درمان و جراحی هموروئید با لیزر در خواجه نظام شرقی و غربی

جراحی هموروئید با لیزر در خواجه نظام
جراحی هموروئید با لیزر در خواجه نظام

لیزر هموروئید یا درمان بواسیر با لیزر نوعی جراحی برای درمان هموروئید است که به صورت سرپایی که بین یک ربع تا 45 دقیقه و در یک جلسه انجام می شود . یکی از مهمترین مزایای جراحی لیزر برای بواسیر یا هموروئید عدم نیاز بستری شدن در بیمارستان و نیاز به پانسمان داخلی است.

درمان و جراحی هموروئید با لیزر در خواجه نظام (شرقی و غربی) یکی از روش های درمانی جدید و نسبتا ناشناخته است که مزایای بیشتری نسبت به جراحی بواسیر سنتی در درمان هموروئید دارد ؛ یکی از بزرگترین مزایای بواسیر لیزری، درمان سرپایی و کمترین درد و خونریزی است ، به همین دلیل می توانید بلافاصله پس از لیزر هموروئید زندگی خود را از سر بگیرید .

پس ترس و خجالت هموروئید را کنار بگذارید و همین الان بواسیر خود را با لیزر درمان کنید . جالب است بدانید که تقریباً همه افراد حداقل یک بار در زندگی خود به این بیماری مبتلا می شوند، ما متوجه نگرانی شما هستیم، به همین دلیل بیماران زن توسط متخصص زن معاینه و درمان می شوند و بیماران مرد توسط متخصص مرد معاینه و درمان می شوند پس جای نگرانی نیست .

معرفی بیماری هموروئید و علائم آن
معرفی بیماری هموروئید و علائم آن

تعریف هموروئید

یک نوع تورم و التهاب ناشی از کشیده شدن دیواره وریدها در قسمت انتهایی راست روده و مقعد که می تواند باعث بیرون زدن مقعد شود ، هموروئید یا غدد بواسیر نامیده می شود بیماری هموروئید می گویند؛ درمان و جراحی هموروئید با لیزر در خواجه نظام به صورت سرپایی و بدون بیهوشی انجام می شود و برای بهبود هموروئیدهای کوچک و بزرگ مناسب است. آنها همچنین برای بی حس کردن بیمار داروهای آرامبخش تزریق می کنند در ادامه مقاله با ما باشید تا درباره درمان و جراحی هموروئید با لیزر در خواجه نظام بیشتر بدانید.

علل پدید آمدن هموروئید

عوامل مختلفی در بانوان و آقایان باعث ایجاد این بیماری می شود و ما به چندی از آنان در ادامه می پردازیم :

  • اسهال: بواسیر یا بواسیر ممکن است پس از موارد اسهال مزمن ایجاد شود.
  • ژنتیک: برخی افراد تمایل به ایجاد هموروئید را به ارث می برند و مخصوصا چاقی
  • چاقی : چاقی ناشی از رژیم غذایی نامناسب می تواند باعث هموروئید یا هموروئید شود.
  • یبوست مزمن: زور زدن برای حرکت مدفوع فشار بیشتری بر دیواره رگ های خونی وارد می کند.
  • بلند کردن اجسام سنگین: بلند کردن مکرر اجسام سنگین می تواند باعث هموروئید شود.
  • نشستن زیاد: نشستن طولانی مدت، به خصوص روی توالت، می تواند باعث ایجاد بواسیر شود.
  • بارداری: در زنان باردار بیشتر اتفاق می افتد زیرا با بزرگ شدن رحم به وریدهای روده بزرگ فشار وارد می شود و آنها برآمده می شوند.
  • سن: هموروئید در بزرگسالان بین 45 تا 65 سال شایع است. اما این بدان معنا نیست که جوانان و کودکان هرگز به هموروئید مبتلا نخواهند شد.
  • رابطه آنال : این می تواند منجر به هموروئید جدید یا بدتر شدن هموروئید موجود شود.

درمان و جراحی هموروئید با لیزر در خواجه نظام

لیزر درمانی هموروئید برای افرادی که دارای هموروئید درجه سه و چهارم یا هموروئید خونی هستند توصیه می شود لازم به ذکر است که بهترین و موثرترین روش برای هموروئیدهای بیرون زده و خونی لیزر هموروئید می باشد ، علاوه بر این، این روش آسانتر است و عوارض و خونریزی کمتری دارد زیرا لیزر به خودی خود رگ های خونی را ترمیم می کند و میتواند شکل مقعد تا 100 درصد به حالت اولیه باز می گردد.

درمان و جراحی هموروئید با لیزر در خواجه نظام بدون بازگشت
درمان و جراحی هموروئید با لیزر در خواجه نظام بدون بازگشت

روش و هزینه جراحی هموروئید با لیزر در خواجه نظام

در ابتدا ناحیه مورد نظر با تزریق آرامبخش بی حس می شود. سپس با تابش پرتوهای لیزر، بافت های ناحیه هموروئید سوخته و سایر بافت های آسیب دیده ترمیم می شوند ؛ به دلیل حداقل تهاجم ، ظرافت و دقت لیزر هموروئید بسیار مورد استقبال بیماران قرار گرفته و بر سایر روش های درمانی گران قیمت غلبه کرده است .

در حال حاضر بهترین و کارامد ترین روش در جراحی هموروئید با لیزر در خواجه نظام است که توسط کلینیک های متخصص های فراوانی در کشور ما از جمله مرکز تخصصی لیزر هموروئید انجام می شود و هزینه درمان و جراحی هموروئید با لیزر در خواجه نظام، با توجه به بیمه و کلینیک هم متفاوت می باشد و هزینه زیادی را در مقابل جراحی با تیغ ندارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *