جراحی فیستول با لیزر در پردیس را می توانید با یک قیمت بسیار عالی و منصفانه انجام دهید. امروزه لیزر یک جایگزین عالی برای درمان فیستول به روش سنتی است لیزر دارای مزایای بسیار زیاد است و درد و خونریزی ندارد.

فیستول دارای انواع مختلفی است که این انواع شامل:

 • فیستول چشم
 • فیستول مقعدی
 • فیستول گوارشی
 • فیستول سینوسی
 •  فیستول اداری تناسلی
 • فیستول گوش داخلی

ولی شایع ترین نوع فیستول مقعدی است. این بیماری زمانی به وجود می آید که غده های در داخل مقعد دچار گرفتگی شوند و این غده در اثر ورم های که به وجود می آید باعث به وجود آمدن فیستول شود.

این بیماری دارای خونریزی و درد است و فرد بیمار در محل فیستول ممکن است ترشحاتی خون آلود و یا چرکی مشاهده کند. در برخی از افراد از سوراخ های فیستول ممکن است مدفوع خارج شود که باعث آزار افراد می شود.

فیستول مقعدی
فیستول مقعدی

علت به وجود آمدن فیستول

آبسه مقعدی اگر درمان نشود باعث به وجود آمدن فیستول مقعدی خواهد شد به گونه ای که بیشتر افرادی که آبسه مقعدی دارند به فیستول هم مبتلا می شوند. علائمی که نشان می دهد شما به فیستول دچار شده اید شامل:

 • تب
 • خونریزی
 • ترشح مداوم
 • یک برجستگی سفت و دردناک هنگام لمس
 • تغییر رنگ پوست در اطراف فیستول
 • وجود درد در هنگام اجابت مزاج و یا هنگام دفع

روش های تشخیص فیستول مقعدی

برای تشخیص فیستول بهترین راه معاینه است، ولی راه های دیگری هم وجود دارد که به وسیله آن می توانید متوجه شوید که به فیستول مبتلا شده اید یا خیر این روش ها شامل:

سونوگرافی آندوآنال: این روش یکی از موثرترین روش های است که از آن برای تشخیص فیستول استفاده می شود در این روش به صورت دقیق ضخامت اسفنکتر خارجی و داخلی و مسیر فیستول را نشان می دهد و حتی می تواند نشان دهد که فیستول کدام بخش از اطراف مقعد راه پیدا می کند.

ام آر آی : از دیگر روش  های که به خوبی نشان می دهد که شما به فیستول دچار شده اید یا نه ام آر آی است ولی این روش نمی تواند ارتباط دقیق اسفنکتر و مسیر فیستول را به شما نشان دهد.

جهت رزرو نوبت کلیک کنید

جراحی فیستول با لیزر در پردیس

درمان فیستول با لیزر در پردیس یکی از روش های بسیار موثر و بدون بازگشت است که لیزر با استفاده از تجهیزات پیشرفته  و تکنولوژی های روز دنیا تولید شده است و یک روش درمان بسیار عالی است.

این روش جراحی نسبت به روش سنتی بسیار محبوب تر و پرطرفدارتر است و یک روش کم خطر و امن به حساب می آید و احتمال بروز آسیب در اسفنکتر را بسیار کم می کند. در صورتی که بخواهید فیستول را بدون جراحی درمان کنید بهترین راه استفاده از لیزر می باشد چون هیج گونه عوارضی ندارد و بدون درد و خونریزی انجام می شود.لیزر با کمک اشعه مادون قرمز انجام می شود که اشعه مادون قرمز مسیر فیستول را ترمیم می کند و از گسترش بیماری جلوگیری می کند.

هزینه جراحی فیستول با لیزر در پردیس
هزینه جراحی فیستول با لیزر در پردیس

با توجه به این که دوران نقاهت درمان فیستول با لیزر بسیار کم است ولی با این وجود هم نیاز به یک سری مراقبت ها دارد و این مراقبت ها باعث می شود که این بیماری بازگشت نداشته باشد برخی از مراقبت های که باید در دوران نقاهت خود انجام دهید شامل:

 1.  رعایت کردن بهداشت مقعد
 2. جلوگیری و پرهیز از ایجاد فشار در این ناحیه
 3. استفاده از دارو های آنتی بیوتیک و مسکن با توجه به دستور پزشک
 4. گرفتن دوش آب گرم و حمام ستیز به صورت روزانه
 5. استفاده از فیبرکافی سبزیجات و میوه برای انجام  دفع راحت تر

سخن آخر مرکز تخصصی لیزر هموروئید

جراحی فیستول با لیزر در پردیس یک روش بسیار موثر و قطعی است که می تواند بافت های آسیب دیده را ترمیم کند و برگشت این بیماری را به صفر برساند همچنین تمامی عفونت های که در اثر این بیماری به وجود آمده اند را به طور کامل از بین می برند و از بازگشت این بیماری نیز جلوگیری می کند.

برای درمان این بیماری تخصص دکتر هم بسیار اهمیت دارد در صورتی که دکتر تخصص کافی را نداشته باشد ممکن است باعث آسیب های جدی به همراه داشته باشد پس باید به یک دکتر متخصص مراجعه نماید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *