جراحی هموروئید با لیزر در توحید

جراحی هموروئید با لیزر در توحید
هزینه های جراحی هموروئید با لیزر در توحید با قیمت مناسب

جراحی هموروئید با لیزر در توحید و دیگر شهرهایی که در بین عوام مشهور است، بیماری بواسیر، یک بیماری مقعدی است. این بیماری در نتیجه ی تورم رگ های ناحیه نشیمنگاه رخ می دهد. خونریزی، درد، خارش و گاهی بیرون زدن آن از کانال مقعدی باعث می شود بیمار متوجه این بیماری بشود. بواسیر باید به محض تشخیص درمان شود وگرنه شدید می شود و افزایش خونریزی آن باعث کم خونی و فقر آهن و سایر عوارض می گردد.

درمان هموروئید با لیزر که در توحید در دسترس می باشد از جمله روش های نوین و جدید در درمان بواسیر است. درمان هموروئید با لیزر تنها یکی از روش های درمان این بیماری است و روش های دیگری مثل  استفاده از چاقوی جراحی نیز وجود دارد. البته باید توجه کرد که مزایای درمان هموروئید با لیزر بسیار بیشتر از سایر روش ها است.

تاثیر مصرف مواد مخدر بر هموروئید

برخی از مردم عادی تصور می کنند که مواد مخدر و یا برخی از مشتقات آن ها روی بهبود بیماری هموروئید تاثیر مثبت دارند. اما آیا واقعا چنین است یا شواهد پزشکی ثابت کننده ی چیز دیگری است؟ در واقع با مصرف مواد مخدر احتمال ابتلا به بیماری هموروئید بالاتر خواهد رفت. مواد مخدر به خصوص شیشه و هروئین باعث می شوند که بدن آب کافی نداشته باشد و مدفوع او خشک شده و به سختی دفع شود. علاوه بر این مدفوع فرد کمتر از حالت سالم است.

طبق آمار تا 90 درصد از افرادی که اعتیاد به مصرف مواد افیونی دارند به یبوست طولانی مدت دچار می شوند. در ادامه بروز بواسیر و خونریزی، نتیجه ی طبیعی این حالت است. حتی اگر مصرف مواد مخدر تنها در مقطعی و به اشتباه برای درمان برخی بیماری ها به کار برود نیز باعث بروز این عارضه خواهد شد.

تاثیر مواد مخدر بر روند درمان هموروئید با لیزر

استفاده از مواد مخدر باعث می شود حتی در صورت درمان هموروئید با لیزر نیز روند درمان به خوبی پیش نرود. به دلیل مصرف مواد مخدر خونریزی فرد حتی بعد از درمان هموروئید نیز ادامه پیدا خواهد کرد. این موضوع به دلیل تاثیر این مواد افیونی روی رگ ها و اندام های گوارشی است. مواد مخدر باعث رشد بیشتر توده هموروئیدی می شود. اگر بیماری که مبتلا به بیماری هموروئید است اعتیاد به مواد مخدر نیز داشته باشد، باید برای دیدن نتیجه ی مناسب از درمان مصرف خود را بسیار محدود و ترک کند.

جراحی هموروئید با لیزر در توحید
جراحی هموروئید با لیزر در توحید

هرچه مواد مخدر کمتری مصرف شود نتیجه ی بهتری از درمان هموروئید با لیزر و یا هر روش درمانی دیگری تجربه خواهد شد. علاوه بر کشیدن آب بدن توسط مواد مخدر در بدن انسان، تاثیر این مواد روی حرکات روده نیز ثابت شده است. حرکات روده با مصرف مواد مخدر کاهش پیدا می کنند و احتمال بروز بیماری های مرتبط با روده از جمله هموروئید افزایش می یابد.

بازگشت بواسیر با مصرف مواد مخدر

اگر بعد از درمان بیماری هموروئید نیز فرد اعتیاد پیدا کند یا مجدد مصرف خود را شروع نماید، باید منتظر بازگشت و عود بیماری هموروئید باشد. به طور کلی بیماری هموروئید با سبک زندگی فرد در هم تنیده است. سبک زندگی و غذاخوردن نامناسب باعث بازگشت بیماری هموروئید می شوند.

مصرف مواد مخدر نیز از جمله عوامل تاثیر گذار روی روده و معده ی فرد است و سبب بروز مجدد هموروئید می شود. فراموش نکنید که هرگز نباید به اشتباه و برای درمان هموروئید خود را درون دام بزرگی مثل مصرف مواد مخدر بیندازید! راه های درمان ساده تر، بدون خطر و ریسکی مثل درمان هموروئید با لیزر در دسترس شما هستند.

درمان هموروئید در کلینیک حرفه ای ماه درمان

برای درمان هموروئید با لیزر در توحید، می توانید به مرکز تخصصی لیزر هموروئید مراجعه کنید. کادر مجرب و حرفه ای به همراه دستگاه های به روز و محیط کاملا بهداشتی تضمینی برای شماست که بتوانید بیماری خود را مهار کنید. اگر درمان هموروئید با لیزر به خوبی صورت بگیرد احتمال برگشتن و عود مجدد بیماری به زیر ده درصد کاهش می یابد. با انتخاب این روش شما می توانید از عوارضی مانند بیهوشی، عفونت زخم بعد از عمل، طول درمان طولانی و … رها شوید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *