بواسیر نوعی التهاب رکتوم است که منجر به تشکیل رگ‌های خونی در داخل و اطراف روده می‌شود. به طور معمول، این شرایط بر افرادی که جراحی‌های قبلی زیادی داشته‌اند یا بیماری‌هایی دارند که باعث نقص عضله اسفنکتر در اطراف مقعد می‌شود، تأثیر می‌گذارد. طیف گسترده‌ای از درمان‌ها برای بواسیر از جمله دارو، ملین اسمزی، نرم‌کننده‌های مدفوع و باند لاستیکی وجود دارد. روش‌های جراحی برای تسکین بواسیر شامل روش‌هایی مانند جراحی لیزر است که به عنوان مدرن ترین روش درمان نیز شناخته می‌شود. در ادامه به بررسی جراحی هموروئید با لیزر در دربند می پردازیم.

در این روش، از لیزر برای قطع قطعات کوچک از بافت آسیب دیده استفاده می‌شود، که سپس تحت نکروز قرار می‌گیرند و از بین ‌می‌روند. این روش نسبت به سایر گزینه‌های دیگر تهاجمی است و عوارض جانبی کمتری دارد.

هموروئید و روش درمان آن
هموروئید و روش درمان آن

چرا جراحی لیزر هموروئید را انتخاب کنیم ؟

در حالی که علوم پزشکی در معالجه و درمان بیماری‌های مختلف مسیری طولانی را طی کرده است، اما هنوز هم چیز‌های زیادی برای یادگیری و بهبود وجود دارد. یکی از محبوب‌ترین زمینه‌های تحقیق در حال حاضر در زمینه جراحی و درمان بواسیر با لیزر است. از لیزر‌ها برای سالها در مراحل مختلف جراحی به عنوان جایگزین یا مکمل ابزار‌های برش سنتی مانند پوست سر و چاقو استفاده شده است. با کمک لیزر، جراحان قادر به انجام روش‌های پیچیده با دقت بیشتر و خطر کمتری از آسیب به بافت سالم هستند.

به عنوان مثال، یک جراح ممکن است از لیزر برای قطع قطعات کوچک بافت به منظور جدا کردن شکاف از پوست استفاده کند. در یک روش مشابه، یک جراح ممکن است از لیزر برای درمان سرطان پوست با از بین بردن بافت سرطان در حالی که تا حد ممکن بافت سالم را صدمه نمیزند، استفاده کند. به لطف پیشرفت در فناوری پزشکی، جراحی هموروئید با لیزر در دربند در مجهزترین کلینیک لیزر هموروئید در دسترس است.

مرکز تخصصی لیزر هموروئید مجهز ترین کلینیک لیزر در ایران
مرکز تخصصی لیزر هموروئید مجهز ترین کلینیک لیزر در ایران

فواید جراحی هموروئید با لیزر در دربند

جراحی لیزر برای درمان بواسیر فواید زیادی دارد. اول از همه، این یک روش بدون درد است، به این معنی که بیماران برای به دست آوردن نتایج مطلوب مجبور به تحمل دردی نیستند. کمبود درد در طول عمل یکی از بزرگترین مزایای جراحی بواسیر با لیزر در دربند است. همچنین از هرگونه عوارض ناشی از یک روش تهاجمی مانند عفونت یا کبودی جلوگیری می‌کند. بیمارانی که تحت این روش قرار می‌گیرند نیز نسبت به روش‌های سنتی زمان بهبودی کوتاه‌تری را تجربه می‌کنند. زمان بازیابی محدودی که بیماران تجربه می‌کنند نیز به لطف حداقل تهاجمی این روش است.

همچنین می‌توان جراحی لیزر را برای درمان بواسیر در یک محیط جراحی مانند کلینیک انجام داد. این امر به جراح اجازه می‌دهد تا در طول عمل از دقت و کنترل بهتری برخوردار شوند. بیمارانی که در یک عمل جراحی تحت عمل جراحی قرار می‌گیرند، در مقایسه با کسانی که در یک محیط سرپایی عمل می‌کنند، در زندگی روزمره خود کمتر دچار عود می شوند. در پایان، جراحی هموروئید با لیزر روشی ایمن و بسیار مؤثر است که نباید از هر کسی که از این بیماری رنج می‌برد یا رنج می‌برد، نادیده گرفته شود.

برای اینکه دریابید که چگونه می‌توانید تحت جراحی بواسیر با لیزر در دربند قرار بگیرید، هم اکنون با مرکز تخصصی لیزر هموروئید تماس بگیرید تا از مشاوره و درمان لیزر هموروئید مرکز تخصصی لیزر هموروئید بهره مند شوید.

جهت دریافت نوبت کلیک کنید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *