درمان و جراحی هموروئید با لیزر در خواجه عبداله

درمان و جراحی هموروئید با لیزر در خواجه عبداله
درمان و جراحی هموروئید با لیزر در خواجه عبداله

جراحی هموروئید با لیزر در خواجه عبداله | هرکسی که علائمی از هموروئید را تجربه کرده باشد می داند که باید در اسرع وقت به پزشک درمان هموروئید مراجعه کند. به خاطر داشته باشید که غده هموروئید مبتلا به کولون و رکتوم می تواند منجر به خونریزی مقعد شود.

هنگامی که به پزشک مراجعه می کنید و علائم خود را به او می گویید، پزشک معاینه فیزیکی انجام می دهد و آزمایشات لازم را برای تأیید وجود یا عدم وجود این بیماری تجویز می کند. این آزمایش ها ممکن است شامل معاینه دیجیتال باشد و سپس نظر نهایی داده شده که اغلب به درمان و جراحی هموروئید با لیزر می انجامد.

علائم بیماری هموروئید و راه های تشخیص
علائم بیماری هموروئید و راه های تشخیص

هموروئید یا بواسیر چیست؟

بواسیر یا هموروئید رگ های متورم در قسمت پایین مقعد و راست روده هستند. وقتی این رگ ها کشیده می شوند ، تحریک می شوند . از آنجایی که این وضعیت با گذشت زمان بدتر می شود، پزشکان توصیه می کنند به محض بدتر شدن وضعیت به متخصص مراجعه کنید. اکثر افراد اطلاعات کافی در مورد این بیماری ندارند، بنابراین در ادامه مقاله اطلاعاتی را برای شما ارائه کنیم تا درباره درمان و جراحی هموروئید با لیزر در خواجه عبداله بیشتر بدانید.

علائم بیماری هموروئید

در اغلب موارد، علائم مشابه عبارتند از :

  1. خونریزی بدون درد
  2. خارش یا سوزش در مقعد
  3. درد در مقعد
  4. توده یا تورم در مقعد و نشت مدفوع

این علائمی که برای شما ذکر کردیم ممکن است نگران کننده به نظر برسد. اما جای نگرانی نیست و شما را تهدید نخواهد کرد . در این موارد باید با پزشک متخصص مشورت کنید تا درمان و درمان و جراحی هموروئید با لیزر در خواجه عبداله به موقع برای شما انجام شود.

درمان و جراحی هموروئید با لیزر در خواجه عبداله

در گذشته تنها راه درمان بواسیر تیغ جراحی بود و بیماران باید درد و سختی جراحی را تحمل می کردند. اما امروزه جراحی به عنوان یک روش تقریبا منسوخ تلقی شده و به ندرت دیده می شود که فردی ریسک جراحی و عوارض ناشی از آن را بپذیرد و در دوره کنونی درمان و جراحی هموروئید بالیزر در اولویت کاری پزشکان و متخصصان قرار دارد.

عمل لیزر بواسیر را می توان به صورت سرپایی در مطب و با بی حسی موضعی انجام داد و نیاز مطلق به بستری و استراحت وجود ندارد و فرد می تواند بلافاصله به محل زندگی خودش بازگردد.

روش لیزری نیازی به بانداژ ندارد، زمان کمی صرف میکند تا انجام شود، هیچ عارضه ای مانند (بی اختیاری، عفونت و …) ندارد، احتمال بازگشت هموروئید در روش لیزر بسیار کم تر است، هیچ آسیبی به بافت های اطراف مقعد وارد نمی شود. موارد گفته شده از مزایای درمان و جراحی همورئید با لیزر بودند.

هرکسی که علائمی از هموروئید را تجربه می کند باید در اسرع وقت به پزشک مراجعه کند. به خاطر داشته باشید که سرطان کولون و رکتوم می تواند منجر به خونریزی مقعدی شود.

هنگامی که به پزشک مراجعه می کنید و علائم خود را به او می گویید، پزشک معاینه فیزیکی انجام می دهد و آزمایشات لازم را برای تأیید وجود یا عدم وجود این بیماری تجویز می کند. این آزمایشات ممکن است شامل معاینه دیجیتال رکتوم باشد و سپس نظر نهایی داده شده که اغلب به درمان و جراحی هموروئید با لیزر می انجامد.

هزینه درمان و جراحی هموروئید با لیزر در خواجه عبداله
هزینه درمان و جراحی هموروئید با لیزر در خواجه عبداله

هزینه درمان و جراحی هموروئید با لیزر در خواجه عبداله

هزینه جراحی هموروئید با لیزر در خواجه عبداله را نمی توان با دقت تعیین کرد و معمولا پس از معاینه توسط پزشک متخصص هموروئید و تشخیص نوع و درجه بیماری مشخص می شود. قیمت های تعیین شده برای مراکز درمانی هموروئید در تهران نسبت به شهرستان ها کمی بالاتر است.

البته در مقایسه با هزینه های جراحی مانند هزینه های بستری، دوره نقاهت طولانی و مراقبت های بعد از عمل و احتمال عود بیماری و . . . لیزر روشی به صرفه است و برخی از بیمه های تکمیلی ممکن است بخشی از هزینه هموروئید لیزری را پوشش دهد، اما برای اطلاعات دقیق تر باید از بیمه مربوطه بپرسید. ما در این مقاله سعی کردیم کمی درباره بیماری هموروئید و درمان و جراحی هموروئید با لیزر در خواجه عبداله آن برای شما صحبت کنیم تا در درمان و انتخاب کردن آسوده باشید و با خیالی راحت عمل لیزر را انجام دهید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *