موفق ترین راه برای درمان هموروئید به خصوص در افرادی که این بیماری در آن ها پیشرفت زیادی داشته است جراحی با لیزر است. جراحی و درمان هموروئید با لیزر دارای مزایای بی شماری است که موجب شده است این روش از درمان به محبوب ترین و در عین حال آسان ترین روش درمان تبدیل شود. با ما همراه شوید تا اطلاعات بیشتری در خصوص درمان و جراحی هموروئید با لیزر در باغ صبا را به شما ارائه نماییم.

درمان هموروئید یا بواسیر با لیزر

درمان هموروئید با لیزر بهترین و پیشرفته ترین روش برای درمان این بیماری است. در این روش از درمان از دو نوع لیزر جراحی پرتوان و لیزر جراحی کم توان درمانی استفاده می شود. از آنجایی که جراحی با لیزر به مهارت و دانش بالای جراح نیاز دارد، توصیه می ‌کنیم که برای جراحی هموروئید با لیزر به کلینیک لیزر بواسیر معتبر مراجعه کرده و اطلاعات کاملی در خصوص سابقه شخص جراح کسب نمایید.

استفاده از روش درمان بواسیر با لیزر بسیار متداول است؛ زیرا در مقایسه با سایر روش ها بسیار ساده تر بوده و کم هزینه تر است. به علاوه عارضه‌ های آن پس از عمل جراحی کم تر بوده و نیاز به بستری شدن در بیمارستان ندارد. در حالی که در روش سنتی جراحی هموروئید، دوره نقاهت بالا بوده و بیمار پس از جراحی شدن باید در بیمارستان بستری شود.

جراحی هموروئید با لیزر در باغ صبا
درمان و جراحی هموروئید با لیزر در باغ صبا

نقاهت پس از درمان و جراحی بواسیر با لیزر

استفاده از لیزرهای پرتوان دی اکسید کربن جراحی هموروئید را به بهترین و جدیدترین روش درمان تبدیل کرده ‌اند. با استفاده از این لیزر می توان انواع هموروئید را درمان نمود. این نوع لیزر بسیار پر توان بوده و توده ها را به طور کامل برمی دارد. معمولاً درمان و جراحی هموروئید با استفاده از این روش عوارض بعدی ندارد و درد پس از آن نیز بسیار ناچیز است به نحوی که می ‌توان این درد را با یک مسکن ساده کنترل نمود.

به علاوه توده های هموروئیدی که با لیزر برداشته می شوند امکان بازگشت نخواهد داشت. روش درمان هموروئید با لیزر موجب به حداقل رسیدن انتقال بیماری های عفونی و ویروسی خواهد شد. علاوه بر آن، این روش از درمان خونریزی نداشته و بخیه و پانسمان نخواهد داشت؛ زیرا پس از جراحی سر عروق این ناحیه بسته می شود. از همه مهم تر آن است که شخص بیمار پس از لیزر هموروئید تنها به یک شبانه روز استراحت نیاز دارد و پس از آن قادر است که به کارهای روزانه خود برسد. بنابراین دوره نقاهت بیماری هموروئید با روش درمانی لیزر حداقل میزان ممکن خواهد بود.

جهت درمان و جراحی بواسیر با لیزر در باغ صبا با بهترین دکتر هموروئید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

جراحی هموروئید با لیزر بهتر است یا جراحی سنتی؟

استفاده از لیزر پرتوان دی اکسید کربن برای جراحی و درمان هموروئید نسبت به جراحی با تیغ دارای برتری هایی است. استفاده از لیزر برای درمان هموروئید موجب بریده شدن انتهای عصب شده و آن را ترمیم می کند. در نتیجه بیمار پس از عمل جراحی درد ندارد و یا آن که درد اندکی تجربه می کند؛ در حالی که در جراحی با تیغ بیمار پس از درمان شدن خونریزی داشته و حتی نیاز است که پانسمان می شود و نیاز به استراحت بیشتری دارند.

لیزر عروق کوچک بریده شده در هنگام عمل جراحی را ترمیم می کند و در نتیجه خونریزی بیمار هنگام عمل و پس از آن به کم ترین میزان ممکن خواهد رسید. این عمل با استفاده از لیزر به صورت سرپایی و بدون بیهوشی انجام می ‌شود؛ در حالی که در روش درمان و جراحی هموروئید با استفاده از تیغ، بیمار بیهوش شده و در چنین شرایطی تحت جراحی قرار می گیرد.
با توجه به موارد ذکر شده می توان نتیجه گیری کرد که درمان و جراحی هموروئید با لیزر در باغ صبا مزایای بیشتری نسبت به درمان این بیماری با تیغ جراحی دارد.

جراحی بواسیر با لیزر در باغ صبا
مقایسه جراحی هموروئید به روش سنتی و لیزر

هزینه درمان و جراحی هموروئید با لیزر در باغ صبا

به طور کلی نمی توان یک قیمت ثابت را برای هزینه درمان و جراحی هموروئید با لیزر در باغ صبا و سایر مناطق به عنوان نمود. این هزینه با توجه به عواملی مانند نوع جراحی و محل جراحی متفاوت است. به علاوه میزان مهارت پزشک متخصص در لیزر هموروئید مهم است.

با توجه به آن که لیزر هموروئید در مطب، در کلینیک تخصصی جراحی یا بیمارستان انجام شود دارای قیمت های متفاوتی برای درمان خواهد بود. معمولاً هزینه جراحی هموروئید با لیزر زیاد نیست و بیماران می توانند بدون دغدغه هزینه بالای ناشی از درمان با لیزر، تحت درمان با این روش قرار گیرند.

جهت دریافت نوبت کلیک نمایید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *