درمان هموروئید با لیزر یک روش نوین و آسان برای درمان این بیماری است که جایگزین جراحی هموروئید با روش سنتی شده است. میزان درد و ناراحتی و عوارض پس از عمل هموروئید با لیزر به میزان چشمگیری کم تر از روش های سنتی است. اگر به دنبال درمان و جراحی هموروئید با لیزر در سراج هستید، با ما همراه شوید تا شما را با این بیماری و روش درمان آن آشنا کنیم.

معرفی بیماری هموروئید

به متورم شدن سیاهرگ ها در ناحیه مقعد بیماری بواسیر یا هموروئید گفته می شود. با توجه به این که سیاهرگ متورم شده داخل مقعد قرار گرفته باشد و یا خارج آن، بیماری به دو دسته هموروئید داخلی و هموروئید خارجی تقسیم بندی می شود.

بواسیر یا هموروئید بیماری شایعی است که حداقل نیمی از مردم جهان در طول زندگی خود یک بار به آن دچار می ‌شوند. این بیماری در هر سنی مشاهده می شود؛ ولی به طور معمول در میان افرادی که در رده سنی ۲۰ الی ۵۰ سالگی قرار دارند شایع ‌تر است. با وجود آن که بیماری هموروئید یک بیماری ناخوشایند و دردناک به شمار می رود؛ اما به راحتی قابل درمان است و با اصلاح سبک زندگی و رژیم غذایی مناسب قابلیت پیشگیری دارد. با توجه به آن که بیماری بواسیر با گذشت زمان بدتر می شود توصیه پزشکان و متخصصان دستگاه گوارش این است که افراد به محض مشاهده علائم اولیه تحت درمان قرار گیرند.

جراحی بواسیر با لیزر در سراج
بیماری هموروئید و علل بروز آن

رایج ترین و راحت ترین روش درمان هموروئید را بشناسید!

بواسیر موجب تحت فشار قرار گرفتن سیاهرگ های مقعدی شده و یا ممکن است این سیاهرگ ها گشاد یا متورم شوند. این حالت بسیار دردناک بوده و ممکن است تا جایی پیش روی کند که زائده های گوشتی از مقعد خارج شوند و حتی دریچه مقعد را مسدود کنند.
متأسفانه هیچ کدام از روش های درمان خانگی و درمان دارویی نمی توانند به طور کامل این تورم را از بین ببرند و رگ را به حالت اولیه برگردانند. بنابراین تنها راه درمان این بیماری این است که بافت یا زائده ایجاد شده را بریده و از مقعد خارج نمود.

در گذشته برای برداشتن این زائده از تیغ جراحی استفاده می شد که با توجه به مشکلات بی ‌شمار آن از جمله: خونریزی، بیهوشی و دوره نقاهت طولانی مدت امروزه کم تر از آن استفاده می شود. درمان بواسیر با لیزر یکی از روش هایی است که با استقبال و رضایت پزشکان و بیمار همراه بوده است. این روش به عنوان یک روش قطعی و کم خطر برای درمان بیماری هموروئید مورد استفاده قرار می گیرد.

جهت جراحی بواسیر با لیزر در سراج در بهترین کلینیک لیزر بواسیر با مشاوران ما در ارتباط باشید.

مزایای عمل هموروئید با لیزر در سراج

اگر ساکن سراج باشید و یا به دنباله بهترین مرکز برای جراحی هموروئید با لیزر در سراج بگردید بدون شک با مزایای عمل لیزری بواسیر آشنا هستید! با این حال سعی می‌ کنیم در ادامه مجموعه ای از مزایای عمل هموروئید با لیزر را به شما توضیح دهیم تا با آگاهی کامل اقدام به انتخاب روش جراحی خود نمایید. مزایای جراحی هموروئید با لیزر در سراج عبارت اند از:

  •  درمان سریع بیماری هموروئید در کم تر از نیم ساعت
  •  درمان سرپایی و بدون نیاز به بستری
  •  بدون درد و خونریزی
  •  درمان قطعی بیماری هموروئید با کم ترین میزان بازگشت بیماری
  •  بهبود سریع و نقاهت کوتاه مدت بیماری هموروئید
  •  صرفه جویی در زمان و هزینه
  •  بدون نیاز به پانسمان در مراقبت های پس از جراحی
  •  مناسب برای درمان بواسیر داخلی و خارجی
  •  بازگشت به کار و فعالیت های روزانه در مدت زمانی کوتاه پس از عمل هموروئید با لیزر
درمان هموروئید با لیزر در سراج
درمان هموروئید با لیزر در سراج

هزینه جراحی هموروئید با لیزر در سراج

این تصور در میان بسیاری از افراد جامعه وجود دارد که هزینه انجام جراحی بواسیر با لیزر بیشتر از هزینه عمل هموروئید در بیمارستان است. حال آن که این تصور صحیح نیست و هزینه هر دو روش از عمل بواسیر تقریباً به یک اندازه است؛ اما هزینه های پس از جراحی در بیمارستان که ناشی از بستری شدن بیمار است، موجب صرف هزینه، وقت و انرژی از بیمار خواهد شد.

بنابراین با صرف هزینه کم تر نسبت به بیمارستان، می توانید جراحی بواسیر با لیزر در سراج انجام دهید. البته باید این نکته را مورد توجه قرار دهید که پس از جراحی، به منظور جلوگیری از یبوست و فشار آمدن به رگ های موجود، زیر نظر یک متخصص تغذیه، رژیم غذایی مخصوص به خود را دریافت نموده و رعایت کنید.

جهت دریافت نوبت کلیک نمایید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *