درمان و جراحی هموروئید (بواسیر) با لیزر در رضویه

درمان و جراحی هموروئید با لیزر در رضویه بصورت قطعی
درمان و جراحی هموروئید با لیزر در رضویه بصورت قطعی

یکی از روش های درمانی جدید و نسبتا ناشناخته است که مزایای بیشتری نسبت به جراحی بواسیر سنتی دارد درمان و جراحی هموروئید با لیزر در رضویه می باشد. یکی از بزرگترین مزایای لیزر هموروئید درمان سرپایی و حداقل درد و خونریزی است، بنابراین می توانید پس از لیزر هموروئید به زندگی خود ادامه دهید.

جالب است بدانید لیزر هموروئید یا لیزر بواسیر نوعی جراحی برای درمان هموروئید است که به صورت سرپایی بین ۱۵ دقیقه تا ۴۵ دقیقه در یک جلسه انجام می شود. یکی از مهمترین مزایای جراحی لیزر برای بواسیر یا هموروئید عدم بستری شدن در بیمارستان و نیاز به پانسمان داخلی است.

علت پیدایش هموروئید و راه های درمان آن
علت پیدایش هموروئید و راه های درمان آن

هموروئید (بواسیر)

نوعی تورم و التهاب ناشی از کشیده شدن دیواره وریدهای انتهای راست روده و مقعد که می تواند باعث بیرون زدگی مقعد شود، هموروئید یا بواسیر نامیده می شود. به آن بیماری هموروئید می گویند. لیزر هموروئید این بیماری به صورت سرپایی و بدون بیهوشی انجام می شود و برای درمان هموروئیدهای کوچک و بزرگ مناسب است. آنها همچنین برای بی حس کردن بیمار داروهای آرامبخش تزریق می کنند. برای آشنایی بیشتر با درمان و جراحی هموروئید با لیزر در رضویه در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

ترس و خجالت هموروئید را کنار بگذارید و همین الان هموروئید خود را با لیزر درمان کنید. بد نیست بدانید که تقریباً همه افراد حداقل یک بار در زندگی خود به این بیماری مبتلا می شوند ، نگرانی شما را درک می کنیم و به همین دلیل است که بیماران زن توسط متخصصان زن معاینه و درمان می شوند و بیماران مرد توسط متخصصان مرد معاینه و درمان می شوند. پس جای نگرانی نیست

علت پیدایش هموروئید

عوامل مختلفی باعث ایجاد این بیماری در زنان و مردان می شود که در زیر به برخی از آنها اشاره می شود:

  • اسهال: انبوه یا بواسیر ممکن است پس از موارد اسهال مزمن ایجاد شود.
  • ژنتیک: برخی افراد تمایل به بواسیر و به ویژه چاقی را به ارث می برند.
  • چاقی: چاقی ناشی از رژیم غذایی نامناسب می تواند باعث ایجاد انبوه یا توده شود.
  • یبوست مزمن: زور زدن برای حرکت مدفوع فشار بیشتری بر دیواره رگ های خونی وارد می کند.
  • بلند کردن اجسام سنگین: بلند کردن مکرر اجسام سنگین می تواند باعث هموروئید شود.
  • نشستن زیاد: نشستن طولانی مدت، به خصوص روی توالت، می تواند باعث ایجاد هموروئید شود.
  • بارداری: بیشتر در زنان باردار اتفاق می افتد زیرا وریدهای روده بزرگ تحت فشار قرار می گیرند و با بزرگ شدن رحم برآمده می شوند.
  • سن و سال : هموروئید در بزرگسالان بین 45 تا 65 سال شایع است. اما این بدان معنا نیست که جوانان و کودکان هرگز به هموروئید مبتلا نخواهند شد.
  • رابطه جنسی آنال : این امر می تواند منجر به هموروئید جدید یا بدتر شدن هموروئید موجود شود.

درمان و جراحی هموروئید با لیزر در رضویه

درمان و جراحی هموروئید با لیزر در رضویه برای افراد مبتلا به هموروئید درجه سه و چهار یا هموروئید خونی توصیه می شود. لازم به ذکر است که بهترین و موثرترین روش برای هموروئیدهای بیرون زده و خونی لیزر هموروئید می باشد. علاوه بر این، این روش راحت‌تر است و عوارض و خونریزی کمتری دارد زیرا لیزر به خودی خود رگ‌های خونی را ترمیم می‌کند و شکل مقعد می‌تواند تا 100 درصد به حالت اولیه بازگردد .

درمان قطعی و جراحی هموروئید با لیزر در رضویه
درمان قطعی و جراحی هموروئید با لیزر در رضویه

روش عمل بواسیر و جراحی هموروئید با لیزر در رضویه

در جراحی هموروئید با لیزر در رضویه، ابتدا ناحیه مورد نظر با تزریق آرام بخش بی حس می شود . سپس بافت های ناحیه بواسیر سوخته و سایر بافت های آسیب دیده با اشعه لیزر توسط دکتر بواسیر ترمیم می شوند. لیزر هموروئید به دلیل حداقل تهاجم، ظرافت و دقت، مورد استقبال بیماران قرار گرفته و از سایر روش های درمانی گران قیمت پیشی گرفته است. در حال حاضر بهترین و کارآمدترین روش در درمان مشیمیه، لیزر درمانی است که توسط بسیاری از کلینیک های تخصصی در کشورمان انجام می شود و هزینه درمان با توجه به بیمه و کلینیک متفاوت است و نسبت به جراحی هزینه زیادی دارد.

کلام آخر 

سعی کردیم شما را با حداقل موارد این بیماری و روش های درمانی و جراحی هموروئید با لیزر در رضویه آشنا کنیم تا با اطمینان و بدون ترس در درمان خود موفق شوید و خود را به دست متخصصان ما در مرکز تخصصی لیزر هموروئید بسپارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *