هموروئید بخشی از ساختار مجتمع روده است ، ولی زمانی که ملتهب و علامت دار بشود ، به عنوان یک بیماری در نظر گرفته می شود . دلیل اصلی ابتلا به بواسیر فشار وارده به ناحیه مقعد به دلایلی چون یبوست و نشستن زیاد است که باید به پزشک مراجعه کرد و درمان و جراحی هموروئید با لیزر در خاورشهر را انجام داد. بواسیر ها غده های باد کرده در ناحیه مقعد هستند که می توانند در قسمت بیرونی عضله خط دار مقعد باشند یا در داخل مقعد (درون مقعد) ظاهر شوند و

  • حتی گاهی شبیه گوشت اضافی شل یا سفت به نظر می رسند.
  • هموروئید می تواند بدون درد، همراه با درد ، بدون خونریزی یا با خونریزی ظاهر شود .

در همه انواع هموروئید علامت دار باید درمان انجام شود البته همه بواسیرها نیاز به جراحی ندارند و گاهی اوقات می توان با دارو و اصلاح رژیم غذایی آنها را بهبود بخشید، اما اگر هموروئید دردناک یا بزرگ و خونریزی دارد، باید سریعاً با لیزر درمان شود.

درمان بواسیر با لیزر فشار قوی

 

درمان:

  • پس از ویزیت اولیه ، در صورت نیاز به جراحی ، بیمار به اتاق درمان منتقل می شود ،
  •  ناحیه تحت درمان بی حس می شود.
  • سپس جراح قطعات معیوب را با لیزر فشار قوی درمان می کند .
  • عمل فوق به صورت سرپایی، بدون درد، بدون بخیه، در مطب اما در اتاق عمل مجهز انجام می شود

پس خیالتان راحت باشد چون  درمان و جراحی هموروئید با لیزر در خاورشهر به آسانی و بدون درد امکان پذیر است . بعد از اتمام جراحی یک پانسمان موقت روی زخم بیمار قرار داده می شود. این پانسمان چند ساعت پس از عمل توسط بیمار برداشته می شود . پس از درمان،  فرد از مرکز خارج می شود و نیازی به بستری شدن ندارد.

جراحی هموروئید با لیزر در خاورشهر
هزینه های جراحی هموروئید با لیزر در خاورشهر

آنچه که باید درباره جراحی هموروئید با لیزر در خاورشهر بدانید!

آبسه مقعدی یک بیماری عفونی در ناحیه مقعد است که باعث ترشح یا درد و سوزش و خارش برای بیمار می شود . به زبان ساده، آبسه مقعدی یک جوش بزرگ در مقعد است ، اگر آبسه ها در مراحل اولیه درمان شوند، خطر جدی برای بیمار ایجاد نمی کنند. به طور کلی آبسه مقعدی توسط افراد نادیده گرفته می شود و ممکن است حفره ای در پشت آبسه ایجاد شود و وارد روده بزرگ شود و به فیستول تبدیل شود .

fistol یکی از مزمن ترین بیماری های ناحیه مقعد است. بنابراین درمان به موقع آبسه مقعدی بسیار مهم است . به یاد داشته باشید که تخلیه آبسه مقعدی می تواند به طور موقت درد بیمار را کاهش دهد، نتیجه این روش درمانی نیست و تنها تا چند هفته درد کاهش می یابد و محل تخلیه مجدداً با عفونت پر می شود. بنابراین ، درمان اساسی باید توسط لیزر فشار قوی انجام شود. لیزر دایود برای درمان فیستول های بلند استفاده می شود .

برای بهترین نتیجه، درمانگر بیمار را به مدت نیم ساعت بیهوش می کند، اما نیازی به بستری شدن بیمار نیست و فرد پس از درمان مرخص می شود . اگر در ناحیه مقعدی که دارای ترشح است ورم کردید، فوراً به پزشک متخصص در بیماری های مقعدی مراجعه کنید تا درمان در مراحل اولیه برای شما آسان تر باشد و پیشهاد ما درمان و جراحی هموروئید با لیزر در خاورشهر می باشد.

سخن پایانی

در این مقاله سعی کردیم تا شما را با روش های درمانی نوین بواسیر و انواع بیماری های ناحیه مقعدت آشنا کنیم که ساده ترین و کم درد ترین روش آن درمان و جراحی هموروئید (بواسیر) با لیزر می باشد که در مناطق مختلف از جمله حافظ مورد استفاده قرار میگیرد .

شاید برای شما سوال باشد که  درمان و جراحی هموروئید با لیزر در خاورشهر چقدر برای شما هزینه در بر خواهد داشت ؟ نگران نباشید به طور کلی این درمان سرپایی هزینه کمی را برای شما دارد که با توجه به پزشک متخصص هموروئید یا عمومی یا تخصصی بودن کلینیک ، دولتی با خصوصی بودن آن هزینه جراحی کم و زیاد متغیر می باشد پس بدون نگرانی برای درمان به نزدیک ترین کلینیک مراجعه کنید و درمان و جراحی هموروئید با لیزر را انجام دهید و آن  را ه تاخیر نیاندازید .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *