هموروئید یا بواسیر بیماری ای است که در اثر تورم ورید های کانال مقعدی و جمع شدن خون در این ناحیه رخ می دهد. این بیماری علاوه بر آسیب های جسمی باعث ناراحتی های روحی نیز می شود. اگر دچار بواسیر شده اید، نگران نباشید. درمان هموروئید روش های مختلفی دارد. بهترین روش، درمان و جراحی هموروئید با لیزر در تهران نو می باشد.

توجه کنید که با وجود راحت بودن درمان هموروئید باید سریع به درمان آن اقدام کنید. زیرا در غیر این صورت باعث می شود توده هموروئیدی پیشرفت کرده و در زندگی روزمره شما اختلال ایجاد کند. بروز عفونت هایی که ممکن است به خاطر درمان نکردن هموروئید رخ دهد می تواند منجر به بیماری های خطرناک تر مثل سرطان بشود.

درمان هموروئید 100% تضمینی
درمان هموروئید 100% تضمینی

عوارض بیماری هموروئید

اگر به مدت طولانی فرد دچار بیماری هموروئید باشد افزایش خونریزی می تواند باعث کم خونی و فقر آهن در او شود. کم خونی در بانوان می تواند در بارداری آن ها مشکل به وجود بیاورد و در صورت بارداری به جنین یا مادر آسیب برساند. کم خونی باعث خستگی و در حالت شدید باعث آسیب وارد شدن به قلب می شود. البته تمام خونریزی های مقعدی به خاطر بواسیر رخ نمی دهد و ممکن است دلایل دیگری داشته باشد، به همین دلیل باید در صورت مشاهده ی خون در مدفوع به پزشک مراجعه کنید.

از عوارض دیگر بیماری هموروئید سختی در دفع مدفوع و درد می شود که زندگی روزمره را مختل می کند. شقاق و آبسه مقعدی از دیگر بیماری هایی است که به دنبال درمان نکردن هموروئید به وجود می آید. برخی از افراد تصور می کنند که بواسیر خود به خود خوب می شود. اگر هموروئید بسیار سطحی و خفیف باشد می توان با ورزش، مصرف فیبر و برخی پمادها جلوی پیشرفت آن گرفت و آن را درمان کرد. برای تشخیص هموروئید خود به پزشک مراجعه کنید تا متوجه شوید آیا به درمان و جراحی هموروئید با لیزر در تهران نو نیاز دارید و یا باید روش درمانی دیگری را پیگیری کنید.

جهت رزرو نوبت کلیک کنید

درمان و جراحی هموروئید با لیزر در تهران نو

از آن جا که با ضرورت درمان سریع هموروئید آشنا شدید، بهتر است با روش های درمانی نیز آشنا شوید. برخی از افراد سودجو پمادهای دست ساز را به عنوان درمان هموروئید برای شما تجویز می کنند که احتمال بدتر شدن حال شما با این پمادها زیاد است. پزشک می تواند برای شما پماد تجویز کند و یا تصمیم به درمان هموروئید با لیزر و یا تیغ جراحی بگیرد. بسیاری از افراد از جراحی می ترسند و نمی خواهند این روش درمانی را تجربه کنند.

درمان و جراحی هموروئید با لیزر در تهران نو که در کمتر از 15 دقیقه انجام می شود راهکار مناسبی برای این افراد است. بیمار در این روش درمانی کمترین درد را تجربه می کند و کوتاه ترین دوره نقاهت مربوط به این روش است. در جراحی با تیغ فرد باید پانسمان های بزرگ را به مدت طولانی تحمل کند که هم ظاهر نازیبا و هم اختلال در زندگی روزمره را به همراه دارد اما در خصوص درمان هموروئید با لیزر به جراحی نیازی نیست.

از فواید دیگر استفاده از لیزر برای درمان بواسیر می توان به تحت بی حسی انجام شدن این عمل اشاره کرد. عمل جراحی با تیغ جراحی تحت بیهوشی انجام می شود که عوارض بیهوشی را نیز برای فرد به همراه دارد.

درمان و جراحی هموروئید با لیزر در تهران نو بدون درد و خونریزی

مرکز تخصصی لیزر هموروئید؛ پیشرو در درمان بواسیر با لیزر

اگر تصمیم به استفاده از هموروئیدکتومی لیزری گرفته اید، باید بدانید محیط بهداشتی و مهارت پزشک در انجام این عمل اهمیت زیادی دارد. اگر پزشک مهارت کافی نداشته باشد ممکن است به بافت سالم بدن شما آسیب برساند. جراحی هموروئید با لیزر در تهران نو در مرکز تخصصی لیزر هموروئید در محیطی کاملا بهداشتی صورت می گیرد. برای جراحی هموروئید با لیزر در تهران نو می توانید با خیال راحت به مرکز تخصصی لیزر هموروئید مراجعه کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *