درمان و جراحی هموروئید با لیزر در حسین آباد و مبارک آباد

جراحی هموروئید با لیزر در حسین آباد و مبارک آباد
جراحی هموروئید با لیزر در حسین آباد و مبارک آباد

در دهه های اخیر لیزر بواسیر یا لیزر هموروئید بهترین و پیشرفته ترین روش درمان بواسیر یا هموروئید محسوب می شود. درمان و جراحی هموروئید با لیزر در حسین آباد و مبارک آباد به دو صورت انجام می شود: 1. لیزر درمانی با IRC یا لیزر کم توان مادون قرمز. 2. لیزر دی اکسید کربن پرقدرت مورد استفاده در روش هموروئیدکتومی. ما در این مقاله قصد داریم به اختصار در باره درمان و جراحی هموروئید با لیزر در حسین آباد و مبارک آباد صحبت کنیم.

لیزر درمانی چگونه است ؟

لیزر هموروئید روشی کمتر تهاجمی است. هر دو نوع لیزر کم توان و پرتوان در صورت استفاده به موقع و در مکان مناسب برای انواع بواسیر قابل استفاده هستند. برای درمان هموروئید خفیف، می توان از لیزر کم توان بدون جراحی یا برش بافت بهره مند شوید.

انواع بیماری های مقعدی را می توان با جراحی و هموروئیدکتومی با لیزر پرقدرت درمان کرد. زیرا این نوع لیزر فوق العاده نازک یا بسیار نازک است. بنابراین جایگزین خوبی برای تیغه های جراحی و کوتر است. لیزر جراحی به بافت های سالم اطراف آسیب نمی رساند، به همین دلیل استفاده از آن برای جراحی های بسیار ظریف و پیچیده توصیه می شود.

مهارت و تجربه جراح و دکتر بواسیر در استفاده از لیزر پرتوان در جراحی بسیار مهم است. در جراحی کوتر از تکنولوژی برق استفاده می شود اما در جراحی لیزر از تکنولوژی نور لیزر استفاده می شود. در جراحی، سر رگ با کوتر سوزانده می شود تا خونریزی کاهش یابد، در حالی که لیزر سر رگ را ترمیم کرده و از خونریزی جلوگیری می کند این بهترین روشی است که در درمان و جراحی هموروئید با لیزر در حسین آباد و مبارک آباد مورد استفاده قرار می گیرد.

روش تشخیص و درمان بیماری هموروئید
روش تشخیص و درمان بیماری هموروئید

مزایای جراحی هموروئید با لیزر در حسین آباد و مبارک آباد

خواص درمانی و فوق العاده لاغری هموروئید یا لیزر هموروئید را نباید دست کم گرفت. زیرا این دو ویژگی لیزر منجر به موارد زیر می شود:

  1. بیمار خونریزی زیادی ندارد و بهبود سریعتر زخم منجر به دوره نقاهت کوتاه‌تر می‌شود.
  2. درد بعد از عمل یک سوم جراحی سنتی را تشکیل می دهد .
  3. انتقال بیماری های عفونی در حین جراحی صفر است .
  4. احتمال عفونت که یکی از علل درد بعد از عمل است کاهش می یابد .
  5. بیمار نیازی به پانسمان و مراقبت دقیق ندارد.
  6. در کنار جراحی هموروئید، بیماری های دیگری مانند شقاق مقعدی یا شقاق قابل درمان و جراحی است .
  7. خطر و میزان عود بعد از جراحی هموروئید لیزری نزدیک به صفر است .
  8. بیمار بازگشت سریعی به کار و زندگی دارد.
  9. بدون بستری در بیمارستان و به صورت سرپایی، عموماً بدون بیهوشی و با بی حسی موضعی انجام می شود.

تفاوت درمان با لیزر هموروئید با جراحی سنتی

شاید برای شما هم سوال باشد که تفاوت بین جراحی هموروئید با لیزر در حسین آباد و مبارک آباد به جای تیغ یا فنس جراحی چیست؟ در واقع برش با لیزر پرقدرت با ظرافت و دقت بیشتری انجام می شود. در نظر داشته باشید که مهارت جراح و متخصص لیزر در استفاده از لیزرهای پرقدرت نیز بسیار مهم است.

ضمن اینکه جراحی با تیغ و چاقوی جراحی خونریزی و التهاب زیادی دارد و بیمار ماه ها از عوارض و مشکلات این التهاب و خونریزی رنج می برد. با وجود این، این عوارض75% کمتر از جراحی با تیغ و چاقوی جراحی گزارش شده است. مزیت های جراحی هموروئید با لیزر در حسین آباد و مبارک آباد به بیمار این امکان را می دهد که دوره نقاهت بسیار کوتاه تری را پشت سر بگذارد و سریعتر به کار و زندگی روزمره خود بازگردد .

مزایای جراحی هموروئید با لیزر در حسین آباد و مبارک آباد
مزایای جراحی هموروئید با لیزر در حسین آباد و مبارک آباد

آیا بعد از جراحی هموروئید کاملا از بین می رود؟

اگر بواسیر با لیزر قوی تحت عمل جراحی قرار گیرد، به طور کامل برداشته می شود. به این روش هموروئیدکتومی لیزری می گویند. اما اگر روش درمانی شما لیزر درمانی بواسیر با لیزر کم توان باشد ، شمع برداشته نمی شود. در روش لیزر درمانی فقط محتوای داخل کیسه هموروئید که همان خون لخته شده است حل می شود و بواسیر کوچکتر می شود.

هزینه درمان بواسیر با لیزر هم معمولاً بیشتر از جراحی معمول با تیغ و کوتر است و اغلب در بیمارستان های دولتی انجام نمی شود. بنابراین هزینه جراحی هموروئید با لیزر در حسین آباد و مبارک آباد بسته به نوع لیزر، محل و امکانات کلینیک لیزر و تجربه و مهارت جراح و متخصص لیزر متفاوت است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *