درمان هموروئید با لیزر یکی از روش های درمان هموروئید است که به اذعان بسیاری از متخصصین بهترین روش آن است. درمان و جراحی هموروئید با لیزر در تهران ویلا به صورت سرپایی صورت می گیرد و بیمار می تواند بعد از عمل به راحتی به منزل برگردد و به کارهای روزمره اش مشغول شود.

اگر به دنبال مرکزی برای انجام درمان بواسیر با لیزر در تهران ویلا می گردید، مرکز تخصصی لیزر هموروئید بهترین انتخاب شماست. در این مقاله قصد داریم انواع بیماری هموروئید را بررسی کرده و علائم آن را برشماریم. با ما همراه باشید.

علائم بیماری هموروئید
علائم بیماری هموروئید

علائم بیماری هموروئید

هموروئید از جمله بیماری های مقعدی است که پرنشانه تلقی می شود. بیماری هموروئید علائم و نشانه های بسیاری دارد، با این وجود تشخیص نهایی بر عهده پزشک است. آگاهی از نشانه ها به شما کمک می کند که نترسید و بدون نگرانی در اسرع وقت به پزشک مراجعه کنید. در ادامه برخی از این نشانه ها را نام می بریم.

 • خونریزی : هر چند خونریزی یکی از علائم هموروئید است، اما هر خونریزی ای به دلیل بواسیر نیست و می تواند دلایل گوناگون داشته باشد.
 • احساس عدم دفع کامل مدفوع : ممکن است حس کنید که نمی توانید عمل دفع را درست انجام دهید، این می تواند به خاطر تشکیل توده هموروئیدی باشد.
 • خارش شدید: در نشستن دچار مشکل هستید و احساس خارش زیادی اطراف مقعد دارید.
 • سوزش زیاد: هنگام دفع و بعد از آن بسیار احساس سوزش میکنید.
 • احساس توده: گاهی ممکن است بتوانید توده ای را در نزدیکی مقعد خود حس کنید، این همان توده هموروئیدی است.
 • بی اختیاری: نداشتن اختیار در دفع و نشت مدفوع از علائم هموروئید است.
 • درد روده: متوجه می شوید که درد زیادی به هنگام حرکات روده احساس می کنید.

با مشاهده ی این علائم احتمالا متوجه شده اید که هموروئید سختی های روحی و جسمی زیادی را سبب می شود. درمان بواسیر با لیزر باعث می شود به سرعت درمان شوید و از زندگی لذت ببرید.

جهت رزرو نوبت کلیک کنید

انواع هموروئید و روش های درمان آن

به صورت کلی، ورم کردن رگ های مقعد و یا بخشی از روده بزرگ باعث به وجود آمدن هموروئید می شود. بزرگ شدن این رگ ها در اکثر مواقع سبب خونریزی شده و فرد از این مرحله متوجه بیماری خود می شود. بواسیر انواعی دارد که با هم متفاوت هستند. انواع بواسیر عبارت هستند از هموروئید داخلی، هموروئید خارجی، پرولاپس و ترومبوز.

 1. هموروئید داخلی: در این نوع، توده هموروئیدی داخل روده بزرگ به وجود می آید و با چشم قابل مشاهده نیست.
 2. هموروئید خارجی: در این نوع، توده هموروئیدی از روده بزرگ بیرون می زند. سختی در نشستن، درد و خارش در این نوع بیشتر است.
 3. پرولاپس: وقتی که هموروئید داخلی متورم می شود و از مقعد بیرون می آید، تبدیل به پرولاپس می شود.
 4. ترومبوز: ترومبوز نوعی از همورئید است که در آن لخته های خونی دیده می شود. این نوع هموروئید میتواند داخل یا خارج مقعد باشد.

خبر خوب این است که جراحی هموروئید با لیزر در تهران ویلا برای تمام انواع هموروئید پاسخگو است. استفاده از لیزر دی اکسید کربن که بافت هموروئیدی را از بین می برد، یک درمان عالی و سریع است. نکته ی مهم در درمان با لیزر این است که پزشک باید مهارت کافی داشته باشد تا قسمت های سالم بدن شما را نسوزاند. لیزر به خودی خود باعث هیچگونه عفونت و مشکلی نیست اما انجام درمان با لیزر در محیط غیر بهداشتی می تواند باعث انتقال بیماری های تناسلی مثل زگیل تناسلی و یا تبخال تناسلی شود. سلامت شما مهم است، پس آن را با انتخاب پزشک و محیط غیر حرفه ای به خطر نیندازید.

انواع بیماری هموروئید و روش های درمان آن
انواع بیماری هموروئید و روش های درمان آن

درمان و جراحی هموروئید با لیزر در تهران ویلا

اگر به دنبال یک مرجع مناسب برای جراحی هموروئید با لیزر در تهران ویلا می گردید، مرکز تخصصی لیزر هموروئید در خدمت شماست. درمان هموروئید با لیزر در تهران ویلا در مرکز تخصصی لیزر هموروئید با استفاده از لیزر در کمتر از 15 دقیقه صورت می گیرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *