درمان و جراحی هموروئید با لیزر در جمال زاده

درمان و جراحی هموروئید با لیزر در جمال زاده
درمان و جراحی هموروئید با لیزر در جمال زاده

جراحی هموروئید با لیزر در جمال زاده | هموروئید به عنوان یک بیماری، علاوه بر آسیب های جسمی آسیب های روحی زیادی نیز به بیمار می زند. بسیاری از بیماران به خاطر خجالتی که می کشند و یا ترسی که از تیغ جراحی دارند، از درمان هموروئید خودداری می کنند. جراحی هموروئید با لیزر در جمال زاده راهی بسیار راحت و در دسترس برای ساکنین این منطقه است.

شما می توانید به راحتی به مرکزی در نزدیکی منطقه خود مراجعه کرده و بدون درد و احتیاج به دوره نقاهت طولانی، بیماری خود را درمان کنید. در این مقاله قصد داریم در مورد شرایطی صحبت کنیم که توده هموروئیدی بزرگ و خونی می شود و زندگی را برای بیمار سخت می کند. علاوه بر این به نحوه درمان و جراحی هموروئید با لیزر در جمال زاده نیز خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

آیا بیماری هموروئید رایج است؟

تقریبا سه چهارم مردم، یک بار در زندگیشان دچار بیماری بواسیر شده اند. بسیاری از اوقات فرد اصلا متوجه بیماری نمی شود، فقط زمانی که توده آنقدر بزرگ شود که باعث خونریزی باشد، توجهات را به خود جلب می کند. بسیاری از افراد بعد از سن 45 سالگی ابتلا به این بیماری را تجربه می کنند. دلیل تجربه ی هموروئید در سنین بالا، کم شدن خاصیت کششی بافت بدن است.

در قدیم برای درمان هموروئید از روش هایی مثل جراحی با چاقو برای خارج کردن توده هموروئیدی استفاده می شد. درمان هموروئید با لیزر روش جدیدی است که باعث منسوخ شدن روش های قبلی شده است.

بهترین روش تشخیص و درمان بیماری هموروئید
بهترین روش تشخیص و درمان بیماری هموروئید

بواسیر خونی چیست؟

هموروئید انواع مختلفی دارد که یکی از آن ها هموروئید خارجی است. بیماری هموروئید خارجی در صورت عدم درمان می تواند به هموروئید خونی یا بواسیر خونی تبدیل شود. در این بیماری، فرد حتی در حین انجام کارهای روزمره اش دچار خونریزی می شود.

در هموروئیدهای خفیف تر فرد تنها هنگام اجابت مزاج خونریزی را تجربه می کند. بعد از به وجود آمدن بواسیر خونی نشستن برای فرد هم سخت می شود زیرا توده ی خونی او را آزار می دهد. در صورت عدم اقدام به درمان هموروئید با لیزر در این مرحله، باید منتظر بیماری های دیگر مثل بیماری شقاق و فیستول هم باشید.

درمان هموروئید خونی

درمان این مرحله از بیماری دیگر با راه های ساده ممکن نیست و فرد باید حتما جراحی شود. یک راه حل هموروئیدکتومی یا جراحی هموروئید است. در این عمل که تحت بیهوشی یا بی حسی انجام می شود، جراح با چاقو توده ی هموروئیدی را باز می کند و لخته های خون را از آن تخلیه می کند.

این عمل بین یک تا دو ساعت طول می کشد. در این روش احتمال بازگشت هموروئید بعد از مدتی هم چنان وجود دارد. روش دیگر جراحی هموروئید با لیزر در جمال زاده است. در این روش که با بی حسی موضعی صورت می گیرد، با استفاده از لیزر برش هایی در توده به وجود می آید و خون تخلیه می شود.

امکان بازگشت هموروئید بعد از جراحی هموروئید با لیزر در جمال زاده زیر 5 درصد است. این پنج درصد هم با رعایت نکات مهم بعد از عمل از بین می رود. هم چنین مدت زمانی که هموروئید با لیزر درمان می شود کمتر از یک ساعت است.

دوره نقاهت جراحی هموروئید

پاسخ این سوال وابسته به روش عمل است. اگر از هموروئیدکتومی با چاقوی جراحی استفاده کرده باشید، باید چند هفته ی آینده را به سپری کردن ایام نقاهت اختصاص دهید. پزشک متخصص هموروئید شما برای کاهش درد، داروهایی تجویز خواهد کرد که باید در زمان خود مصرف کنید. هم چنین پانسمان و بخیه های زخم نیاز به مراقبت دارند.

در جراحی هموروئید با لیزر در جمال زاده، زخم و پانسمان وجود ندارد و نیازی به مراقبت کردن از این جهت ندارید.  دوره نقاهت نیز بسیار کوتاه است و بیمار می تواند به سرعت مشغول انجام امور روزمره خود باشد. هرچند بعد از عمل به هر دو روش باید سبک زندگی سالم تری را پیش بگیرید تا از ابتلا به یبوست یا هر گونه فشار دیگر به نشیمنگاه دور باشید.

درمان بواسیر با لیزر در جمالزاده 100% تضمینی و بی بازگشت
درمان بواسیر با لیزر در جمالزاده – 100% تضمینی و بی بازگشت

مرکز تخصصی لیزر هموروئید برای جراحی هموروئید با لیزر در جمال زاده

مرکز تخصصی لیزر هموروئید که برای ساکنین منطقه جمال زاده به خوبی در دسترس می باشد، امکان جراحی هموروئید با لیزر در جمال زاده را فراهم کرده است. تمام انواع هموروئید با هر درجه و نوعی با استفاده از پزشک مجرب و توانمند و محیط مناسب و پیشرفته ی کلینیک، قابل درمان هستند. برای اطلاعات بیشتر و رزرو نوبت می توانید از راه های ارتباطی معرفی شده در قسمت تماس با ما اقدام فرمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *