بواسیر یا هموروئید یکی از شایع ترین بیماری های نشمینگاهی است که حداقل نیمی از افراد یک بار در طول زندگی خود به آن مبتلا می شوند. یکی از باورهای غلط در مورد این عارضه این است که اکثر مردم فکر می کنند که فقط افراد میان سال یا کهن سال از آن رنج می برند، در حالی که افراد در هر سنی از جمله کودکان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان نیز ممکن است به هموروئید مبتلا شوند.

اما با توجه به در دسترس بودن روش های قطعی برای درمان هموروئید داخلی مانند لیزر هموروئید، جای نگرانی در مورد این عوارض وجود ندارد. بیایید در این مقاله درمان و جراحی هموروئید با لیزر در حسن آباد در حسن آباد را بررسی کنیم.

بواسیر چیست ؟

به تورم وریدهای مقعد که اجابت مزاج را برای بیمار بسیار مشکل می کند و با سوزش و خارش همراه است، بواسیر می گویند. اگر این وریدها درون مقعد ملتهب باشند به آنها بواسیر یا بواسیر داخلی و اگر بیرون از مقعد باشند به آنها هموروئید خارجی می گویند.

جراحی هموروئید با لیزر در حسن آباد
هموروئید و روش های درمان آن

روش درمان و جراحی هموروئید با لیزر در حسن آباد

از آنجایی که هیچ یک از داروها، پمادها و روش های خانگی یا گیاهی برای درمان بواسیر موثر نیست و می تواند این رگ های ملتهب را به حالت اولیه خود بازگرداند، بیماران باید از روش های تهاجمی تری مانند هموروئید لیزری و یا استفاده از جراحی هموروئید برای از بین بردن آن استفاده کنند. این عارضه بنابراین در این موارد تنها راه انسداد این زائده ها و خارج کردن آنها از مقعد است که متخصص این کار را با کمک لیزر در کمتر از یک ساعت برای بیمار انجام می دهد.

در درمان و جراحی هموروئید با لیزر در حسن آباد، توده به طور کامل با بی حسی موضعی برداشته می شود و بیمار هیچ گونه درد، سوزش و خونریزی احساس نمی کند. از طرفی قبل از ورود پزشک، بدن فرد کاملا پوشانده می شود و قسمتی که قرار است عمل لیزر انجام شود، بیرون می ماند. در این مراحل بیمار باید روی شکم بخوابد.

توجه داشته باشید که در طول درمان هموروئید با لیزر غش نمی کنید. بر این اساس پس از عمل می توانید به محل کار خود بروید یا حتی اگر تصمیم به فعالیت از شهرهای اطراف دارید می توانید به محل زندگی خود بازگردید. با توجه به اینکه لیزر از خونریزی جلوگیری می کند، بیمار پس از عمل نیازی به پانسمان ندارد.

جهت اطلاع از هزینه جراحی هموروئید با لیزر در حسن آباد و رزرو نوبت با مشاوران ما در مرکز تخصصی لیزر هموروئید در ارتباط باشید.

درمان بواسیر با لیزر چقدر طول می کشد ؟

پاسخ به این سوال به روش درمانی بستگی دارد. اما به طور کلی اگر تصمیم دارید هموروئید خارجی و داخلی خود را با لیزر درمان کنید، زمان درمان کمتر از یک ساعت است و جراحی می تواند تا دو ساعت طول بکشد. اما باید در نظر داشته باشید که بعد از جراحی لیزر نیازی به ماندن در بیمارستان نیست.

جراحی بواسیر با لیزر در حسن آباد
درمان و جراحی بواسیر با لیزر در حسن آباد

مراقبت های بعد از جراحی هموروئید با لیزر در حسن آباد

معمولا پس از جراحی لیزر معمولاً بیماران مجبور به انجام بسیاری از وظایف نیستند، اما همچنان باید از سلامت گوارش خود مراقبت کنند تا از یبوست و بیماری های گوارشی جلوگیری کنند. بهتر است موارد ذکر شده را به مدت 6 ماه به طور کامل رعایت کنید.

استفاده از مسکن ها، مصرف فیبر مانند هویج و کربوهیدرات ها مانند ماکارونی، خوردن آب به مقدار زیاد، حمام زیاد، استفاده از لباس های مناسب، ورزش و تحرک کافی و استفاده از دارو و پماد ها برای تسکین و ترمیم از راه های خود مراقبتی پس از درمان با لیزر بواسیر می باشد.

درمان و جراحی بواسیر با لیزر در حسن آباد در بهترین کلینیک لیزر بواسیر بدون درد و خونریزی

کلام آخر

ما سعی کردیم شما را با روش درمانی لیزر بیماری بواسیر که سریع ترین و راحت ترین آن است آشنا کنیم البته که روش های درمانی دیگری هم برای این بیماری وجود دارد روش های مانند کتومی، رابربند، استاپلر و … که ما به شما روش درمان و جراحی بواسیر با لیزر در حسن آباد را پیشنهاد میکنیم که در بالاتر درباره آن توضیح داده شد امیدواریم این مقاله به اندازه کافی برای شما مفید بوده باشد.

جهت دریافت نوبت کلیک نمایید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *