی به پانسمان نیست.

طول درمان و جراحی هموروئید با لیزر در سعادت آباد

پاسخ به سوال فوق به مواردی مانند روش درمان بستگی دارد. اما به طور کلی در صورتی که تصمیم داشته باشید برای درمان هموروئید داخلی و خارجی با استفاده از لیزر اقدام کنید باید بگوییم که طول درمان کم تر از یک ساعت است؛ در حالی که این زمان برای عمل بواسیر به طور سنتی بیشتر بوده و تا دو ساعت نیز طول می کشد.

طول درمان و جراحی هموروئید با لیزر در سعادت آباد
طول درمان و جراحی هموروئید با لیزر در سعادت آباد

هزینه جراحی هموروئید با لیزر در سعادت آباد

یکی از اصلی ترین سوالات و دغدغه مبتلایان به هموروئید، هزینه درمان بواسیر با لیزر است. به طور کلی هزینه عمل هموروئید با لیزر در سعادت آباد به موارد متعددی از جمله اندازه توده، محل قرار گرفتن توده، نوع دستگاه لیزر، مدت زمان لازم برای انجام عمل و… بستگی دارد که هزینه این عمل پس از معاینه توسط پزشک متخصص و دکتر هموروئید به طور دقیق تعیین می ‌شود. در کل هزینه عمل بواسیر با لیزر بالا نبوده و بسیار اقتصادی‌ تر و به صرفه تر از درمان این بیماری به روش سنتی است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *