درمان و جراحی هموروئید (بواسیر) با لیزر در دهکده المپیک

جراحی هموروئید با لیزر در دهکده المپیک
جراحی هموروئید با لیزر در دهکده المپیک

در این مقاله قصد داریم به بررسی دلایل ایجاد هموروئید و درمان و جراحی هموروئید با لیزر در دهکده المپیک صحبت کنیم. علت های ایجاد هموروئید اعم از 3 مورد و باید بدانید که بواسیر به دلایل مختلفی رخ می دهد:

فشار زیاد و حرکت اجسام سنگین فشار داخلی در شکم و عضلات تحتانی یبوست و بیماری های گوارشی. این دلایل ساده اما رایج علت التهاب بواسیر هستند و به سادگی در هنگام فشار شدید و به اصطلاح تلاش یا فشار داخل بدن از جمله شکم و نخاع یا دفع مدفوع می شوند.

غده هموروئید

بیماری بواسیر غدد مخاطی هستند که از موهای ورید کوچک و ریز و بافت های فیبری عضلانی لغزنده و لزج و وریدهای کوچک و بسیار حساس که در کنار مقعد و عضلات قدامی، راست و خلفی قرار دارند، تشکیل شده است، اما درمان و جراحی هموروئید با لیزر در دهکده المپیک چه چیزی را به ذهن شما القا میکند؟

غدد هموروئید بخشی از مکانیسم نظارت و کنترل دفع گوارشی هستند و جزء ذاتی آنورکتال هستند که در همه افراد وجود دارد. به همین دلیل تنها در صورت مشاهده بواسیر در بیمار نیاز به درمان و مراقبت است. به زبان ساده تر به انقباض و بزرگ شدن وریدهای این غده در نوک مقعد هموروئید می گویند و در این مقاله قصد داریم شما را با لیزر درمانی و جراحی هموروئید با لیزر در دهکده المپیک آشنا کنیم.

در هنگام یبوست عروق انتهایی دستگاه گوارش منبسط شده و ملتهب می شوند و این عامل اصلی بواسیر یا انبوهی است که اغلب با لیزر درمانی و جراحی بواسیر در دوره ها برطرف می شود و این عمل امکان پذیر است، بدون درد و خونریزی.

تشخیص بیماری هموروئید و راه های درمان آن
تشخیص بیماری هموروئید و راه های درمان آن

انواع هموروئید ( بواسیر)

دو نوع هموروئید خارجی و داخلی وجود دارد که هر کدام به اختصار توضیح داده می شود:

هموروئید خارجی (خارجی)

در زیر عضله دندانه دار قرار گرفته و توسط غشایی در اطراف و بالای مقعد پوشیده شده است. ترومبوز به معنای سفت شدن خون در سیاهرگ های هموروئیدی است که باعث تحریک بی مورد بیمار می شود، بنابراین پیشنهاد می شود در اسرع وقت به پزشک درمان بواسیر مراجعه کرده و جراحی بواسیر با لیزر در دهکده المپیک انجام دهید.

هموروئید داخلی

بالای عضله سراتوس قرار دارد و اعصاب کمتری در این ناحیه وجود دارد، بنابراین در صورت باقی ماندن بواسیر در داخل این ناحیه، احتمال تحریک کاهش می یابد و علاوه بر درد، خونریزی نیز ایجاد می شود. بواسیر داخلی با توجه به درجه بیرون زدگی به چهار ردیف تقسیم می شود.

  • درجه 1: در این حالت بواسیر داخل کانال عضلانی است، بنابراین اساساً بیمار مبتلا به این نوع بواسیر هنگام اجابت مزاج خونریزی می کند.
  • درجه 2: بواسیر در هنگام اجابت مزاج از مقعد خارج می شود و پس از مدتی با انقباض مقعد به بافت های خود باز می گردد.
  • درجه 3: بواسیر در هنگام اجابت مزاج خارج می شود اما با انقباض مقعد دوباره به داخل برنمی گردد و بیمار باید بواسیر را به داخل خود هدایت کند.
  • درجه 4: در این حالت هموروئید همیشه بیرون و قابل توجه است و نمی توان آن را به داخل هدایت کرد.

اینها همه انواع هموروئید داخلی هستند که باید در مورد درمان و جراحی بواسیر با لیزر در دهکده المپیک بدانید، اما نوع دیگری هم وجود دارد که سخت تر است، ترکیبی است:
در موقعیت عضله دندانه دار یعنی در دو طرف خط دندانه ای شکل می گیرد و دارای خصوصیات انواع داخلی و خارجی است، در بواسیر مرکب یا بزرگ و علامت دار، لیزر درمانی و جراحی هموروئید بسیار ضروری است و باید در اسرع وقت به کلینیک لیزر بواسیر مراجعه نمایید .

درمان و جراحی هموروئید با لیزر در دهکده المپیک بصورت قطعی
درمان و جراحی هموروئید با لیزر در دهکده المپیک بصورت قطعی

قوانین درمان و جراحی هموروئید با لیزر در دهکده المپیک

در حال حاضر درمان هموروئید با این دستگاه بهترین انتخاب برای بیماران است. در این روش نیازی به شب مانی در بیمارستان نیست و جراحی Balizer بین 15 تا 30 دقیقه بدون درد و خونریزی انجام می شود که خوشبختانه این مرکز به داشتن این فناوری شهرت دارد .

این جراحی سال هاست که به ایران معرفی شده و متخصصان صاحب نام توانسته اند از مراکز معتبر خارجی و داخلی مجوز دریافت کرده و شروع به فعالیت کنند ، پس نگران نباشید زیرا لیزر درمانی و جراحی هموروئید با لیزر در دهکده المپیک در دسترس است .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *