بیماری‌های مقعدی انواع زیادی هستند که یکی از آنها بیماری فیشر یا شقاق نام دارد. این بیماری که به عنوان یکی از بیماری‌های دردناک در ناحیه مقعد به وجود می‌آید با روش‌های مختلفی مانند جراحی فیشر با لیزر در ورامین درمان می‌شود. در زمان قدیم از تیغ جراحی برای درمان بیماری فیشر استفاده می‌کردند. امروزه به دلیل پیشرفت علم و تولید دستگاه لیزر درمانی دیگر نیازی به بیهوشی و تیغ جراحی برای درمان این بیماری وجود ندارد و می‌توانید با استفاده از روش درمان شقاق با لیزر را به صورت قطعی و بدون بازگشت درمان نمایید. برای اطلاعات بیشتر درباره جراحی فیشر با لیزر در ورامین با ما همراه شوید.

درباره شهر ورامین بیشتر بدانید

ورامین یکی از شهرهای تاریخی استان تهران می باشد که در ۴۰ کیلومتری جنوب شرقی تهران و در حاشیه جنوب غربی کویر مرکزی ایران واقع شده است. ورامین از سه شهر جوادآباد، پیشوا، قرچک  و 4 دهستان تشکیل شده است. این شهر دارای جاذبه های طبیعی، معماری و تاریخی مانند مسجد جامع، برج علاءالدین بوده و یکی از بهترین مناطق گردشگری تهران است. این شهر درحال حاضر دارای کلینیک هایی با امکانات به روز و پزشکان مجرب بوده و می‌تواند مقصد مناسبی برای درمان بیماری فیشر با لیزر باشد. جراحی فیشر در ورامین با لیزر بهترین روش درمان سریع این بیماری بوده و هزینه آن در مقایسه با دیگر شهرها کمتر است.  

فیشر چیست؟

فیشر به زخمی می‌گویند که به دلیل فشار بسیار زیاد در ناحیه مقعد و در پوشش سلولی آن به وجود می‌آید. گاهی اوقات این زخم به صورت ترک خوردگی در اطراف ناحیه مقعد نیز درد بسیار شدیدی برای فرد بیمار به وجود می‌آورد. این بیماری در دو نوع مزمن و حاد به وجود می‌آید که اگر در ابتدای ابتلا به این بیماری به درمان آن بپردازید این بیماری به بیماری مزمن تبدیل نشده و شما می‌توانید با سرعت بیشتر آن را درمان نمایید.   جراحی فیشر با لیزر در ورامین

جهت رزرو نوبت کلیک کنید

علت ایجاد بیماری فیشر

هر بیماری به دلایل مختلفی در افراد به وجود می‌آید. بیماری فیشر نیز با توجه به دلایل مختلف می‌تواند در انواع گوناگون ایجاد شود. از علت‌های ایجاد بیماری می‌توان به فشار زیاد به ناحیه آنال در مقعد به دلایل مختلف از جمله افزایش وزن و زایمان طبیعی اشاره کرد. افرادی که در تغذیه خود دقت زیادی نداشته باشند و به یبوست‌های طولانی مدت دچار شوند بیشتر در معرض این بیماری قرار خواهند گرفت. برای عدم ایجاد این بیماری می‌توانید از یک تغذیه مناسب برخوردار شده و از نشستن‌های طولانی مدت جلوگیری نمایید.  

انواع فیشر

بیماری فیشر در دو نوع فیشر حاد و فیشر مزمن ایجاد می‌شود. بیماری فیشر حاد به اوایل ابتلا به بیماری می‌گویند که نسبت به بیماری مزمن درد کمتری برای فرد بیمار به وجود می‌آورد و بیمار می تواند با روش های درمان خانگی شقاق مقعدی به عدم پیشرفت این بیماری کمک نماید. اگر به درمان بیماری فیشر مزمن نپردازید و به آن توجهی نداشته باشید این بیماری به بیماری فیشر حاد تبدیل شده و درد بسیار شدیدی در ناحیه مقعد به وجود خواهد آورد.

لیزر درمانی فیشر چگونه است؟

برای درمان بیماری فیشر با استفاده از لیزر درمانی می‌توان از انواع لیزر درمانی کم‌توان و پر توان استفاده کرد. لیزر کم توان برای مواردی استفاده می‌شود که فیشر شدت زیادی پیدا نکرده باشد و بتوان با شدت کم لیزر آن را درمان کرد. گاهی اوقات فیشر به حدی پیشرفت می‌کند که باید حتماً از لیزر درمانی پرتوان برای درمان این بیماری استفاده کرد. جهت درمان بیماری فیشر با روش لیزر درمانی نیازی به بیهوشی نبوده و می‌توان به صورت سرپایی این بیماری را درمان نمود.

جراحی فیشر با لیزر در ورامین

شما در هر شهر و نقطه‌ای که در کشور ما زندگی کنید می‌تواند برای درمان و جراحی فیشر با لیزر در ورامین مراجعه کرده و در کلینیک تخصصی ما بیماری خود را درمان نمایید. شما پس از مراجعه به کلینیک ما جهت جراحی فیشر با لیزر در ورامین مورد معاینه قرار می‌گیرید و توسط پزشک متخصص ما با روش لیزر درمانی درمان خواهید شد. ما یک محیط کاملا ضدعفونی و بهداشتی را برای درمان بیماری شما ایجاد کرده‌ایم. درمان بیماری فیشر در ورامین با هزینه بسیار کم انجام خواهد شد و بیماری شما به صورت قطعی و بدون بازگشت در زمان کوتاهی درمان می‌شود. اگر علائم ابتلا به این بیماری را دارید در اسرع وقت به کلینیک مراجعه کرده تا مورد معاینه و درمان قرار گیرید. ما از بهترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌های لیزر درمانی برای درمان و جراحی شقاق با لیزر در ورامین در کلینیک تخصصی خود استفاده خواهیم کرد.
جراحی فیشر با لیزر در ورامین
جراحی و درمان فیشر با لیزر در ورامین
 

جهت رزرو نوبت کلیک کنید

سخن پایانی با توجه به مقاله “جراحی شقاق با لیزر در ورامین” متوجه شدید که یکی از بیماری‌های دردناکی که در ناحیه مقعد به وجود می‌آید و انواع مختلفی دارد بیماری فیشر نام دارد. برای درمان این بیماری می‌توان روش لیزر درمانی را استفاده کرده و این روش در کلینیک‌های گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرد. این روش باید با دقت بسیار زیادی انجام شود تا بازگشتی برای فرد بیمار به وجود نیاید. در کلینیک جراحی فیشر با لیزر در ورامین می‌توانید بیماری خود را به صورت قطعی و تضمین عدم بازگشت آن درمان نمایید. ما بهترین تجهیزات را برای درمان بیماری شما فراهم کرده‌ایم.

سوالات متداول

عمل با لیزر از طریق بیهوشی انجام می شود یا بی حسی؟

پزشک پیش از شروع درمان محل زخم را به طور موضعی بی حس می کند و عوارض بیهوشی را نیز ندارد.

آیا احتمال عود فیشر پس از لیزر درمانی وجود دارد؟

لیزر درمانی روشی قطعی برای درمان فیشر می باشد ولی اگر فرد نسبت به عوامل تحریک کننده مانند یبوست، رابطه مقعدی و… بی توجه باشد امکان عود مجدد وجود دارد.

درمان فیشر لیزر در دوران بارداری مشکلی ندارد؟

خیر. با توجه به این که روش جراحی و سایر روش های درمانی برای شقاق در طی بارداری مناسب نمی باشند، لیزر درمانی بهترین روش است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]