گفته می شود که پس از اعمال مکرر مانند اجابت مزاج سخت و نیروی زیاد، عروق ملتهب انتهای راست روده تحت فشار قرار می گیرند و به دلایل مختلف آسیب می بینند و به صورت بواسیر داخلی یا هموروئید خارجی ظاهر می شوند. در هنگام ابتلا به این بیماری، بیمار معمولاً علائمی مانند درد در هنگام اجابت مزاج، بیرون زدگی یا تورم در اطراف مقعد، خونریزی شدید یا خون در مدفوع و گاهی درد و سوزش شدید را تجربه می کند.

هزینه های جراحی هموروئید با لیزر

در مورد هزینه درمان این بیماری باید بدانید که مراجعه مکرر به پزشک برای بررسی زخم جراحی یا تعویض پانسمان، استفاده طولانی مدت از داروهای خوراکی و موضعی، بستری شدن در بیمارستان و احتمال عفونت و عود بیماری می باشد. از جمله مواردی است که هزینه های بواسیر یا افزایش هموروئید می باشد.

یکی از باورهای غلط بیماران هموروئیدی این است که بواسیر خودش خوب می شود و این باور اشتباهی است و برای درمان بواسیر یا هموروئید باید سریع و درست عمل کرد. جراحی هموروئید باید در نظر گرفته شود. البته درمان و جراحی هموروئید با لیزر در راه آهن به عوامل متعددی بستگی دارد و لطفا این بیماری را جدی بگیرید و به دلایلی مانند خجالت، ترس و نگرانی از هزینه جراحی هموروئید، درمان را به تاخیر نیندازید.

در حال حاضر، تعداد افراد مبتلا به هموروئید به دلیل سبک زندگی غلط در حال افزایش است. یکی از دغدغه های اصلی بیماران مبتلا به این بیماری دردناک انتخاب روش درمانی و هزینه جراحی هموروئید است که در تصمیم گیری نهایی آنها تاثیر زیادی دارد . تا پایان مقاله با ما همراه باشید تا با هم نحوه اجرای جراحی و عوامل موثر بر هزینه جراحی هموروئید را بررسی کنیم و کمی در مورد درمان و جراحی هموروئید با لیزر در راه آهن توضیح دهیم. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

علائم و نشانه های بیماری هموروئید چیست؟

علائم بیماری بواسیر داخلی معمولاً علائمی است که بیمار متوجه آن می شود، بنابراین می تواند بواسیر خود را به موقع درمان کند تا از گسترش بیماری جلوگیری کند. به محض اینکه یادتان می آید؛ بسته به علائم زیر، فرد مبتلا به هموروئید است:

درد حین اجابت مزاج و سوزش و خارش مقعد و عضله دندانی، در مواردی که توده کمی یا به طور کامل بزرگ شده باشد، خونریزی می کند و با لمس برجستگی های بیرونی مقعد را احساس می کند. احساس درد و تنش هنگام نشستن روی سطوح سخت.

جراحی هموروئید با لیزر در راه آهن
درمان هموروئید با لیزر در راه آهن

جای نگرانی نیست زیرا این روش در اکثر نقاط کشور از جمله درمان و جراحی هموروئید با لیزر در راه آهن بدون درد و خونریزی قابل انجام است به طور کلی، اگر تصمیم به استفاده از لیزر برای درمان هموروئید خارجی و داخلی خود دارید، زمان درمان کمتر از دو ساعت است، اما عمل جراحی ممکن است تا دو ساعت طول بکشد. اما باید در نظر داشته باشید که بعد از جراحی لیزر نیازی به بستری شدن در بیمارستان نیست.

جراحی هموروئید با لیزر در راه آهن

جراحی لیزری زمان کمتری از بیمار می گیرد. ترس از بیهوشی یا استرس اتاق عمل تاثیری بر بیمار و خانواده او ندارد. در طی جراحی لیزر، بیمار درد کمتری را احساس می کند. صرف نظر از هزینه بالای اقتصادی بیمار و خانواده وی، در این روش بیمار می تواند روز بعد به سر کار خود بازگردد و به فعالیت های روزانه بپردازد. شاید شما از جراحی می ترسید یا هزینه آن به توانایی مالی شما بستگی ندارد.

با ساخت و تولید جدیدترین دستگاه های لیزر، این دستگاه در حال حاضر برای درمان بسیاری از بیماری های پوستی، غدد و . . استفاده می شود، لازم به ذکر است که درمان بواسیر نیز از این قاعده مستثنی نبوده و درمان قطعی این امر می باشد. این وضعیت فقط با لیزر قابل انجام است. آنچه که لیزر هموروئید را بیش از سایر روش ها می سازد این است که هم توسط بیماران و هم توسط پزشکان انتخاب می شود زیرا لیزر درمانی نسبت به روش های دیگر برتری دارد.

مراقبت های بعد از درمان

بیمار در روزهای اول پس از جراحی هموروئید درد زیادی را متحمل خواهد شد و قبل از التیام کامل درد، درد بیمار به اوج خود می رسد و سپس فروکش می کند .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *