جراحی هموروئید با لیزر در اتوبان ابوذر شرقی و غربی

جراحی هموروئید با لیزر در ابوذر شرقی و غربی
جراحی هموروئید با لیزر در اتوبان ابوذر در دوران بارداری

ما درمان و جراحی هموروئید با لیزر در اتوبان ابوذر شرقی و غربی را برای ساکنین این منطقه جغرافیایی با خدمات مطلوب،راحت و مدرن ارائه می دهیم. مرکز درمانی ما برای ساکنین منطقه ابوذر(شرقی و غربی) بهترین خدمات درمان این بیماری را ارائه می دهد.اگر فکر می کنید،مبتلا به این عارضه شده اید یا علائمش در شما وجود دارد با مراجعه به محل ما درمان و ججراحی هموروئید با لیزر در ابوذر شرقی و غربی بهترین تجربه را خواهید کرد.

هموروئید یا بواسیر چیست؟

هموروئید در دوران بارداری بسیار شایع است و زنان باردار باید حتما به این موضوع اهمیت دهند. همانطور که می دانید،هموروئید رگ های خونی متورم در داخل و اطراف ناحیه مقعد است که معمولاً به کوچکی یک نخود و به بزرگی انگور هستند و از طریق مقعد بیرون می زنند.این وضعیت اغلب در سه ماهه سوم بارداری و ماه اول پس از زایمان خود را نشان می دهد.خوشبختانه راه هایی برای کاهش علائم هموروئید وجود دارد که پس از زایمان و بازگشت بدن به حالت قبل از بارداری از بین می روند.جالب است بدانید،حدود 15 تا 41 درصد از زنان باردار به این عارضه مبتلا می شوند که البته در زنان باردار سن بالا و چندقلو شایع تر است.

لیزر درمانی هموروئید

جراحی هموروئید با لیزر در ابوذر شرقی و غربی
جراحی هموروئید با لیزر در ابوذر شرقی و غربی

علائم ابتلا به هموروئید در دوران بارداری

برای این منظور باید علائم زیر را در خود بررسی کنید:

  • درد هنگام مدفوع
  • خارش در داخل و اطراف مقعد
  • درد شدید ناشی از افتادن هموروئید داخلی در خارج از مقعد (افتادگی هموروئید)
  • خون روی توالت، مدفوع یا روی دستمال توالتی که بعد از اجابت مزاج پاک کرده اید (معمولاً ناشی از هموروئید داخلی)
  • درد و خارش دو عنصر اصلی هستند که در طول اجابت مزاج بدتر نیز می شوند و باید هنگام پاک کردن مقعد،لکه بینی را بررسی کنید.

در هر صورت،نیازی به نگرانی در مورد هموروئید نیست،به خصوص زمانی که علائم آن را مدیریت کنید هموروئید ناراحت کننده اما بی ضرر است و معمولاً از بین می رود. البته خونریزی مقعدی ناشی از هموروئید داخلی معمولا بی ضرر است اما باید به پزشک مراجعه کنید.

هزینه جراحی بواسیر با لیزر

چرا در دوران بارداری امکان ابتلا به هموروئید زنان بیشتر می شود؟

در دوران بارداری زمانی که فشار روی ناحیه لگن و قسمت پایینی دستگاه گوارش (روده) کاهش یابد هموروئید به وجود می آید.معمولا زمانی که رحم در حال رشد و هورمون پروژسترون افزایش می یابد،احتمال ابتلا به هموروئید بیشتر می شود به همین دلیل نیمی از زنان باردار این عارضه را تجربه می کنند.علاوه براین،در دوران بارداری،هورمون پروژسترون دیواره‌های سیاهرگ‌ را شل و آنها را متورم می کند همچنین منجر به یبوست نیز می شود.

جنین در حال رشد

جنین در حال رشد به ناحیه لگن و روده فشار وارد می کند و وزن اضافه شده از جنین رگ های مقعد را تحت فشار قرار می دهد به طوری که خون به طور معمول در بدن حرکت نمی کند بلکه به طور آهسته در داخل رگ ها متورم می شود و منجر به هموروئید می شود.

افزایش حجم خون

در دوران بارداری زمانی که مقدار خون بدن برای حمایت از جنین افزایش می یابد.این افزایش حجم باعث بزرگ شدن سیاهرگ ها در چندین نواحی بدن از جمله مقعد و هموروئید می شود.

یبوست

در دوران بارداری به دلیل هورمون ها و رحم در حال رشد می توان انتظار یبوست داشت اگر یبوست دارید، برای اجابت مزاج مجبور به زور زدن می شوید وهمین باعث فشار در اطراف مقعد می شود و خطر ابتلا به هموروئید یا اندازه آن را افزایش می دهد.در هر صورت،اگر قبلاً هموروئید داشته اید احتمال ابتلا به آن در دوران بارداری نیز افزایش می یابد

جراحی هموروئید با لیزر در ابوذر شرقی و غربی
درمان و جراحی هموروئید با لیزر در ابوذر شرقی و غربی

چه زمانی باید برای درمان هموروئید با لیزر به پزشک مراجعه کنیم؟

دانستن زمان مراجعه به پزشک برای هموروئید در دوران بارداری ضروری است.همیشه با پزشک خود در ارتباط باشید تا بتواند به درستی شما را راهنمایی کند.در صورت مشاهده علائم زیر باید با پزشک خود تماس بگیرید :

  • پس از یک هفته درمان خانگی هموروئید برطرف نشده باشد.
  • خونریزی مقعدی با مقادیر زیاد خون
  • دردی که با حمام سیتز تسکین نیابد.

جراحی کیست مویی با لیزر

نتیجه
در دوران بارداری هموروئید شایع است معمولاً ابتلا به هموروئید برای جنین یا مادر ضرری ندارد اما می تواند بر کیفیت زندگی مادر تأثیر بگذارد. با این حال،ابتلا به هموروئید در دوران بارداری را می توان با متعادل کردن رژیم غذایی،افزایش مصرف مایعات و تغییر عادات توالت کردن کنترل کرد.هموروئید در بارداری ناراحت کننده و حتی شرم آور بارداری باشد،

اما اگر به آن مبتلا هستید نگران نباشید. از بین بردن و یافتن راه هایی برای تسکین علائم می تواند به کنترل بیشتر آنها کمک کند. اگر علائم این بیماری برایتان آزاردهنده است و درمان های خانگی کمکی نمی کند،معمولا لیزر درمانی توصیه می شود.ساکنین منطقه ابوذر(شرقی و غربی) می توانند برای درمان و جراحی هموروئید با لیزر در ابوذر شرقی و غربی به ما مراجعه کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *