بیماری شقاق یا فیشر یکی از بیماری‌های دردناکی است که در ناحیه مقعد به دلایل مختلف به وجود می‌آید. در زمان قدیم این بیماری با استفاده از تیغ جراحی درمان می‌شد که به دلیل خونریزی شدید می‌بایست استراحت زیادی پس از درمان برای فرد بیمار تجویز شود. امروزه با ساخت و تولید دستگاه‌های پیشرفته لیزر درمانی این بیماری با استفاده از این روش به صورت قطعی و بدون نیاز به بیهوشی درمان خواهد شد. یکی از مزیت‌های درمان شقاق با لیزر عدم عوارض شدیدی است که پس از استفاده از داروهای بیهوشی برای افراد به وجود می‌آمد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره جراحی شقاق با لیزر در اسلامشهر با ما همراه شوید.

شقاق چیست؟

گاهی اوقات به دلایل مختلف در ناحیه مقعد زخمی ایجاد می‌شود که در پوشش سلولی آن وجود دارد. این زخم که به صورت یک ترک خوردگی در اطراف ناحیه مقعد ایجاد می‌شود با درد زیادی همراه است که گاهی تحمل آن ناممکن می‌شود. بیماری شقاق در دو نوع مزمن و حاد به وجود می‌آید. اگر بخواهید بیماری شما با سرعت بالا درمان شده و شدت پیدا نکند باید در ابتدای دچار شدن به این بیماری به پزشک متخصص مراجعه کرده و درمان بیماری خود را به صورت قطعی انجام دهید. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شقاق واژینال به صفحه “شقاق واژینال” مراجعه نمایید.
جراحی شقاق با لیزر در اسلامشهر
جراحی شقاق با لیزر در اسلامشهر
 

جهت رزرو نوبت کلیک کنید

علت ایجاد بیماری شقاق

از علت‌های ایجاد بیماری شقاق می‌توان به یبوست شدید و یا برعکس به بیرون‌روی طولانی مدت اشاره کرد. هرگونه فشاری که به ناحیه آنال در مقعد ایجاد شود منجر به بیماری شقاق می‌شود. افرادی که زایمان طبیعی می‌کنند نیز از جمله افرادی هستند که این بیماری را تجربه خواهند کرد البته اگر فشار زیادی به ناحیه مقعد وارد شود. تغذیه و سبک زندگی تاثیر بسیار زیادی در ایجاد این بیماری در افراد خواهد داشت. اگر می‌خواهید به این بیماری دچار نشوید سعی کنید از یک تغذیه متعادل و نرمال استفاده کنید.

انواع شقاق

شقاق حاد و شقاق مزمن با یکدیگر تفاوت‌های زیادی دارند. بیماری شقاق حاد به اوایل ابتلا به بیماری شقاق می‌گویند که نسبت به بیماری شقاق مزمن درد کمتری خواهد داشت. اگر فرد در ابتدای ایجاد شدن این بیماری اهمیتی به آن ندهد به شقاق مزمن تبدیل شده که باید حتماً با استفاده از روش لیزر درمانی درمان شود.

لیزر درمانی شقاق چگونه است؟

لیزر درمانی شقاق به این گونه است که با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته از لیزر با توان‌های متفاوت استفاده خواهد شد. اگر بیماری شقاق شدت کمتری داشته باشد می‌توان روش درمان شقاق با لیزر در اسلامشهر استفاده کرد. شقاق‌های مزمن را با استفاده از لیزر پرتوان به صورت قطعی و بدون بازگشت درمان خواهند کرد. در اسلامشهر در مجموعه ما با استفاده از بهترین دستگاه پیشرفته جهت روش لیزر درمانی می‌توانید با سرعت بالا به درمان و جراحی شقاق با لیزر در اسلامشهر بپردازید.

جراحی شقاق با لیزر در اسلامشهر

اگر به بیماری شقاق دچار شده‌اید به شما توصیه می‌کنیم که برای درمان این بیماری به اسلامشهر مراجعه نمایید. پزشکان متخصص ما با سابقه طولانی مدت و با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته جهت لیزر درمانی می‌توانند بیماری شما را با سرعت بسیار بالایی درمان نمایند. شما پس از مراجعه به کلینیک ما مورد معاینه قرار گرفته و بیماری شما در یک محیط کاملا بهداشتی درمان خواهد شد. برای رزرو کردن نوبت می‌توانید از خدمات غیرحضوری ما برخوردار شده و یک نوبت برای خودتان رزرو نمایید. درمان بیماری شقاق و جراحی شقاق با لیزر در اسلامشهر با دقت بسیار بالا انجام خواهد شد تا هیچ گونه درد و خونریزی برای فرد بیمار به وجود نیاید. شما پس از درمان بیماری می‌توان‌د به راحتی به فعالیت روزانه خود ادامه دهید. افراد شاغل هم می‌توانند پس از طی کردن دوران نقاهت بسیار کوتاه به محل کار خود بازگشته و هیچگونه مشکلی برای آنها به وجود نخواهد آمد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از هزینه جراحی هموروئید بواسیر با لیزر به صفحه “ هزینه جراحی بواسیر” مراجعه نمایید.
جراحی شقاق با لیزر در اسلامشهر
جراحی و درمان شقاق با لیزر در اسلامشهر
 

جهت رزرو نوبت کلیک کنید

سخن پایانی اگر به بیماری شقاق یا همان فیشر دچار شده‌اید و به عنوان یک روش قطعی برای درمان بیماری خود هستید که هم درد کمتری را حس کنید و هم بتوانید این بیماری را به صورت مطمئن و بدون بازگشت درمان نمایید حتما از روش درمان شقاق با لیزر در اسلامشهر استفاده کنید. جراحی شقاق با لیزر در اسلامشهر توسط پزشک متخصص ما که تجربه بسیار بالایی در این زمینه دارد با هزینه بسیار کم و به صورت مطمئن انجام خواهد شد. برای درمان و جراحی شقاق با لیزر در اسلامشهر به کلینیک ما مراجعه کرده و به راحتی بیماری خود را درمان کنید.

سوالات متداول

آیا شقاق خود به خود بهبود پیدا می کند؟

اگر شقاق در مراحل اولیه باشد، معمولا با مراقبت های اولیه قابل درمان است اما شقاق های مزمن اغلب به درمان با لیزر نیازمندند.

مراقبت های بعد از جراحی شقاق با لیزر به چه صورت است؟

نشستن در وان آب گرم، پیاده روی، مصرف مواد غذایی فیبردار و رعایت بهداشت فردی پس از جراحی ضروری است.

هزینه جراحی شقاق با لیزر چه قدر است؟

هزینه این جراحی با توجه به کلینیک و پزشک انتخابی و مهارت و تخصص پزشک متفاوت می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]