جراحی هموروئید با لیزر در خاک سفید | بر آمدگی اطراف مقعد که عمل دفع را برای فرد سخت می کند و اکثرا با سوزش و درد همراه می باشد، بیماری هموروئید گفته می شود. درصورتی که ویرد های داخل مقعد ملتهب باشند به آنان بواسیر یا این که بواسیر داخلی و در حالتی‌که خارج از مقعد باشند به آنان هموروئید خارجی گفته می شود.

از رایج ترین بیماری های مقعدی می باشد که دست کم نیمی از اشخاص یک دفعه در طی زندگی خود به آن دچار می شوند. یک باور نادرست درباره ی این عارضه این می باشد که اکثر مردم می پندارند که تنها اشخاص پیر از آن رنج می برند.

در حالی که اشخاص در هر سنی به عنوان مثال کودک ها، نوجوان ها، جوان ها و بزرگسالان نیز ممکن است به هموروئید در گیر شوند نگران نباشید ما اینجاییم تا درباره درمان و جراحی هموروئید با لیزر در خاک سفید صحبت کنیم؛ البته با علم به در دسترس بودن روش های قطعی برای معالجه هموروئید داخلی مانند لیزر هموروئید، جای نگرانی درباره ی این عوارض نمی باشد.

درمان هموروئید با لیزر در 30 دقیقه
درمان هموروئید با لیزر در 30 دقیقه

جراحی هموروئید با لیزر در خاک سفید

جواب این پرسش به شیوه درمانی بستگی دارد. البته مجموعاَ در صورتی‌که تصمیم دارید هموروئید خارجی و داخلی خویش را با لیزر معالجه فرمائید، زمان معالجه کمتر از یک ساعت می باشد و برخی موقعیت ها جراحی می‌ تواند تا دو ساعت به طول انجام دهد. البته می بایست در نظر داشت که پس از جراحی لیزر نیازی به ماندن در بیمار‌ستان وجود نخواهد داشت. در حالتی که پس از عمل باشد. می بایست حواسمان باشد که‌این جراحی به نگهداری های بعداز معالجه نیاز دارد:

در اکثر موارد پس از جراحی لیزر معمولاً بیماران مجبور به ادا وفور از وظایف نیستند، ولی الزاماً باید از بهداشت گوارش‌ خویش نگهداری کنند تا از به وجود آمدن خشکی و عارضه های گوارشی خودداری کنند. خوب تر است‌ حالات گفته شده‌ را به مدت‌ 4 ماه به طور‌ کامل‌ مورد توجه قرار دهید و به بهداشت خویش توجه فرمایید.

استعمال آرام‌ بخش ها، استفاده از فیبر ها و انواع ویتامین و پروتئین از قبیل انواع میوه، میل کردن آب به میزان فراوان، استحمام بسیار، مصرف لباس‌ های مناسب، تمرین و حرکت لازم و استفاده‌ از دارو‌ و مرهم ها به منظور آرامش و اصلاح از شیوه های خود مراقبتی پس از شفا با لیزر بواسیر می باشد‌ پس پیشهاد می شود پس از درمان و جراحی هموروئید با لیزر در خاک سفید تمام این موارد را انجام دهید تا دوره نقاهت خوبی را پشت سر بگذارید.

چرا درمان بواسیر با لیزر در خاک سفید؟

از آنجایی که اصلاً هیچ دارو ، پماد و راه های خانگی یا گیاهی به منظور درمان‌ بواسیر تاثیرگذار نخواهد بود و می تواند این غده های ملتهب را به شکل نخستین خودش بازگرداند ، بیماران بایستی از شیوه های تهاجمی همانند هموروئید لیزری و یا استفاده‌ از جراحی هموروئید به منظور از میان بردن‌ آن استفاده‌ کنند که درمان و جراحی هموروئید با لیزر در خاک سفید این کار را برای شما راحت می کند.

این بیماری بنابراین‌ در این موارد‌ تنها شیوه گرفتگی این زائده ها و خارج‌ نمودن آن ها از مقعد‌ است‌ که کاردان این حرفه با کمک‌ لیزر در کمتر از یک ساعت برای‌ مریض اجرا می کند.

غده به صورت جامع و با بی حسی‌ برداشته می‌شود‌ و مریض هیچ‌ نوع درد‌ ، سوختگی و خونریزی احساس‌ نخواهد کرد. از طرفی قبل‌ از رسیدن دکتر درمان هموروئید، بدن‌ فرد‌ کاملا پوشانده خواهد شد و قسمتی که قرار است‌ عمل‌ لیزر بشود، خارج می ماند . در این گام ها بیمار‌ بایستی پشت و رو بخوابد تا عمل به راحتی انجام شود.

جراحی و درمان قطعی بواسیر با لیزر در خاک سفید
جراحی و درمان قطعی بواسیر با لیزر در خاک سفید

سخن آخر

اگر از آن دسته از افرادی هستید که از درمان و جراحی هراس دارید یا نگرانی درباره نحوه عمل و . . . ما مقاله “جراحی هموروئید با لیزر در خاک سفید” را برای شما نوشتیم تا در آرام کردن شما و اطمینان خاطر دادن به شما به منظور انجام دادن این عمل کمک کرده باشیم و همان طور که پیش تر گفته شد درمان و جراحی هموروئید با لیزر در خاک سفید بهترین روش درمان است.

اگر به دنبال کلینیک پزشکی معتبر جهت درمان بیماری بواسیر خود در منطقه خاک سفید تهران هستید، ما مرکز تخصصی لیزر هموروئید را با به روزترین دستگاه ها و مجرب ترین پزشکان به شما معرفی می کنیم.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *