درمان و جراحی هموروئید (بواسیر) با لیزر در دریا

جراحی هموروئید با لیزر در دریا بدون عود مجدد
جراحی هموروئید با لیزر در دریا بدون عود مجدد

درمان و جراحی هموروئید با لیزر در دریا یکی از روش های درمانی جدید و نسبتا ناشناخته است که مزایای بیشتری نسبت به جراحی بواسیر سنتی در درمان هموروئید دارد. یکی از بزرگترین مزایای درمان هموروئید با لیزر، درمان سرپایی و حداقل درد و خونریزی است، بنابراین می توانید بلا فاصله پس از لیزر هموروئید به زندگی خود ادامه دهید.

پس ترس و خجالت هموروئید را کنار بگذارید و همین الان هموروئید خود را با لیزر درمان کنید. جالب است بدانید که تقریباً همه افراد حداقل یک بار در زندگی خود به این بیماری مبتلا می شوند، نگرانی شما را درک می کنیم و به همین دلیل بیماران زن توسط متخصص زن معاینه و درمان می شوند و بیماران مرد توسط متخصص مرد معاینه و درمان می شوند، بنابراین جای نگرانی نیست.

لیزر هموروئید یا لیزر بواسیر نوعی جراحی برای درمان بواسیر است که به صورت سرپایی بین ۱۵ دقیقه تا ۴۵ دقیقه در یک جلسه انجام می شود. یکی از مهم ترین مزایای جراحی هموروئید با لیزر در دریا عدم بستری شدن در بیمارستان و نیاز به پانسمان داخلی است.

بیماری هموروئید یا بواسیر چیست؟
بیماری هموروئید یا بواسیر چیست؟

بیماری هموروئید یا بواسیر چیست؟

نوعی تورم و التهاب ناشی از کشیده شدن دیواره سیاهرگ ها در قسمت انتهایی راست روده و مقعد که می تواند باعث بیرون زدگی مقعد شود، هموروئید یا هموروئید نامیده می شود. به آن بیماری هموروئید می گویند. لیزر هموروئید این بیماری به صورت سرپایی و بدون بیهوشی انجام می شود و برای بهبود هموروئیدهای کوچک و بزرگ مناسب است. آنها همچنین برای بی حس کردن بیمار داروهای آرامبخش تزریق می کنند. برای آشنایی بیشتر با درمان و جراحی هموروئید با لیزر در دریا در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

علل پیدایش هموروئید

عوامل مختلفی باعث ایجاد این بیماری در زنان و مردان می شود که در زیر به برخی از آنها می پردازیم:

  • اسهال: انبوه یا بواسیر ممکن است پس از موارد اسهال مزمن ایجاد شود.
  • ژنتیک: برخی افراد تمایل به هموروئید و به ویژه چاقی را به ارث می برند.
  • چاقی : چاقی ناشی از رژیم غذایی نامناسب می تواند باعث ایجاد بواسیر یا بواسیر شود.
  • یبوست مزمن: زور زدن برای حرکت مدفوع فشار بیشتری بر دیواره رگ های خونی وارد می کند.
  • بلند کردن اجسام سنگین: بلند کردن مکرر اجسام سنگین می تواند باعث هموروئید شود.
  • نشستن زیاد: نشستن طولانی مدت، به خصوص در توالت، می تواند باعث ایجاد هموروئید شود.
  • بارداری: در زنان باردار بیشتر اتفاق می افتد زیرا وریدهای روده بزرگ تحت فشار قرار می گیرند و با بزرگ شدن رحم برآمده می شوند.
  • سن: هموروئید در بزرگسالان بین 45 تا 65 سال شایع است. اما این بدان معنا نیست که جوانان و کودکان هرگز به هموروئید مبتلا نخواهند شد.
  • رابطه مقعدی: این امر می تواند منجر به هموروئید جدید یا بدتر شدن هموروئید موجود شود.

جهت رزرو نوبت کلیک کنید

درمان و جراحی هموروئید با لیزر در دریا

درمان و جراحی هموروئید با لیزر در دریا، برای افرادی که دارای هموروئید درجه سه و چهار یا هموروئید خونی هستند توصیه می شود. لازم به ذکر است که بهترین و موثرترین روش برای هموروئیدهای بیرون زده و خونی لیزر هموروئید می باشد. علاوه بر این، این روش آسان‌تر و عوارض و خونریزی کمتری دارد زیرا لیزر به خودی خود رگ‌های خونی را ترمیم می‌کند و شکل مقعد می‌تواند تا 100 درصد به حالت اولیه بازگردد.

روش عمل بواسیر و لیزر درمانی در دریا

ابتدا ناحیه مورد نظر با تزریق آرام بخش بی حس می شود. سپس بافت های ناحیه بواسیر سوخته و سایر بافت های آسیب دیده با تابش اشعه لیزر ترمیم می شوند. با توجه به حداقل تهاجم، ظرافت و دقت لیزر هموروئید، مورد استقبال بیماران قرار گرفته و بر سایر روش های درمانی گران قیمت فائق آمده است.

در حال حاضر بهترین و کارآمدترین روش در درمان هموروئید، لیزر درمانی است که توسط کلینیک های تخصصی بسیاری از جمله مرکز تخصصی لیزر هموروئید در کشورمان انجام می شود و هزینه درمان با توجه به بیمه و کلینیک متفاوت است و نسبت به جراحی هزینه زیادی دارد. با این تیغ ندارد.

بهترین روش درمان و جراحی هموروئید با لیزر در دریا
بهترین روش درمان و جراحی هموروئید با لیزر در دریا

سخن آخر
در این مقاله، سعی کردیم شما را با حداقل موارد این بیماری و روش های درمانی آن آشنا کنیم تا بتوانید در درمان خود با اطمینان و بدون ترس موفق باشید و خود را به دست متخصصان ما بسپارید با تشکر از دیدگان شما و آرزوی سلامتی.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *