درمان و جراحی هموروئید با لیزر در تسلیحات

درمان و جراحی هموروئید با لیزر در تسلیحات تهران
درمان و جراحی هموروئید با لیزر در تسلیحات تهران

درمان و جراحی هموروئید با لیزر در تسلیحات به منظور رفع توده هموروئیدی بیمار صورت می گیرد. هموروئید به لایل متفاوتی از جمله یبوست، بارداری، افزایش سن، رابطه جنسی آنال و … به وجود می آید. فشار بیش از حد به رگ های مقعد و ورم کردن ورید ها باعث حبس خون در این ناحیه و به وجود آمدن توده هموروئیدی می شود. گاهی این رگ ها از کانال مقعدی بیرون می آیند و گاهی در درون بدن تشکیل می شوند. با استفاده از لیزر می توانید هموروئید را درمان کنید و احتمال بازگشت و عود بیماری را بسیار کاهش دهید.

بهترین روش درمان هموروئید و بواسیر
بهترین روش درمان هموروئید و بواسیر

روش های مختلف درمان هموروئید

درمان هموروئید به روش های مختلفی صورت می گیرد. بسته به این که هموروئید تا چه حد پیشرفته باشد، پزشک تصمیم می گیرد از چه روشی استفاده کند. ممکن است ترجیح پزشک شما استفاده از پمادهای درمانی باشد. اگر هموروئید پیشرفته تر از آن باشد که با پمادهای موضعی قابل درمان باشد و یا بیمار بخواهد خیلی سریع درمان شود، پزشک به جراحی رو می آورد.

جراحی هموروئید می تواند هم با تیغ جراحی و به صورت سنتی انجام شود و هم می تواند با لیزر صورت بگیرد. جراحی هموروئید با لیزر در تسلیحات به خاطر مزیت های فراوانی که دارد بیش از عمل جراحی سنتی مورد اقبال قرار گرفته است. جراحی هموروئید با لیزر در تسلیحات کمتر از 15 دقیقه طول می کشد و نیازی به پانسمان های بزرگ در ناحیه زخم ندارد.

جهت رزرو نوبت کلیک کنید

مراقبت های لازم بعد از جراحی هموروئید با لیزر در تسلیحات

بعد از انجام هر عمل درمانی یا زیبایی باید نکاتی را رعایت کنید. بعد از درمان هموروئید با لیزر در تسلیحات نیز لازم است نکاتی را رعایت کنید تا هم دوره نقاهت را به خوبی و سریع تر سپری کنید و هم از بازگشت مجدد بیماری تا حد امکان جلوگیری کنید. در ادامه برخی از این نکات مراقبتی را برای شما آماده کرده ایم.

 • در هفته های اول بعد از جراحی هموروئید با لیزر در تسلیحات باید رژیم غذایی خوبی داشته باشید. از نوشیدن نوشیدنی های کافئین دار و نوشابه خودداری کنید. سعی کنید از مصرف غذاهای چرب یا تند بپرهیزید و میوه، سبزی، آب و مواد فیبردار را جایگزین نمایید.
 • از ورزش های سنگین و ورزشی که به بدن و پایین تنه فشار می آورد بپرهیزید. به جای آن سعی کنید ورزش های سبک مثل شنا یا کگل را در برنامه روزمره خود قرار دهید.
 • بعد از درمان هموروئید با لیزر، روی زمین سخت و سرد ننشینید و از بالش نرمی برای نشستن استفاده نمایید.
 • پزشک ممکن است برای شما داروهایی مثل آنتی بیوتیک تجویز کند، حتما داروهای خود را سر وقت بخورید و دوره درمان را تکمیل کنید.
 • از خوددرمانی و مصرف دمنوش یا داروهای بی مجوز بپرهیزید.
 • در صورت داشتن درد زیاد از کمپرس یخ استفاده کنید.
 • روزی 2 یا 3 بار و هر بار به مدت 15 الی 20 دقیقه در تشت آب گرم بنشینید. این امر به سرعت بهبود شما کمک می کند.
 • هنگام دفع مدفوع از زور زدن خودداری کنید.
 • اگر در حد چند قطره خون مشاهده کردید، نگران نشوید و نترسید زیرا این موضوع بعد از درمان و جراحی هموروئید با لیزر متداول است.
 • ناحیه ی تحتانی را همواره خشک و تمیز نگه دارید. بعد از هر بار اجابت مزاج حتما خود را به طور کامل خشک کنید.
 • برای خشک کردن از استفاده از دستمال کاغذی بپرهیزید و از دستمال مرطوب استفاده کنید. دستمال کاغذی زبر است و ممکن است شما را اذیت کند، اما دستمال مرطوب چنین نیست.
مراقبت های لازم بعد از جراحی هموروئید با لیزر در تسلیحات
مراقبت های لازم بعد از جراحی هموروئید با لیزر در تسلیحات

درمان و جراحی هموروئید با لیزر در مرکز تخصصی لیزر هموروئید

اگر به دنبال جایی برای جراحی و درمان هموروئید با لیزر در تسلیحات هستید، مرکز تخصصی لیزر هموروئید انتخابی مناسب برای شماست. در مرکز تخصصی لیزر هموروئید، جراحی هموروئید توسط کادری مجرب و در محیطی کاملا بهداشتی صورت می گیرد. پرفسور به بو دارای فوق تخصص جراحی کولون از اتحادیه اروپا و فوق تخصص جراحی کولورکتال عمل جراحی هموروئید با لیزر را در مرکز تخصصی لیزر هموروئید انجام می دهند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *