جراحی هموروئید با لیزر در اوین تهران بواسیر؛  رگ‌های متورم در مقعد است که گهگاه باعث ناراحتی یا حتی خونریزی می‌شود. در حالی که هیچ رقم دقیقی از تعداد قطعی بیماران هموروئید در ایران وجود ندارد، تخمین‌زده می‌شود که حدود ۲۰ ٪ از مردم در مقطعی از زندگی خود از این بیماری رنج می‌برند. شایع‌ترین علائم بواسیر شامل خونریزی از مقعد، نیاز مکرر به رفتن به توالت و ناراحتی در طول یا بعد از آن است. اگر در حال تجربه هر یک از این علائم هستید، پیشنهاد میکنیم که در اسرع وقت به دنبال درمان آن باشید.

جراحی، درمانی سنتی برای بواسیر داخلی است. این شامل حذف بخش آسیب دیده روده است. در حالی که این یک درمان بسیار مؤثر برای بواسیر داخلی است، اما‌ایده‌آل نیست. جراحی بسیار تهاجمی است و عوارض جانبی خطرناک از جمله عفونت و شوک سپتیک دارد. این عوارض جانبی در مقایسه به خود درمان بیشتر است.

جراحی و درمان هموروئید با لیزر در اوین 

لیزر درمانی به جای عمل های جراحی دردناک

با پیشرفت‌های جدید در علوم لیزر، یک جایگزین غیر تهاجمی برای جراحی کشف شده است. این جایگزین جدید به نام لیزر درمانی کریستال فوتونیک یا PCLT  نامیده می‌شود. لیزر درمانی با استفاده از کریستال‌های فوتونیک مزایای مختلفی را ارائه می‌دهد. این یک درمان غیر تهاجمی است که مشابه هیچ نوع عمل جراحی سنتی نیست. علاوه بر این، این یک درمان بسیار مؤثر برای بواسیر، به ویژه بواسیر خارجی است. سرانجام، این درمانی است که به راحتی می‌تواند در کلینیک لیزر در اوین تهران انجام شود.

جراحی هموروئید با لیزر در اوین
هزینه های درمان هموروئید با لیزر در اوین تهران

PCLT چیست و چگونه کار می‌کند؟

PCLT نوعی لیزر درمانی است که از نور در طیف آبی و قرمز استفاده می‌کند. این‌ها رنگ‌های نور هستند که عمیق در نظر گرفته می‌شوند، به این معنی که این طیف نوری توانایی تحریک سلول‌ها در بدن را دارند که باعث بهبودی می‌شوند، مانند پوست. ترکیبی از این دو طول موج در طیف آبی و قرمز قسمت فوتونیک نور نامیده می‌شود و این همان ویژگی‌های منحصر به فرد PCLT است. به دلیل ماهیت فوتونیک، PCLT در درمان انواع بیماری‌های پوستی مانند پسوریازیس، اگزما و حتی برخی از انواع چین و چروک بسیار مؤثر است. همچنین در درمان رگ‌های واریس و بواسیر مؤثر است. با این حال، لازم به ذکر است که همه انواع رگ‌ها و بواسیر با PCLT قابل درمان نیستند.

با این حال، با وجود همه این مزایا، PCLT بدون چالش‌ نیست. اول، درمان به صبر زیادی نیاز دارد. این یک درمان طولانی کوتاه مدت با دوره پیشگیری بلند مدت از جمله رعایت رژیم غذایی است. چالش دیگر این است که درمان بایستی توسط یک تیم متخصص لیزر درمانی انجام شود، یعنی دکتر متخصص لیزر درمانی باید پارامتر‌های لیزر (مانند طول موج و قدرت) را متناسب با نیاز‌های شخصی شما تنظیم کند. خوشبختانه، این یک فرایند تجربی است که با پیروی از دستورالعمل ها و تجربیات پزشک قابل تامین است.

خبر خوب این است که PCLT راه حل درمان و جراحی بواسیر با لیزر در محله و منطقه تهران است. این امر به این دلیل است که این روش هم بسیار مؤثر است و در عین حال عوارض جانبی صفر دارد. علاوه بر این، این یک درمان ایمن و غیر تهاجمی است که مشابه هیچ روش درمان سنتی نیست. سرانجام، این درمانی است که می‌تواند در مرکز جراحی ماه درمان در تهران انجام شود، بنابراین به راحتی در دسترس شماست. اگر علاقه‌مند به امتحان این روش درمانی هستید، اولین قدم تماس با مرکز مشاوره مرکز جراحی ماه درمان است تا ضمن بهره مندی از مشاوره رایگان بتوانید وقت معاینه و عمل لیزر هموروئید را دریافت کنید.

بهترین کلینیک لیزر بواسیر 

چند جلسه لیزر درمانی برای درمان هموروئید کافی است ؟

برای دیدن نتایج کامل درمان PCLT در درمان هموروئید یک جلسه کافی است. با این حال، توصیه می‌شود که همزمان با معاینه توسط پزشک این موارد با نظر پزشک بررسی شود تا در صورت نیاز به تقسیم عمل لیزر جراحی توسط پزشک توصیه شود. معمولا و در اکثر مواقع تنها یک جلسه لیزر درمانی جهت درمان قطعی هموروئید کافی است و در موارد نادری نیاز به جلسه دوم درمان ضرورت خواهد داشت. اگر تازه با لیزر درمانی آشنا شده اید، توصیه می‌شود تنها در یک جلسه این درمان موثر را امتحان کنید.

جراحی هموروئید با لیزر در اوین تهران
هزینه های جراحی هموروئید با لیزر در اوین تهران

مزایای درمان هموروئید با لیزر PCLT چیست؟

مزایای PCLT بسیار و بسیار زیاد هستند. اول، این یک درمان غیر جراحی است که نیازی به بیهوشی و دوران نقاهت طولانی ندارد. این بدان معنی است که نسبتاً بدون درد است. افرادی که تحت لیزر درمانی قرار می‌گیرند، معمولاً بلافاصله پس از درمان احساس تسکین می‌کنند. در بیشتر موارد، این روش نیز نسبتاً سریع است و تخمین‌زده می‌شود که کمتر از نیم ساعت طول بکشد. این امر باعث می‌شود برای افرادی که ساعات کمتری در روز دارند، ‌ایده‌آل باشد. در بیشتر موارد، توصیه می‌شود این نوع درمان را در صبح انجام دهید،

زیرا این معمولاً زمانی است که افراد بالاترین سطح انرژی را دارند. یکی دیگر از مزیت‌های PCLT این است که این یک روش درمان طولانی مدت است. این امر به این دلیل است که بدن برای تنظیم شرایط جدید ناشی از درمان زمان لازم دارد.

هزینه جراحی هموروئید با لیزر 

آیا درمان هموروئید با لیزر برای همه مناسب است ؟

همانطور که در بالا ذکر شد، همه انواع رگ‌ها و بواسیر با لیزر قابل درمان هستند. این روش درمانی ایمن و غیر تهاجمی خواهد بود و به همین دلیل است که اغلب به عنوان جایگزینی برای جراحی سنتی استفاده می‌شود. با این حال، PCLT برای همه سنین و موارد بیماری هموروئید قابل استفاده است. اگر شما به هموروید از نوع خونریزی ورید شدید هستید، توصیه می‌شود قبل از تلاش برای درمان به روش های سنتی از روش جراحی و درمان بواسیر با لیزر استفاده کنید تا از نتیجه آن شوکه شده و در کوتاه ترین زمان ممکن بهبودی را تجربه کنید.

در بیشتر موارد، مشکل این است که افراد مبتلا به موارد شدید این بیماری از روش لیزری مطلع نبوده و با مراجعه به پزشکان جراح از روش های سنتی استفاده می نمایند. در این موارد، جراحی معمولاً بهترین گزینه موجود را جراحی سنتی اعلام می کند. در هر حال ، لیزر درمانی می‌تواند به عنوان یک درمان پشتیبان و قابل اعتماد در شرایط بواسیر موضعی کوچک یا شرایط خونریزی و وخیم کاربردی موثر داشته باشد.

سوالات متداول

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]