جراحی هموروئید با لیزر در جلال آل احمد | افراد زیادی هستند که در طول زندگیشان حداقل یک بار دچار بیماری هموروئید شده اند. سبک زندگی ما امروزه باعث شده است که میزان ابتلا به این بیماری بیشتر شود. ایستادن و نشستن های طولانی، خوردن غذاهای فست فودی و عدم مصرف فیبر کافی، از دلایل ابتلا به هموروئید است. هموروئید انواع مختلفی دارد که به هموروئید داخلی، هموروئید خارجی، هموروئید ترومبوزه و پرولاپس می توان اشاره کرد.

با این وجود نباید نگران بود زیرا درمان هموروئید با لیزر در جلال آل احمد مدتی است جایگزین روش های سنتی و دردناک شده است. این روش به حدی رایج است که می توانید مرکزی را در نزدیکی محل زندگی خود انتخاب کرده و به درمان خود بپردازید. اگر در منطقه جلال آل احمد زندگی می کنید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. در این مقاله قصد داریم در مورد هموروئید خارجی، دلایل ایجاد و علائم آن صحبت کنیم.

تشخیص و درمان بیماری هموروئید
تشخیص و درمان بیماری هموروئید

هموروئید خارجی چطور رخ می دهد؟

با شل شدن و ورم کردن سیاهرگ هایی که اطراف مقعد هستند، هموروئید به وجود می آید. هموروئید خارجی بیرون از بدن تشکیل می شود و کاملا قابل لمس است. ممکن است توده ی هموروئیدی تشکیل شده در خارج از کانال مقعدی، بزرگ یا کوچک باشد. توجه کنید که نباید هموروئید خارجی را با هموروئید داخلی پرولاپس شده اشتباه بگیرید.

هموروئید داخلی پرولاپس شده با کمی فشار به داخل مقعد برمی گردد اما هموروئید خارجی چنین نیست. هرچند درمان هموروئید با لیزر برای هر دوی این بیماری ها استفاده می شود، اما بهتر است تشخیص نوع هموروئید خود را به پزشک متخصص بسپارید، زیرا ممکن است عوارضی مثل عفونت یا خونریزی شدید از سیاهرگ های متورم را تجربه کنید.

جهت رزرو نوبت کلیک کنید

دلایل ایجاد هموروئید خارجی

هموروئید خارجی مثل همه ی انواع هموروئیدها به خاطر فشار به وجود می آید. رایج ترین دلیل وارد شدن این فشار به سیاهرگ ها یبوست است. شاید تصور کنید که با مصرف فیبر و ورزش کردن می توانید هموروئید را کنترل کنید، اگر در مراحل خفیف باشید این تصور درست است، اما در مراحل شدیدتر بیماری چنین نیست.

هرچند هموروئید با ورزش و بهبود تغذیه قابل کنترل است، اما بیماری تا زمانی که پاکه هموروئیدی از بین نرفته است با شما خواهد بود. هم چنین ممکن است شما تصور کنید هموروئیدتان خفیف است و با انجام ورزش های سنگین به خودتان ضربه بیشتری بزنید. برای جلوگیری از تجربه آسیب های شدیدتر با مشاهده ی علائم اولیه هموروئید به پزشک بواسیر مراجعه کنید تا درمان سبک تر و عوارض کمتر متوجه شما باشند.

علائم هموروئید خارجی

در هموروئید خارجی بیمار در اطراف مقعد خود احساس خارش می کند. با توجه به بیرون بودن توده هموروئیدی برخلاف بواسیر داخلی، نشستن برای بیمار سخت و دشوار می شود. وجود خون در مدفوع از علائم همه ی انواع هموروئید هاست. این خون رنگی روشن دارد و تازه است، زیرا خونریزی به دلیل هموروئید رخ داده است. اگر خون سیاه و لخته بود ممکن است خونریزی به خاطر اعضای دستگاه گوارش بدن باشد که در این صورت لازم است به سرعت به پزشک مراجعه کنید.

بیماری هموروئید خارجی در صورت سهل انگاری و عدم درمان به بیماری هموروئید ترومبوزه تبدیل می شود. در این بیماری اطراف مقعد آبی کبود شده و درد بسیار زیادی متوجه بیمار می گردد. در این حالت لخته های خون تشکیل می شوند و ممکن است شاهد برخی زائده های پوستی نیز باشید. بیماری ترومبوزه باید در 24 الی 48 ساعت اولیه ی بروز درمان شود، در غیر این صورت علاوه بر خونریزی فراوان و درد شدید، باعث به وجود آمدن گوشت اضافه نیز می شود. بنابراین درمان هموروئید خارجی را در همان ابتدای تشخیص جدی بگیرید.

درمان هموروئید با لیزر در جلال آل احمد تهران بدون درد و خونریزی
درمان هموروئید با لیزر در جلال آل احمد تهران بدون درد و خونریزی

جراحی هموروئید با لیزر در جلال آل احمد

یکی از مراکز عالی درمان و جراحی هموروئید با لیزر در جلال آل احمد، مرکز تخصصی لیزر هموروئید است. درمان و جراحی هموروئید با لیزر در جلال آل احمد، در این مرکز توسط بهترین متخصصان جراحی کولون و رکتوم از مراکز معتبر اروپا و امریکا صورت می گیرد.

جراحی هموروئید با لیزر در جلال آل احمد سرپایی است و با استفاده از بی حسی موضعی صورت می گیرد. می توانید بعد از برداشتن پاکه هموروئیدی توسط لیزر به منزل خود برگردید. این روش نیازی به استفاده از پانسمان های بزرگ ندارد، بنابراین مشکلی در مورد ظاهر نامناسب یا سختی برای تعویض پانسمان برای شما به وجود نمی آید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *