هموروئید غدد متورم مقعدی هستند که می توانند خارج از عضله مخطط باشند یا در داخل مقعد ظاهر شوند (داخل مقعد). گاهی اوقات آنها حتی مانند گوشت اضافی شل یا سفت به نظر می رسند. هموروئید می تواند بدون درد، همراه با درد، بدون خونریزی یا با خونریزی ظاهر شود.درمان در همه انواع هموروئید علامت دار باید انجام شود. البته همه بواسیرها نیاز به جراحی ندارند و گاهی اوقات می توان با دارو و اصلاح رژیم غذایی آنها را بهبود بخشید، اما اگر هموروئید دردناک یا بزرگ و خونریزی دارد، باید سریعاً با لیزر درمان شود.

هموروئید بخشی از ساختار پیچیده روده است، اما زمانی که ملتهب و علامت دار شود، به عنوان یک بیماری در نظر گرفته می شود. علت اصلی بواسیر فشار به مقعد به دلایلی مانند یبوست و نشستن زیاد است، بنابراین باید به پزشک مراجعه کرده و درمان و جراحی هموروئید با لیزر در رسالت انجام دهید.

درباره بیماری بواسیر بدانید!

آبسه مقعدی یک بیماری عفونی در ناحیه مقعد است که باعث ترشح یا درد و سوزش و خارش برای بیمار می شود. به عبارت ساده، آبسه مقعدی یک جوش بزرگ در مقعد است، اگر آبسه ها در مراحل اولیه درمان شوند، خطر جدی برای بیمار ایجاد نمی کنند. به طور کلی آبسه مقعدی توسط افراد نادیده گرفته می شود و ممکن است سوراخی در پشت آبسه ایجاد شود و وارد روده بزرگ شود و به فیستول تبدیل شود.

فیستول یکی از مزمن ترین بیماری های مقعد است. بنابراین درمان به موقع آبسه مقعدی بسیار مهم است. به یاد داشته باشید که تخلیه آبسه مقعدی می تواند به طور موقت درد بیمار را کاهش دهد، نتیجه این روش درمانی نیست و تنها برای چند هفته درد کاهش می یابد و محل تخلیه مجدداً با عفونت پر می شود. بنابراین درمان اساسی باید توسط لیزر فشار قوی انجام شود. لیزر برای درمان فیستول های بلند استفاده می شود.

برای بهترین نتیجه، درمانگر بیمار را به مدت نیم ساعت بیهوش می کند، اما بیمار نیازی به بستری شدن ندارد و فرد پس از درمان مرخص می شود. اگر در ناحیه مقعدی که دارای ترشح است ورم کردید سریعا به پزشک متخصص بیماری های مقعدی مراجعه کنید تا درمان در مراحل اولیه برای شما آسانتر شود و توصیه می شود درمان و جراحی هموروئید با لیزر در رسالت انجام دهید.

جراحی هموروئید بالیزر در رسالت
درمان هموروئید با لیزر در رسالت

روش جراحی هموروئید با لیزر در رسالت

 

  • پس از ویزیت اولیه در صورت نیاز به جراحی، بیمار به اتاق درمان منتقل می شود.
  • ناحیه تحتانی بی حس می شود.
  •  سپس جراح قطعات معیوب را با لیزر فشار قوی درمان می کند.
  • عمل فوق به صورت سرپایی، بدون درد،
  • بدون بخیه،
  • در مطب اما در اتاق عمل مجهز انجام می شود.

پس نگران نباشید زیرا لیزر درمانی و درمان و جراحی هموروئید با لیزر به راحتی و بدون درد امکان پذیر است. پس از جراحی، یک پانسمان موقت روی زخم بیمار قرار می گیرد. این پانسمان چند ساعت پس از عمل توسط بیمار برداشته می شود. پس از درمان، فرد از مرکز خارج می شود و نیازی به بستری شدن ندارد.

کلام آخر

نتیجه کلی که از این مقاله می توان گرفت این است که برای تشخیص بیماری خود حتما باید به پزشک مراجعه کنید، زیرا ممکن است این بیماری بواسیر نباشد، بلکه یک آبسه باشد. . . پس پس از تشخیص و تجویز با خیالی آسوده درمان خود را انجام دهید در این مقاله سعی کردیم شما را با روش های نوین درمان بواسیر و انواع بیماری های ناحیه مقعد آشنا کنیم که ساده ترین و کم دردترین روش آن درمان و جراحی بواسیر با لیزر است که مورد استفاده قرار می گیرد. . در مناطق مختلف از جمله حافظ. استفاده می شود.
شاید برایتان سوال باشد که هزینه درمان و جراحی هموروئید (بواسیر) با لیزر چقدر است؟ نگران نباشید، به طور کلی این درمان سرپایی برای شما هزینه کمی دارد، بسته به اینکه به پزشک متخصص هموروئید مراجعه کنید یا پزشک عمومی یا کلینیک تخصصی، دولتی یا خصوصی، هزینه جراحی متفاوت است، پس نگران نباشید. برای درمان به نزدیکترین کلینیک مراجعه کنید. و بواسیر لیزر درمانی و جراحی انجام دهید و آن را به تاخیر نیندازید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *