یکی از بیماری هایی که به طور معمول افراد جامعه را به شدت درگیر میکند بواسیر یا هموروئید است. این بیماری به دلیل اینکه در ناحیه نشیمنگاه به وجود می آید بسیار آزار دهنده است و فرد بیمار را بسیار درگیر میکند. این بیماری بر روی سیاهرگ های داخلی و بیرونی مقعد تاثیر میگذارد و در نهایت منجر به تورم و التهاب در این ناحیه از بدن انسان میشود که از علایم آن میتوان به درد و خونریزی اشاره کرد.

این بیماری به هیچ عنوان به مرور زمان درمان نخواهد شد و برای کنترل آن باید از نکات مختلفی پیروی کنید تا از پیشرفت آن جلوگیری کنید. برای کنترل و درمان این بیماری روش های مختلفی وجود دارد که علاوه بر درمان خانگی و جراحی سنتی باید به درمان و جراحی هموروئید با لیزر در اختیاریه اشاره کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر تا پایان این مطلب ارزشمند با ما همراه باشید.

درمان هموروئید با لیزر در اختیاریه
تفاوت جراحی هموروئید با تیغ و لیزر

تفاوت لیزر هموروئید با تیغ جراحی در چیست

جراحی و درمان بواسیر به روش سنتی مشکلات و عوارض خاص خود را دارد که از جمله این مشکلات به درد خونریزی و دوران نقاهت طولانی آن اشاره میکنیم. درمان هموروئید به روش سنتی یا همان تیغ جراحی سلامتی شما را به علت احتمال بالای بروز عفونت در خطر می اندازد. در درمان بواسیر با تیغ جراحی بیمار به طور کامل بیهوش میشود و پس از عمل باید حدود 24 ساعت تا 48 ساعت تحت مراقبت باشد که این موضوع با توجه به ریسک بالای آن طبیعی است.

جراحی و درمان بواسیر با لیزر در اختیاریه کاملا متفاوت است و بیمار بعد از انجام عمل میتواند به خانه و زندگی عادی خود برگردد. جراحی بواسیر با لیزر حدود 30 دقیقه زمان نیاز دارد که بدون بیهوشی و با استفاده از داروی بی حسی انجام میشود. به کمک لیزر ناحیه دارای توده های بواسیر به دقت برش داده میشود و احتمال التهاب و عفونت بسیار پایین خواهد بود.
طبق گزارشات منتشر شده توسط متخصصیتن این امر عوارض درمان بواسیر با لیزر 70 درصد کمتر از جراحی به روش سنتی است که همین موضوع باعث میشود تا انتخاب این نوع درمان در اولویت بیماران قرار بگیرد.

آیا درمان هموروئید با لیزر درمانی قطعی است

درمان هموروئید با لیزر در اختیاریه تهران یکی از بی خطرترین و مطمین ترین درمان ها برای بواسیر فیستول و شقاق است. به کمک لیزر می توان انواع بواسیر داخلی و بواسیر خراجی را با کمترین میزان درد و ناراحتی و همچنین خونریزی برطرف کرد. این روش درمانی یکی از بهترین روش های شناخته در کشور است که همواره مورد تایید متخصصین و بیماران قرار گرفته است. جراحی هموروئید با لیزر در اختیاریه یک درمان ایمن و کم تهاجم است و با استفاده از آن شاهد کاهش اندازه هموروئید خارش و خونریزی خواهیم بود.

جراحی و درمان هموروئید با لیزر
جراحی و درمان هموروئید با لیزر

درمان بواسیر با لیزر به چه صورت انجام میشود؟

قبل از انجام عمل دکتر بواسیر به کمک داروی بی حسی ناحیه مقعد را بی حس میکند تا در حین عمل بیمار چیزی را حس نکند. سپس با استفاده از لیزر ناحیه ای که دچار عارضه توده بواسیر شده است را داغ میکند و برش میدهد. این عمل که حدود 30 دقیقه به طول می انجامد کمی درد و خونریزی را برای بیمار به همراه دارد که یک اتفاق کاملا طبیعی است. بیمار میتواند با رعایت نکاتی که توسط پزشک به او یادآوری میشود خیلی زود به زندگی طبیعی خود برگردد.

فواید لیزر درمانی برای هموروئید

درمان و جراحی هموروئید با لیزر در اختیاریه، باعث از بین بردن وریدهای متورم ناحیه مقعد بسیار موثر و مفید است. این درمان به راحتی میتواند بدون اینکه به بافت های اطراف آسیب برساند قسمتی که دچار زایده شده است را مورد هدف قرار دهد و آن را برطرف کند. از فواید این نوع درمان میتوان به کاهش خطر عفونت و درد کمتر اشاره کرد. همچنین لیزر میتواند بواسیر داخلی و خارجی را با کمترین میزان درد و خونریزی درمان کند.

کدام مرکز درمان هموروئید را انتخاب کنم

تخصص از مهم‌ترین مواردی است که باید برای شما در اولویت قرار بگیرد و پیشنهاد ما به شما مرکز تخصصی لیزر هموروئید و جراحی بواسیر با لیزر در اختیاریه تهران است که با برخورداری از متخصصین و با تجربه ترین جراحان ایران آماده خدمت رسانی به مردم ایران زمین است.

جهت دریافت نوبت کلیک نمایید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *