جراحی هموروئید با لیزر در خانی آباد نو | گفته می شود پس از تکرار اعمالی مثل دفع سخت و زور زدن بیش از حد عروق ملتهب انتهای رکتوم به دلایل مختلف تحت فشار و آسیب دیده می شوند و به صورت هموروئید داخلی یا هموروئید خارجی ظاهر پدیدار می شوند. در هنگام ابتلا به بیماری بواسیر، بیمار معمولاً با علائمی مانند درد هنگام اجابت مزاج، بیرون زدگی یا تورم در اطراف مقعد، خونریزی شدید یا خون در مدفوع و گاهی اوقات درد شدید و سوختگی مواجه می شود.

یکی از باورهای غلط بیماران هموروئید این است که هموروئید خود به خود خوب می شود . این یک باور اشتباه است و برای درمان بواسیر یا هموروئید باید سریع و صحیح اقدام کرد.

توجه : درمان را به دلایل مختلف از جمله خجالت، ترس و نگرانی از هزینه جراحی هموروئید با لیزر به تاخیر نندازید.

البته مراجعه متداوم به پزشک برای بررسی زخم جراحی یا تعویض پانسمان، استفاده طولانی مدت از داروهای خوراکی و موضعی، بستری شدن در بیمارستان و احتمال عفونت و عود بیماری از جمله مواردی است که هزینه بواسیر یا جراحی هموروئید را افزایش می دهد و باید در نظر گرفته شود. البته هزینه درمان و جراحی هموروئید با لیزر در خانی آباد نو به موارد مختلفی بستگی دارد.

درمان و تشخیص هموروئید داخلی و خارجی
درمان و تشخیص هموروئید داخلی و خارجی

هموروئید چیست؟

امروزه به دلیل سبک زندگی غلط، تعداد مبتلایان به بیماری هموروئید در حال افزایش می باشد. یکی از دغدغه های اصلی مبتلایان به این بیمای دردناک انتخاب روش درمانی و همچنین هزینه عمل جراحی هموروئید است که تاثیر زیادی در تصمیم گیری نهایی آنها دارد. تا پایان مقاله با ما همراه باشید تا با هم نحوه محاسبه و عوامل تاثیرگذار بر هزینه جراحی هموروئید را بررسی کنیم و درباره درمان و جراحی هموروئید با لیزر در خانی آباد نو کمی توضیح دهیم. همچنین درباره علائم بیماری هموروئید نیز در ادامه صحبت خواهیم کرد.

علائم بواسیر

علائم بواسیر داخلی معمولاً همانگونه است که بیمار متوجه آنها می شود پس بنابراین او می تواند بواسیر خود را به موقع درمان کند تا از شیوع بیماری جلوگیری کند. به محض اینکه یادتان می آید؛ بسته به علائم زیر، فرد مبتلا به هموروئید است:

• درد در هنگام مدفوع کردن
• سوزش و خارش مقعد و عضله دندانی
• در مواردی که توده کمی یا به طور کامل بزرگ شده است خونریزی داشته باشید
• با لمس کردن برجستگی های بیرون مقعد را احساس کنید
• احساس درد و کشش هنگام نشستن روی سطوح سخت .

نگران نباشید، اگر به دنبال درمان بواسیر هستید، به راحتی میتوانید جراحی هموروئید با لیزر در خانی آباد نو را انجام دهید :
به طور کلی، اگر تصمیم به استفاده از لیزر برای درمان هموروئید خارجی و داخلی خود دارید ، زمان درمان کمتر از دو ساعت است ولی جراحی سنتی می تواند تا دو ساعت طول بکشد . اما باید در نظر داشته باشید که بعد از جراحی لیزر نیازی به ماندن در بیمارستان نیست.

درمان و جراحی هموروئید

جراحی هموروئید با لیزر زمان کمتری از بیمار می گیرد. ترس از بیهوشی یا استرس اتاق عمل تاثیری بر بیمار و خانواده او ندارد. در طی جراحی لیزر، بیمار درد کمتری را احساس می کند. صرف نظر از هزینه اقتصادی بالای بیمار و خانواده وی در این روش بیمار می تواند روز بعد به سر کار بازگردد و به فعالیت های روزانه بپردازد.

در روش سنتی جراحی بیهوشی مطلق داریم و بیمار باید 24 ساعت تحت نظر باشد. هرگز از منابع و سایت های تخصصی در این زمینه قیمت نگیرید زیرا به شما نمی گویند. در اکثر مواقع پیشنهاد آنها این است که در ابتدا شما را معاینه کرده و بصورت حضوری به شما قیمت بدهند.

شاید شما از جراحی می ترسید یا هزینه آن به توانایی مالی شما بستگی ندارد. برای مشاوره رایگان با مشاورین ما در مرکز تخصصی لیزر هموروئید تماس بگیرید شاید اصلا بیماری شما بواسیر نبوده و نیاز به درمان نباشد.

درمان و جراحی هموروئید بصورت قطعی و بدون بازگشت
درمان و جراحی هموروئید بصورت قطعی و بدون بازگشت

جراحی هموروئید با لیزر در خانی آباد نو

با ساخت و تولید جدیدترین دستگاه های لیزر، هم اکنون از این دستگاه برای درمان بسیاری از بیماری های پوستی، غدد و … استفاده می شود، لازم به ذکر است که درمان و جراحی هموروئید با لیزر در خانی آباد نو نیز از این قاعده مستثنی نیست و درمان قطعی این امر این شرایط فقط با لیزر قابل انجام است . چیزی که باعث شده است درمان بواسیر با لیزر در خانی آباد نو بیش از سایر روش ها باشد ، هم توسط بیماران و هم پزشکان انتخاب می شود، زیرا لیزر درمانی نسبت به روش های دیگر برتری دارد .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *