یکی از بیماری‌های مقعدی که در زمان قدیم با استفاده از تیغ جراحی درمان می‌شد بیماری فیستول نام دارد. این بیماری امروزه با استفاده از دستگاه پیشرفته با روش لیزر درمانی و هزینه مناسب‌تری درمان خواهد شد. اگرچه پزشکان متخصصی در شهرهای مختلف کشور ما این بیماری را با استفاده از لیزر درمان می‌کنند اما برای درمان قطعی این بیماری می‌توانید به مجموعه ما در مرکز تهران مراجعه کرده و از پزشکان متخصص ما بخواهید که بیماری شما را با هزینه مناسب و به صورت تضمین شده درمان نماید. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره جراحی فیستول با لیزر در مرکز تهران این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید.

درمان فیستول چگونه است؟

برای درمان فیستول با استفاده از روش جراحی باید حتماً بیمار بیهوش شده و عوارض زیادی به سراغ بیمار پس از درمان می‌آید. روش قطعی برای درمان این بیماری استفاده از دستگاه‌های لیزر درمانی است. برای استفاده از این روش نیازی به بیهوشی نبوده و می‌توان با سرعت بسیار بالا و در مدت کوتاه این بیماری را به صورت سرپایی درمان نمود. شما بدون پانسمان و با دوران نقاهت بسیار کوتاه از این روش برای درمان بیماری خود بهره مند خواهید شد. هزینه درمان بیماری فیستول نیز نسبت به تیغ جراحی بسیار کمتر خواهد بود.

جراحی فیستول با لیزر در مرکز تهران
هزینه های جراحی فیستول با لیزر در مرکز تهران

دلیل هزینه کمتر لیزر درمانی فیستول

از دلایل کمتر بودن هزینه لیزر درمانی می‌توان به عدم مراجعه متداول به پزشک متخصص مراجعه کرد. برای استفاده از روش جراحی باید چندین بار به پزشک مراجعه کرده و ویزیت شوید. بستری شدن در بیمارستان نیز با هزینه‌های زیادی همراه است. اگر از روش لیزر درمانی فیستول برای درمان بیماری خود استفاده نمایید می‌توانید با هزینه کمتر بیماری خود را درمان کنید. روش لیزر درمانی در دو نوع لیزر کم توان و پرتوان استفاده می‌شود.

روش لیزر کم توان با هزینه کمتری نسبت به روش لیزر پرتوان استفاده خواهد شد. استفاده از هر یک از این روش‌ها بستگی به شدت بیماری فیستول مقعدی شما دارد. اگر در ابتدای ایجاد شدن این بیماری در ناحیه مقعد به پزشک مراجعه نمایید می‌توانید این بیماری را با هزینه بسیار کمتری درمان کنید.

مزیت‌های روش لیزر درمانی

یکی از مهمترین مزیت‌هایی که این روزها درباره روش لیزر درمانی بر سر زبا‌ن‌ها افتاده است، قطعی بودن درمان و عدم بازگشت بیماری است. شما بدون درد و خونریزی می‌توانید بیماری خود را درمان کرده و نیازی به استراحت‌های طولانی مدت ندارید. افراد زیادی با استفاده از این روش بیماری خود را درمان کرده و پس از درمان به فعالیت‌های روزانه خود مشغول شده‌اند. از آنجایی که برای درمان بیماری فیستول با روش لیزر درمانی نیاز به پانسمان و تعویض آن وجود ندارد امکان عفونت در ناحیه مقعد بسیار کاهش خواهد یافت.

جهت رزرو نوبت کلیک کنید

جراحی فیستول با لیزر در مرکز تهران

اگر می‌خواهید بیماری فیستول خود را در یک محیط کاملا بهداشتی و ضدعفونی با تجربه یک پزشک متخصص درمان نمایید می‌توانید به کلینیک ما در مرکز تهران مراجعه کنید. ما این امکان را برای شما فراهم کرده‌ایم تا بتوانید به صورت غیر حضوری برای خودتان نوبت رزرو کرده و در یک وقت تعیین شده به پزشک مراجعه کنید. پس از مراجعه به پزشک مورد معاینه قرار خواهید گرفت و درمان شما با سرعت بسیار بالا انجام خواهد شد. انتخاب پزشک برای درمان بیماری فیستول با روش لیزر درمانی اهمیت زیادی دارد.

جراحی فیستول با لیزر در مرکز تهران
نکاتی درباره جراحی فیستول با لیزر در مرکز تهران

اگر پزشک نتواند این روش را به درستی انجام دهد بیماری شما با بازگشت همراه خواهد بود. پزشک متخصص ما با تجربه بسیار زیادی که دارد می‌تواند بیماری شما را به صورت قطعی و با هزینه درمان فیستول بسیار کم خواهد شد.

سخن پایانی

بیماری‌های مقعدی با درد بسیار زیادی همراه هستند به همین دلیل است که باید این بیماری‌ها را با سرعت بسیار بالا و با مراجعه به پزشک متخصص درمان نمود. امروزه با ساخت و تولید دستگاه‌های لیزر درمانی، انواع بیماری‌ها را می‌توان با استفاده از این روش در کلینیک‌های مختلف کشور ما درمان نمود. اگر می‌خواهید در مرکز تهران، توسط پزشکان متخصص و باتجربه ما بیماری خود را درمان نمایید می‌توانید یک نوبت برای خودتان را رزرو کرده و به مرکز جراحی ماه درمان مراجعه نمایید. درمان بیماری فیستول شما در مدت بسیار کوتاه و در یک محیط کاملا بهداشتی انجام خواهد شد. می‌توانید از خدمات متنوع درمانی مجموعه ما بهره‌مند شوید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *