بیماری هموروئید با به وجود آمدن توده‌های دردناک در ناحیه مقعد شکل می‌گیرد که درد و خونریزی را برای بیمار به همراه دارد. هنگامی که بیماری بواسیر علایم خود را نشان می‌دهد بهترین تصمیم مراجعه به پزشک متخصص و درمان آن است تا از پیشرفت آن جلوگیری کنید.

برای درمان این بیماری گزینه‌های مختلفی وجود دارد که با توجه به پیشرفت‌های گوناگون در حوزه پزشکی ما به شما درمان و جراحی هموروئید (بواسیر) با لیزر در اتوبان نیایش را توصیه می‌کنیم. در بین شیوه‌های درمانی مختلفی که وجود دارد بدون شک جراحی یکی از موثرترین این شیوه‌ها محسوب می‌شود. برای افزایش اطلاعات خود در مورد درمان هموروئید با جراحی یا لیزر با ما همراه باشید و به صورت کلی با مزایا و معایب آن آشنا شوید.

درمان خونریزی مقعدی

چگونگی درمان و جراحی هموروئید (بواسیر) با لیزر

قبل از آغاز جراحی هموروئید با لیزر از ژل بی حسی موضعی استفاده می‌شود تا بیمار در هنگام عمل درد را احساس نکند. در طول این درمان با استفاده از اشعه پرتو لیزر که با طول موج مشخصی تنظیم شده در کانال مقعد قرار می‌گیرد و قسمت‌هایی که دچار تورم شده‌اند را برش می‌دهند. همچنین با این درمان انتهای شریان‌های عصبی به خوبی ترمیم می‌شوند که باعث می‌شود تا درد بیمار بسیار کاهش پیدا کند.

جراحی هموروئی با لیزر در اتوبان نیایش
درمان و جراحی هموروئید با لیزر در اتوبان نیایش

مزایای عمل لیزر بواسیر

به علت بالا بودن مزیت‌ها و ویژگی‌های لیزر از آن برای درمان شقاق و فیستول نیز استفاده می‌شود که به همین علت این روزهای جزو درمان‌های پرطرفدار قرار گرفته است. درمان و جراحی هموروئید (بواسیر) با لیزر در اتوبان نیایش شامل مزایای بسیاری است که شامل موارد زیر می‌شود:

  • درمان در کمتر از نیم ساعت انجام میشود
  • به صورت سرپایی انجام میشود و نیازی به بستری و بیهوشی ندارد
  • کمترین درد و خونریزی در مقایسه با روش های دیگر
  • درصد بهبود و درمان بیمار تا 98 درصد
  • دوران نقاهت بسیار کوتاه
  • صرفه جویی هزینه و زمان
  • بدون نیاز به پانسمان

جراحی کیست مویی با لیزر

روش های مختلف درمان بواسیر داخلی و خارجی

برای بیمارانی که روش لیزر را برای درمان بواسیر انتخاب کرده‌اند یک سؤال وجود دارد که هزینه آن چقدر است؟ برای تعیین میزان هزینه درمان و جراحی هموروئید (بواسیر) با لیزر در اتوبان نیایش فاکتورهای مختلفی وجود دارد که این فاکتورها شامل: نوع بواسیر (داخلی یا خارجی) درجه بواسیر نوع لیزر و دستمزد پزشک می‌باشد. به همین علت نمی‌توان هزینه دقیقی در مورد درمان هموروئید (بواسیر) تعیین کرد.

دوران نقاهت بعد از عمل هموروئید با لیزر

بعد از انجام دادن هر عملی شما باید برای به دست آوردن نتیجه مناسب و مطلوب یک دوره نقاهت مشخصی را طی کنید که دوران نقاهت بواسیر نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود. به همین دلیل بیمار باید این دوران را با رعایت مسائلی که در همین مطلب اشاره کردیم به خوبی سپری کند.

دوران نقاهت جراحی بواسیر با تیغ جراحی بین 10 تا 14 روز خواهد بود که با توجه به شرایط و پزشک جراح متغیر است. اما در رمان و جراحی هموروئید (بواسیر) با لیزر در اتوبان نیایش شما بلافاصله بعد از عمل می‌توانید به خانه برگردید و از فردای آن روز به زندگی عادی خود ادامه دهید.

جراحی هموروئید با لیزر در اتوبان نیایش
نکاتی درباره جراحی هموروئید با لیزر در اتوبان نیایش

مراقبت های بعد از عمل بواسیر با لیزر

بعد از انجام جراحی به کمک لیزر باید نکاتی را رعایت کنید که می‌تواند به تسریع بهبود شما کمک کننده باشد. با رعایت این نکات می‌توانید تا 99 درصد اطمینان خاطر پیدا کنید که درمان و جراحی شما موفق بوده است.مصرف مواد غذایی دارای فیبر یکی از مهم‌ترین نکاتی است که باید رعایت کنید. استفاده حداقل 30 گرم فیبر در طول روز از ایجاد یبوست جلوگیری می‌کند که منابع مهم فیبری شامل: غلات میوه‌ها و سبزی‌ها است.

درمان زگیل تناسلی با لیزر

حدود 30 دقیقه پیاده روی در طول روز برای تسریع بهبود شما می‌تواند بسیار کمک کننده باشد. به شدت از ورزش بدن سازی یا ورزش‌هایی که به قدرت نیاز دارد دوری کنید.نوشیدن حداقل 8 لیوان آب در طول روز برای هیدراته نگه داشتن بدن و مجاری ادراری بسیار با اهمیت است و می‌تواند از بروز یبوست جلوگیری کند، بیمار باید محل عمل هموروئید را در لگن آب گرم باز و بسته کند تا از ایجاد عفونت و آبسه جلوگیری شود..

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *