جراحی هموروئید با لیزر در جلفا

جراحی هموروئید با لیزر در جلفا
هزینه های درمان و جراحی هموروئید با لیزر در جلفا

هموروئید بیماری ای است که بسیاری از افراد خجالت می کشند آن را با دیگران در میان بگذارند. هرچند امروزه با درمان هموروئید با لیزر، این بیماری در کمترین زمان ممکن و به صورت سرپایی قابل مداوا است، اما با عدم درمان آن در مراحل اولیه ممکن است دچار آسیب های بیشتر شوید.

بسیاری از مردم بواسیر را به خیال این که خود به خود خوب خواهد شد به حال خود رها می کنند. اما باید در صورت ابتلا به این بیماری به راحتی در مناطق مختلف مانند منطقه ی جلفا، به درمان آن در یکی از نزدیک ترین مراکز بپردازید. در این مقاله قصد داریم شما را با یکی از عوارض درمان نکردن و جراحی هموروئید با لیزر در جلفا آشنا کنیم.

هموروئید ترومبوزه و نحوه تشکیل آن

هموروئید ترومبوزه در صورت عدم درمان هموروئید خارجی و رشد آن به وجود می آید. این بیماری باعث ایجاد لکه های آبی و بنفش در اطراف مقعد که در واقع کبودی ها هستند می شود. این بیماری درد بسیار زیادی دارد و باعث می شود لخته های خون تشکیل شود. درد ترومبوزه بسیار زیاد است و حتی می تواند باعث به وجود آمدن گوشت اضافه در ناحیه مقعد شود.

پاره شدن ترومبوز باعث خونریزی بسیار شدید می شود. در نتیجه کم خونی و فقر آهن در بیمار به وجود می آید که باعث ضعف و خستگی می شود. به خصوص در سنین بالا این کم خونی می تواند اذیت زیادی برای فرد ایجاد کند. این بیماری یک باره رخ می دهد و درد به صورت تدریجی شروع نمی شود.

جراحی هموروئید با لیزر در جلفا
درمان و جراحی همورئید با لیزر در منطقه جلفا

روش درمان هموروئید ترمبوزه

بیماری هموروئید ترومبوزه باید تا 72 ساعت از شروع علائم درمان شود. یک روش هموروئیدکتومی با استفاده از تیغ جراحی است. در این روش پزشک شکافی در توده هموروئیدی ایجاد می کند و خون و لخته ی درون آن را خالی می کند. این کار تا حدود زیادی از درد بیمار می کاهد اما هم چنان درد عمل جراحی باقی می ماند. علاوه بر این دوره ی نقاهت بسیار طولانی می باشد.

درمان هموروئید با لیزر روش دیگر درمان ترومبوزه است. در این روش لخته و خون با لیزر تخلیه می شوند. دوره نقاهت و بهبود بیماری ترومبوزه در عمل جراحی با لیزر بسیار کوتاه تر از جراحی سنتی با تیغ است. خود پزشکان نیز استفاده از لیزر را به تیغ جراحی ترجیح می دهند زیرا زمان کوتاه تر و ریسک کمتری دارد. هم چنین در استفاده از تیغ جراحی امکان بازگشت بیماری بیشتر است، اما در لیزر تقریبا این احتمال به صفر می رسد.

آیا ترومبوزه خود به خود درمان می شود؟

این بیماری نوع حادی از هموروئید است که در بسیاری موارد منجر به جراحی اورژانسی می شود. با دانستن این نکته توجه تکردن به ترومبوزه و به بعد موکول کردن درمان آن عقلانی به نظر نمی رسد. هرچند درد این بیماری بسیار زیاد است و بعید است کسی بتواند آن را تحمل کند. وجود کبودی ها و خونریزی های ناشی از این توده نیز دلیل دیگری برای عمل آن است.

اگر فردی تمام این مشکلات را هم تحمل کند، بعد از چند هفته لخته ها به گوشت اضافه تبدیل می شوند. برداشتن این گوشت های اضافه درمان سخت تری دارد و دوره نقاهت بیشتری را هم می طلبد. بهترین زمان برای درمان ترومبوزه تا 72 ساعت بعد از ظهور اولین علامت است. بعد از این زمان هم جراحی سخت تر شده و هم دوران نقاهت طولانی تر می شود. در تمام مراحل درمان و بعد از آن استفاده ی زیاد از آب و مایعات و غذاهای فیبر دار را نباید فراموش کنید.

مرکز تخصصی لیزر هموروئید برای درمان هموروئید با لیزر

درمان هموروئید با لیزر، عارضه ای برای بیمار ندارد، اما اگر پزشک مهارت کافی نداشته باشد ممکن است بخش های سالم بدن شما را بسوزاند. مرکز تخصصی لیزر هموروئید که برای عزیزان ساکن جلفا نیز در دسترس می باشد، با بهترین دستگاه ها و در کمترین زمان ممکن ( کمتر از 15 دقیقه ) اقدام به درمان این بیماری می کند. درمان هموروئید با لیزر در مرکز تخصصی لیزر هموروئید زیر نظر مجرب ترین پزشکان انجام می شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *